Şimdi Ara

En GıCıK YeRLi DiZi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
2.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • KURTLAR VADİSİ BENCE SÜPER EN KÖTÜSÜ CENNET MAHALLESİ
  • gümüş
  • bilimum aşk,aldatma...cart curt diziler.
  • Şöhret'i hiç ama hiç sevmiyorum
  • Sihirli annem,aşk oyunu,kurtlar vadisi vs.
  • bence de hepsi gereksiz...avrupa yakası görece daha iyi... kurtlar mıdır nedir,ondan bahsetmiyorum bile..bide filmini yapmışlar..
    quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

quote:

Orjinalden alıntı: Arkadaş

kurtlar vadisi... gereksiz ve gıcık bi dizi

bende hiç sevmiyorum bu diziyi . herkes de bana diyorki neden izlemiyorsun ateşinmi var senin diyorlar.

sevmiyorum napim

• cennet mahallesi, sihirli annem
  • En saçma dizi Kurtlar Vadisi, En iyisi Cennet Mahallesi!
  • Yerli dizide izlenme düzeyi ya da konudan önce kamera ve ışığa bakıyorum.

Niye mi? Çok izlenen bir dizi Cennet Mahallesi el kamerası ile çekilmiştir. Filmin ışıkçısı yoktur. Ayarlamışlar otomatiğe pırıl pırıl aydınlık bir görüntü. Sonra aktar 35 mm. filme. Ha yüzde beş görüntü firesi mi oluştu. Boşver izleyici enayidir ve anlamaz:)

Son bir yılda yapılan yerli dizilerde 48 yerli senarist çalışmış. Buna karşılık Türkiye'de resmen senarist olarak tanımlanan 29 kişi var. Yani durum tam bir komedi.

Ne izleyelim? Sorusuna gelince, öncelikle iyi çekilmiş, kaliteli yapımlar izleyelim, derim.
    Bunu da CNBC-e dizileri yeterince veriyor.
  • pırtlar vadisi,sihirli annem,ters köşe,gümüş,love game,şöhret,azap yolu,hasret(yeni başlayacak ama tırt),gönül vs vs vs dahauzar gider
  • abi aliye kdr boş gereksiz irenç boş fuzuli gereksiz ve bilddiniz en olumsuz kelimeleri karşılıcak bi dizi daa yok ..o aliye karakterini ve küçük ardamıdır ne dir onları bulduum yerde parçalıcam..annnneeee babama gitcekmiyizzzz bole yaywan yaywan konuşşuo çileden çıkarıo wala

• En gicigi kurtlar vadisi..Avrupa yakasini seyrediyorum denk gelirse gerisini at cope
  • Adam yazım kuralları çok iyi

Ben de şu yerli sporanasa uyuz olcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.