Şimdi Ara

***___EN ALINASI SE TELEFON - DH FORUM TERCİHİ___*** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
3.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sony ericsson k750i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimi1179 -- 24 Mayıs 2006; 20:49:51 >
  • w900 +++++++++++++++++
    w810 +++++++++
    w950 ++++++
    w800 +++++++++++
    w550 +++
    w850 ++++++
    k800/k790 +++++++++++++++++
    k750 ++++
    k300 +
    p990 ++++++
    p910 ++
    t290 +

Görevimi yerine getirdim. istatistik mistatistik* boşverdim artık :)

* - mistik yapılı ve mis kokulu olanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.e.d.K.i.d -- 26 Mayıs 2006; 17:02:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kutadgu!

w900 +++++++++++++++++
    w810 +++++++++
    w950 ++++++
    w800 +++++++++++
    w550 +++
    w850 ++++++
    k750 ++++
    k300 +
    p990 ++++++
    p910 ++
    t290 +

açıklamalar süper hocu heheheh

bu arada k790 vek800 birleştirmişin
  • W800i

• quote:

Orjinalden alıntı: Kajura

quote:

Orjinalden alıntı: Kutadgu!

w900 +++++++++++++++++
    w810 +++++++++
    w950 ++++++
    w800 +++++++++++
    w550 +++
    w850 ++++++
    k750 ++++
    k300 +
    p990 ++++++
    p910 ++
    t290 +

açıklamalar süper hocu heheheh

bu arada k790 vek800 birleştirmişin

öncelikle esprime kıvrak zekanızla dahil olmanıza sevinmekle kalmadım, hoşnut kaldım ve hatta bayıldım;
    evet hocam biri birleştirmemi önerdi, kıramadım açıkcası.. bu forumun çocuğu idi kendisi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.e.d.K.i.d -- 26 Mayıs 2006; 17:40:33 >

• w550i ((((ama parası olan w900i alır))))
  • politik olcak ama adamlar ticarete dökmüş şu en ii diemiosun telefonlarda neden mi çünkü hiç bi telefonda tüm özellik ler yok birine ses ii yapıolar dierine kamera hepsi ii olanda ne oluo bu sefer hafıza kartı takılmıo vs vs vs herkes beni dinlesin ve bu yazıya göre se telefon alsın

ucuz bişey olsn performansı ii olsn diosan ses kalitesi piyasadaki en iisi olan telefon w550i derim
    yok benim param var hem ses hem de kamera ii olsn diosan w800i derim
    param çok yok ama tüm özellikler olsn diosan ses olarak kötüde olsa k750i
    benim param çok tüm özellikler olsn diosan w900i veya şiddetle tavsiyem k800i
    dış dizayna bakarım ben özellik gerekmez diosan w550i
    cep bilgisayarı olsn diosan size tavsiyem w850i dir m600 kötü

ben tüm sony ericsson telefonları en az 2 ay kullandım hepsini kullanmışımdır
    şuan elimde w550i var ve memnunum en memnun kaldığım telefonda tartışmasız w900i ikinci tavsiyem w800i olacak 3. tavsiyem de w550i w810i ye para vermeyin arkadaşlar paranıza yazık olur telefon alacaklar bu mesajı okumadan almasınlar saygılar ...

• Neredeyse SE nin bütün telefonlarını tavsiye etmişsin ama tam da benim almak üzere olduğum
    W810i icin paraniza yazık olur demissin. Allah askına niçin w810i almayalim sebebini söyler misin ?
  • W900i YA DA W950İ

• Neredeyse SE nin bütün telefonlarını tavsiye etmişsin ama tam da benim almak üzere olduğum
    W810i icin paraniza yazık olur demissin. Allah askına niçin w810i almayalim sebebini söyler misin ?

quote:

