Şimdi Ara

Elveda DH>liler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tabiki 1 yıllığına arkadaşlar bu sene öss iyi geçmedi daha sıkı çalışıp seneye en az say-de 340 almalıyım bu da kolay bişi değil uzun bi çalışma maratonuna girmem gerek onun için şimdiden dh liler sevgi ve saygılarımı sunaraktan 1 yıllığına adıma çizik çekecem tekrar görüşmek üzere hepinize iyi oyunlar

• görüşürüz bende çünkü oyunu bırakıyorum okuldan dolayı
  • ula bilo nere gidisen yeni bende dh ye katıldım tüh şansa bak seni yeni buldum yaw şansıma tükürim
  • İnş başarılı olursun.Oyunda geçirdigin zamanın hepsi boş.İleride hayatında daha iyi yerlerde olmak istiyorsan şimdi durman hata.
  • Çalış tabi ki üniversiteyi kazandıktan sonra çok daha rahat sro oynarsınız.Banada böyle diyolardı pek dinlemezdim ama 2. sene aklım başıma geldi ve sonunda kazandm , şimdi çok daha profesyonel bir şekilde oynuyorum.Sro karın doyurmuyo bunuda unutmayalım, basarılar...
  • bilo dediğime bakmayın bilal oyundan çok iyi bi arkdaşım bu aralar takılmıyo oyuna bana dh yi önerdi bi aralar üyelik alınmıyo diye üye olamamıştım şimdi üye oldum bunu görünce yazdım onunla samimimyiz diye ona bilo diyorum inşallah kazanırda burda nereye gideceğini konuşuruz kardeşime başarılar dilerim
  • Doğru Yol
  • quote:

Orjinalden alıntı: LifesGood®

Çalış tabi ki üniversiteyi kazandıktan sonra çok daha rahat sro oynarsınız.Banada böyle diyolardı pek dinlemezdim ama 2. sene aklım başıma geldi ve sonunda kazandm , şimdi çok daha profesyonel bir şekilde oynuyorum.Sro karın doyurmuyo bunuda unutmayalım, basarılar...

Bye srodan daha önemli bir hayatın var (hayatan daha önemli charın war ) seni bekliyo olacağız

• hazır açılmışken bendende ßß okul nedeniyle..sro 1 sene duracak herkeze ii oyunlar...
  • İnş kazanırsın
  • az evvel konuştum kendini engellediği için giremiyo siteye başkalarına da faydası olması için konunu uplanmasını istiyormuş
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.