Şimdi Ara

Elmasepeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar merhaba Elmasepeti.com dan kulaklık almayı düşünüyorum. Bu yüzden üye oldum. Ancak kredi kartı bilgilerinin girildiği sayfaya gelindiğinde 128 bit SSL ile şifrelendiğine dair bir şey göremedim. Bu siteden daha önce kredi kartı ile alışveriş yapan var mı?

Edit: Dostlar kusura bakmayın, SSL Sertifikası varmış, siparişimi verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsaray15 -- 25 Mayıs 2009; 16:21:44 >

• Aman kablosuna dikkat et.
  • Tamam da kablo zaten garanti kapsamında olmaz o nedenle çok pahalı kulaklıkların incelemelerinde olumsuzluk olarak kablo kırılganlığı yer alır.Elma sepeti iyidir zaten çoğu yerden de alsan kulaklık oradan gelecektir çoğu kaliteli markanın dağıtıcısı.
  • ben daha önce alışveriş yaptım güvenle ürününü alabilirsin yani güvenilir ama kargo ücreti fazla olan bir site o yüzden çok ucuz olmadıkça elmasepetinden bişiy almam
  • İyi de kablo garanti kapsamına girmez o girmez bu girmez ne giricek ya bu garanti kapsamına.Site neymiş efendim kötü niyetle kullanıyorlar demiş bu kablo olayını.Kullandırtmayın kardeşim önlemini alın allah allah ben mağdur olucam benim 200 liram gidicek.Ondan sonra kablo garantiye dahil değil.O zaman Türkiye'den almanın ne anlamı var bu kulaklığı.Garantisi için almıyor muyuz biz bunları?

Neyse hayırlı olsun güzel günlerde kullan @gsaray15.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 27 Mayıs 2009; 18:32:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Wolf14

İyi de kablo garanti kapsamına girmez o girmez bu girmez ne giricek ya bu garanti kapsamına.Site neymiş efendim kötü niyetle kullanıyorlar demiş bu kablo olayını.Kullandırtmayın kardeşim önlemini alın allah allah ben mağdur olucam benim 200 liram gidicek.Ondan sonra kablo garantiye dahil değil.O zaman Türkiye'den almanın ne anlamı var bu kulaklığı.Garantisi için almıyor muyuz biz bunları?

Teşekkür ederim dostum, Sennheiser CX350 Street II aldım. Garanti konusu dediğin gibi adam sözleşmeye yazmış kablo arızaları ve kulak kiri nedeniyle oluşan arızalar garanti kapsamı dışında e zaten kulaklık başka neden arızalanır ki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsaray15

quote:

Orjinalden alıntı: Black_Wolf14

İyi de kablo garanti kapsamına girmez o girmez bu girmez ne giricek ya bu garanti kapsamına.Site neymiş efendim kötü niyetle kullanıyorlar demiş bu kablo olayını.Kullandırtmayın kardeşim önlemini alın allah allah ben mağdur olucam benim 200 liram gidicek.Ondan sonra kablo garantiye dahil değil.O zaman Türkiye'den almanın ne anlamı var bu kulaklığı.Garantisi için almıyor muyuz biz bunları?

Teşekkür ederim dostum, Sennheiser CX350 Street II aldım. Garanti konusu dediğin gibi adam sözleşmeye yazmış kablo arızaları ve kulak kiri nedeniyle oluşan arızalar garanti kapsamı dışında e zaten kulaklık başka neden arızalanır ki.

En iyisi güvenilir olan yabancı sitelerden alış-veriş yapmak aslında.

• elmasepetinden ie4 almıstım güvenlidir.
  • KOSS alma uzak dur elma sepetinden de uzak dur D&R dan da. musteri memnuniyetSİZLİĞİ için,
    satılan mal geri alınmaz, sattık bi kere anlayışı vardı bir zamanlar ya...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.