Orjinalden alıntı: MBatuEr

politik olcak ama adamlar ticarete dökmüş şu en ii diemiosun telefonlarda neden mi çünkü hiç bi telefonda tüm özellik ler yok birine ses ii yapıolar dierine kamera hepsi ii olanda ne oluo bu sefer hafıza kartı takılmıo vs vs vs herkes beni dinlesin ve bu yazıya göre se telefon alsın

ucuz bişey olsn performansı ii olsn diosan ses kalitesi piyasadaki en iisi olan telefon w550i derim
    yok benim param var hem ses hem de kamera ii olsn diosan w800i derim
    param çok yok ama tüm özellikler olsn diosan ses olarak kötüde olsa k750i
    benim param çok tüm özellikler olsn diosan w900i veya şiddetle tavsiyem k800i
    dış dizayna bakarım ben özellik gerekmez diosan w550i
    cep bilgisayarı olsn diosan size tavsiyem w850i dir m600 kötü

ben tüm sony ericsson telefonları en az 2 ay kullandım hepsini kullanmışımdır
    şuan elimde w550i var ve memnunum en memnun kaldığım telefonda tartışmasız w900i ikinci tavsiyem w800i olacak 3. tavsiyem de w550i w810i ye para vermeyin arkadaşlar paranıza yazık olur telefon alacaklar bu mesajı okumadan almasınlar saygılar ...

• W810i
  • onuda kullandım ben ama fiyatına göre elverişli bi telefon olduğunu düşünmüyorum bak telefon 779 ytl teknosada w800i w700i ve w810i arasında bi kıyaslama yapalım
    aralarında ucuz istiosan ve özellikleri daha ii olsn diosan w700i derim ve bence en iileride o w810 un sesi k750i kinden daha kötü çıkıo bunu bil kamera olarak en ii olabilir ama w700i de 2 mp ve süper çekimi vardır bekleme konuşma süresi olarakta aralarında w700i öne çıkıo w800i o kadar pahalı sadece ses yüzünden mi w700i ile w800i nin ses kalite ve düzeyleri aynı ve w800i 144 renk daha az dier ikisinden
    W700İ DAHA UCUZA ALMAK VARKEN NİE W810İ YE DAHA AZ BELİRGİN ÖZELLİK OLDUĞU HALDE DAHA ÇOK PARA VERESİNKİ SANA TAVSİYEM BENİ DİNLE W700İ Yİ İNCELE GERÇEKTEN SÜPER TELEFON TAVSİYEMDİR İİ GECELER
  • Günümüzde autofocus'u olmayan kamerelı telefon almak biraz mantıksız gibi
    quote:

onuda kullandım ben ama fiyatına göre elverişli bi telefon olduğunu düşünmüyorum bak telefon 779 ytl teknosada w800i w700i ve w810i arasında bi kıyaslama yapalım
    aralarında ucuz istiosan ve özellikleri daha ii olsn diosan w700i derim ve bence en iileride o w810 un sesi k750i kinden daha kötü çıkıo bunu bil kamera olarak en ii olabilir ama w700i de 2 mp ve süper çekimi vardır bekleme konuşma süresi olarakta aralarında w700i öne çıkıo w800i o kadar pahalı sadece ses yüzünden mi w700i ile w800i nin ses kalite ve düzeyleri aynı ve w800i 144 renk daha az dier ikisinden
    W700İ DAHA UCUZA ALMAK VARKEN NİE W810İ YE DAHA AZ BELİRGİN ÖZELLİK OLDUĞU HALDE DAHA ÇOK PARA VERESİNKİ SANA TAVSİYEM BENİ DİNLE W700İ Yİ İNCELE GERÇEKTEN SÜPER TELEFON TAVSİYEMDİR İİ GECELER

