Şimdi Ara

elise (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Sorun Elise için 6-7 aydir metada olması bence.Yeter artik ya 1 sampiyon 1-2 yili domine etmemeli.Reksai ve bu resmen metadan düşmedi.

Elise sezon 4'ün sonlarından sezon 5'te buff alana kadar çok güçsüz bir konumdaydı.
  • Yalnız şuan Reksai'den bile fazla metadaydı ve bu can sıkmaya başladı.İnsanlar biraz da bu durumdan memnun değil.Mesela uzun süredir Nunu,Jarvan,Kha,Rammus göremiyoruz.
  • quote:

Yalnız şuan Reksai'den bile fazla metadaydı ve bu can sıkmaya başladı.İnsanlar biraz da bu durumdan memnun değil.Mesela uzun süredir Nunu,Jarvan,Kha,Rammus göremiyoruz.

Kha göreceğiz önümüzdeki zamanlar hatta op diye QQ konuları dolacak buralar Rammus şu an solo Q'da gayet iyi,nunu ve jarvan bir kaç maçta alınmıştı s5'te.
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    Fakat Elise ile karşılaştırılamaz.Her maç Elise görmekten cidden bıktık sorun o.Tamam yine viable olsun da bu kadarı fazla.Elise vs Gragas,Elise vs Reksai,Elise vs Graves.Diğer şampiyonlar değişiyor da Elise hep aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 29 Ocak 2016; 18:10:56 >
  • Anlam vermek çok zor. Graves, Quinn dururken Elise nerf demek nedir? Potsuz jungle dönen bir karakter biri. İnanılmaz burstü var. Ötekisi ise 6 olunca bottan topa 5 saniyede falan gidiyor ve yine inanılmaz vuruyor. Graves'in bir şey tutturmasına gerek yok hiç senin dibine girerse zaten her türlü öleceksin. Bu kadar da söylenmeyin yani o E skillini dodgelamak Graves'in E ile dibine girip Q atmasından kaçmaktan kolay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Union

Anlam vermek çok zor. Graves, Quinn dururken Elise nerf demek nedir? Potsuz jungle dönen bir karakter biri. İnanılmaz burstü var. Ötekisi ise 6 olunca bottan topa 5 saniyede falan gidiyor ve yine inanılmaz vuruyor. Graves'in bir şey tutturmasına gerek yok hiç senin dibine girerse zaten her türlü öleceksin. Bu kadar da söylenmeyin yani o E skillini dodgelamak Graves'in E ile dibine girip Q atmasından kaçmaktan kolay.

+111111

• quote:

Orijinalden alıntı: erdigns

quote:

Anlam vermek çok zor. Graves, Quinn dururken Elise nerf demek nedir? Potsuz jungle dönen bir karakter biri. İnanılmaz burstü var. Ötekisi ise 6 olunca bottan topa 5 saniyede falan gidiyor ve yine inanılmaz vuruyor. Graves'in bir şey tutturmasına gerek yok hiç senin dibine girerse zaten her türlü öleceksin. Bu kadar da söylenmeyin yani o E skillini dodgelamak Graves'in E ile dibine girip Q atmasından kaçmaktan kolay.

+111111

elise daha tank üstelik vurduğu damage yüzdesel olduğu için herkese vuruyor.Bugünkü skt maçını izle son tfde elise bir e attı graves tek yedi tankımsı kasmasına rağmen

• Best Dari in Tr kullanıcısına yanıt
    Kore challenger elo ile TR plat eloyu karşılaştırmak da mükemmel bir kafa doğrusu.

• Late gamede de bir o kadar zayıf. Dengeli yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Late gamede de bir o kadar zayıf. Dengeli yani.

late game de zayıfmı bunu mu demek istediniz lee sin?
  • Late gamede zayıf olduğuna katılmıyorum.Ap tank olarak kastığınızda gayet iyi durumda oluyorsunuz.Sadece earlydeki o saçma gücü yok zaten olmasın da.O kadar iteme de yine earlydeki hasarını vuracaksa oynamayalım bu oyunu.
  • %olarak vuran bir şampiyona late game de zayıf demek neyin kafası abi ?
  • quote:

Kore challenger elo ile TR plat eloyu karşılaştırmak da mükemmel bir kafa doğrusu.

senn lig ne kardeş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Best Dari in Tr

quote:

quote:

+111111

elise daha tank üstelik vurduğu damage yüzdesel olduğu için herkese vuruyor.Bugünkü skt maçını izle son tfde elise bir e attı graves tek yedi tankımsı kasmasına rağmen

Takmışsın heronun e yeteneğine her şeye cevabın e e e e e elisein olayı yüzde 70 80 kozasi zaten sen de onu bir şekilde dodgelamaya çalış ward at civa al ne diyeyim yani

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Best Dari in Tr

quote:

quote:

+111111

Takmışsın heronun e yeteneğine her şeye cevabın e e e e e elisein olayı yüzde 70 80 kozasi zaten sen de onu bir şekilde dodgelamaya çalış ward at civa al ne diyeyim yani

ben lanede gank geldi diye demedim nehirde karşılaşırsan direk ölüyon

Aynı ligiz delikanlı. Tek farkım skill dodgelayabilmek ve her gün gelip burada 3-4 tane qq konusu açmamak sanırım.

• quote:

Aynı ligiz delikanlı. Tek farkım skill dodgelayabilmek ve her gün gelip burada 3-4 tane qq konusu açmamak sanırım.

kore çelıncırda oynanan herolardan hiç seçmiyormusun kardeş?
  • quote:

Yalnız şuan Reksai'den bile fazla metadaydı ve bu can sıkmaya başladı.İnsanlar biraz da bu durumdan memnun değil.Mesela uzun süredir Nunu,Jarvan,Kha,Rammus göremiyoruz.

Şu masteryste ki suikastçinin düzenlenmesiyle kha op oldu. Jungleda tek atıyor yakalarsa.

Ayrıca rengarın garip nerfü de teQ atmak isteyenler için kha'yı bir adım öne çıkarıyor.

Edit : Rammus sürekli pickleniyor ama j4 ve nunuyu bende göremiyorum. Ben mesela bugün nunu jungle yaptım,oyunu kazandım ama carrylere bağlısın tamamen nunu oynarken. Özellikle adc'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 29 Ocak 2016; 20:27:51 >
    Seçmiyorum demedim. Meta denilen bir şey var tabiki seçmek zorundasın. Senin verdiğin örnek SKT maçından sen ise plat elodasın. O maçlarda zaten tek hataya kaybediyorsun ve herkes laneindeki birçok şampiyona hakim. Orada Bengi bir E tutturdu adam anında öldü diyorsun. Plat eloda Elise oynayan iyi kişi sayısı da belli her Elise pickleyen E tutturup inanılmaz hasar vermiyor. Bu kadar ağlamak da niye anlamıyorum karakter latede düşüyor tek olayı stun atmak oluyor. Bırak da earlyde vursun biraz. Yemezsin E'sini olur biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shots Fired -- 29 Ocak 2016; 20:33:13 >
  • yoo benim elomdada tek bir kişinin yakalanmasıyla hatasıyla oyun bitebiliyor ayrıyetten latede bir lee sin kadar düşmüyor inanılmaz hasar veriyor gene öyle bir anlatmışsın ki e tuttuktan sonra yapılanları sadece pro oyuncular yapıyomuş gibi e tuttuktan sonra q w q veya q w e q sadece prof oyuncularmı yapabiliyor ? Yetenek gerektiren tek şey e tutturmak o da çok zor değil.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.