Şimdi Ara

EN İYİ RENAULT SERVİSİ ANKARA?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adres :YENİ BAŞKENT SANAYİ SİTESİ 1812. SK. No. 30 Ergazi - Batıkent/ANKARA
    Telefon : (0312) 278 41 40
    Fax : (0312) 278 41 40
    E-Posta : kurtayoto@hotmail.com
    Web: www.kurtayoto.com KURTAY OTO RENAULT ÖZEL SERVİS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hk2922 -- 7 Mayıs 2012; 7:27:32 >

• Merhaba 2009 Laguna III 2.0dci sahibiyim.

Forum donanım haberden paylaşımcı arkadaşların yardımlarıyla da çok sevdiğim aracımı yaklaşık 8 ay öncesinde izmir'den aldım.
    Sıra Ankara'da gerçekten işten anlayan saatlerce sırada bekletmeyen telefonla bile ihtiyaç duydugunuz her an yardıma hazır üstelik ekonomik
    bir servis bulmaya gelmişti.

Yine forum sitesinde Kurtay otomotiv bilgilerine ulaştım ve İlk fırsatta Hamza bey- Kurtay otomotivle tanışmaya gittim ,
    Önce şöyle bir tur attık aracı değerlendirdi , sonra her frende ötüp beni rahatsız eden Arka diskleri balatalarla birlikte değiştirdik (indirim vede taksit yaptı sağolsun)
    sonra başka bi sefer tatil öncesi genel kontrolleri , motor yağı seviyesi klima kontrolü gibi basit şeyleri ücretsiz yaptı.
    ihtiyaç olması durumunda da telefonunun her an açık olduğunu söyledi.

Ben her Renault sahibi arkadaşıma kesinlikle öneririm , uğramadan ve fiyat almadan kesinlikle yetkili servise gitmeyin derim

Mehmet

• Hem HAMZA usta, hem Zafer usta hem de diğer arkadaşlar muhteşem insanlar kaliteli sohbet etmek için bile gelinir. 
    Sanayi alemlerinde bu kadar temiz özenli çalışan mekan çok az. 

Kurtay Oto ve ekibine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

İki üç tane usta illa amortisör değiştir demişti, Hamza ustam Bu seni en az 6 ay götürür dedi. 8 ay sonra sıkıntı çıkarttı. 
    Ustanın ustalığı Tamiri nden anlaşılır ama asıl parça işçilik parası için sana olmadık masraf çıkartmamasından anlaşılır. 

Şiddetle tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta savaş oto Renault servisine gittim ve çok memnunum otoda 2005 model Megane 2 aracımın triger bakımını yaptırdım. gerçekten kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunuyorlar tavsiye ederim.klima gazımı da ücretsiz değiştirdiler devamlı müşterilerine klima gazı😄Ücretsiz yapıyorlarmış.bizim bütün aile orda saolsun Zafer usta ve ekibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.