Şimdi Ara

Elimle Hamam Böceği Öldürdüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi geceler . Yaz okulu oldugu icin sabahda ders de oldugu icin erken yatmak zorunda kaldim. Neyse yatıyorum . Yaterken hep böyle yüzüstü yatarım . Yattığımda da hep yastığı tutarım .Yaterken böyle birden uyuklandım lan dedim ne oluyor felan tabi uyuyom ayakta kafam hala yastıkta . Elimle tutarken bir sey elime geldi sıkıyom bastırıyorum . İcimden de diyorumki bu sakız poşetinin burda ne işi var . Bir baktım ıslaklık geldi elime birden irkildim . Işığı bir açtım yastığımın tuttuğum yer sapsarı . Orada da bir siyah bir sey var. İçine bakınca 4-5 cm büyüklüğünde hamamböceği . Şuan cok bir garip ruh halindeyim . Böceklerden korkmam tamam ama böyle yastığın içine girmesi elinle öldürmen değisik bir sey .

Dipçe = Ev gecen hafta ilacladik . Hicbir böcek barınmıyor . O kadar sıktık ki nasıl sag olabildi ve nasıl yastıga girdi bilemiyorum . Yatak yerden 30 cm yüksekliginde ve sadece yer ile arasında demir kodon var .

Elimle Hamam Böceği Öldürdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkyHacker -- 2 Temmuz 2015; 2:13:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

Peki.

Iyi forumlar.

• Selamünaleyküm Hocam

Tiksindim.

Hayırlı Sahurlar
  • Hayvan kıllıymış baya

• Baba naber ya ?
    İğrendim.
    Güzel forumlar.
  • bir peçeteye koyup pencereden atsan olmazdı sanki.bir hayvan öldürecekseniz en son çare öldürün onlarda sizler gibi canlı git akrep çiyan öldür bizim evden çiyan çıktı öldürdüm zehirlidir diye diğer hayvanların zararı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneox

bir peçeteye koyup pencereden atsan olmazdı sanki.bir hayvan öldürecekseniz en son çare öldürün onlarda sizler gibi canlı git akrep çiyan öldür bizim evden çiyan çıktı öldürdüm zehirlidir diye diğer hayvanların zararı olmaz

Çok haklısınız hocam size tamamen katılıyorum zaten siz yanlış konuşmazsiniz <3

• A.s valla ne yapalim telefon alarmı yerine doğal bir alarm ile uyandım sahura

• Hamam böceğine dönüşeceksin

• Yazıyı tekrar oku .

• quote:

Orijinalden alıntı: LIKE A BOSS

quote:

Orijinalden alıntı: eneox

bir peçeteye koyup pencereden atsan olmazdı sanki.bir hayvan öldürecekseniz en son çare öldürün onlarda sizler gibi canlı git akrep çiyan öldür bizim evden çiyan çıktı öldürdüm zehirlidir diye diğer hayvanların zararı olmaz

Çok haklısınız hocam size tamamen katılıyorum zaten siz yanlış konuşmazsiniz <3

şaka yaptım zaaa XDXDXD
  • ben bunları gördüm mü kaçıyorum aga
  •  Elimle Hamam Böceği Öldürdüm

Evi hamamböcekleri bastı . 1 tane daha les verdiler . Yarin bir raid alim yav bu ne

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.