Şimdi Ara

EN ÇOK HANGİ SERVERDA OYNUYORSUNUZ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben oyunu indircemde türklerin ef fazla oldugu server neresi bi yardımcı olurmsunuz?

• ya ijji yada internacional dir kanımca
  • + privatelerde var
  • bilmem ama bnm tanıdıım gunz oynayan çoğu türk internacional yada ijjide aslında yapabilcek biri warsa gunzları bilen biri aynı zamanda siteye bi anket açsın hangi gunzda oynuyorsunuz en çok die bizde görelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mince49

bilmem ama bnm tanıdıım gunz oynayan çoğu türk internacional yada ijjide aslında yapabilcek biri warsa gunzları bilen biri aynı zamanda siteye bi anket açsın hangi gunzda oynuyorsunuz en çok die bizde görelim

int. .....
  • quote:

Orjinalden alıntı: mince49

ya ijji yada internacional dir kanımca

• ijji de para ile satın alıcagın(reel para ile) ıtemlerin hepsi private serverlarda beleşe mevcut
    vede dr deki playerlar bence ijji de olanlardan iyi ijjidekileri hiç görmedim ama
  • hyr mami, ijjidekiler daha pro... DR alırsa sadece item üstünlüğüyle alır... ijji alırsa bilek hakkıyla ilk sıradaki clanlarda adamlar tost ediyor bizi walla
  • olm ıtemler eşit olucak kapışıcaklar ben sanmam ijji yi görmedim ama sanmam sen ijji den ol ben dr den olcam takımımı alıyorum

Ben,Fire,x_wasabi(lagger olmassa almam)son olarak Var die bi adamvar 2tane var var ama 1.si süper tek kelime ile adam dbf bf insta fall hemde 20-30 hıt li hepisin biliyo

Not:ettigimiz muhabbete baksana ilkokul çocukları gibi

• dr gunz gene bakıma alınmış 12 saat sürer diyolar ijjiyi indiremiyorum problem var
    in. edition kapandı
    eeee ne kaldı ben nerde oynucam????
  • quote:

Orjinalden alıntı: TimeOfTheKill

olm ıtemler eşit olucak kapışıcaklar ben sanmam ijji yi görmedim ama sanmam sen ijji den ol ben dr den olcam takımımı alıyorum

Ben,Fire,x_wasabi(lagger olmassa almam)son olarak Var die bi adamvar 2tane var var ama 1.si süper tek kelime ile adam dbf bf insta fall hemde 20-30 hıt li hepisin biliyo

Not:ettigimiz muhabbete baksana ilkokul çocukları gibi

ijji takımına beni almazlar çok daa iileri var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.