• Anket koysaydın yukarı sayma sorunu olmazdı
    Neyse oyum W810i'ye
  • K600i
    hehe
  • Tavsiyen ve kıyaslamaların için çok teşekkür ederim. Ancak ben w810i almayın paranıza yazık olur dediğinde korktum acaba w810i un bilmediğim bi sorunu mu var diye ben de uzun zamandır bu saydığın özellikler arasında gidip geliyorum ama w810i her seferinde baskın çıkıyor, bi kere şu sinir bozucu joistick tuş olayı çözülmüş, renk ve görüntü olarak tercihim yine w810i olur, fiyat farkıda öyle çok büyütülcek kadar değil ki ben büyük ihtimalle vatan bilgisayardan alıcam arada 5-6 ytl oynuyor, bi de galiba bu w810i ile duygusal bir bağ oluştu galiba.Yalnız şu ses olayına takılmış durumdayım eğer bu konuda bana yardımcı olursan sevinirin w810 un sesi k750i den kötü demişsin hangi sesten bahsediyorsun hoparlörden çıkan ses mi ? Peki bu sesi W700 ve W800 e göre kıyaslarsan yorumun nasıl olur ?

quote:

onuda kullandım ben ama fiyatına göre elverişli bi telefon olduğunu düşünmüyorum bak telefon 779 ytl teknosada w800i w700i ve w810i arasında bi kıyaslama yapalım

• bak şöyle diyim otofokus çok önemli deil yakın çekimlerde belli oluo zaten ses olayına geleyim evet öyle w810 i hoparlör sesi olarak daha kaliteli olabilir k750i den ama ses düzeyi daha az ve buda belirgin bi kötülüğü ben sana diim herşey ii olsn diosan en ucuz bi yerden w800i bul ama yok parama kıyamam diosan w700i al biraz daha az para verip tavsiyem w700i olur w810i ye göre ha dış dizayna gelelim yine en dayanıklısı w800i derim yani paran varsa w800i ama w810i ye para vereceksen hiç verme aradaki farkı hafıza kartı alırsın w700i üçünü kıyaslarsak ses ve kamera olarak
    kamera
    3üde eşittir w700i otofokustan kaybeder

ses olarak
    1.w800i
    2.w700i
    3.çok kötü sesi bence w810i

genel olarak tavsiyem dediim gbi paran varsa 750 ytlye bul bitane w800i yoksa w810i ye para verme derim hem renk sayısıda daha az bnm fikrim bu batuhanermis93@hotmail.com ekle cumartesi her saat msndeyim konuşalım senide burdan yalnış yönlendirmek istemem

herkes telefon seçimi ve kıyaslama olarak bana danışabilir msnim yukarıda çoğu zaman online olurum ii geceler saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slisicki -- 16 Eylül 2006; 1:14:05 >

• Fiyat Performans w810
  • Çok teşekkür ederim iyi geceler

quote:

bak şöyle diyim otofokus çok önemli deil yakın çekimlerde belli oluo zaten ses olayına geleyim evet öyle w810 i hoparlör sesi olarak daha kaliteli olabilir k750i den ama ses düzeyi daha az ve buda belirgin bi kötülüğü ben sana diim herşey ii olsn diosan en ucuz bi yerden w800i bul ama yok parama kıyamam diosan w700i al biraz daha az para verip tavsiyem w700i olur w810i ye göre ha dış dizayna gelelim yine en dayanıklısı w800i derim yani paran varsa w800i ama w810i ye para vereceksen hiç verme aradaki farkı hafıza kartı alırsın w700i üçünü kıyaslarsak ses ve kamera olarak
    kamera
    3üde eşittir w700i otofokustan kaybeder

ses olarak
    1.w800i
    2.w700i
    3.çok kötü sesi bence w810i

genel olarak tavsiyem dediim gbi paran varsa 750 ytlye bul bitane w800i yoksa w810i ye para verme derim hem renk sayısıda daha az bnm fikrim bu batuhanermis93@hotmail.com ekle cumartesi her saat msndeyim konuşalım senide burdan yalnış yönlendirmek istemem

herkes telefon seçimi ve kıyaslama olarak bana danışabilir msnim yukarıda çoğu zaman online olurum ii geceler saygılar

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.