Şimdi Ara

En sevdiğiniz tarihi kişiler kimler? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fatih dediğin adam da Atatürk gibiydi, asıl bilgisiz sensin bence atatürk hakkında hangi belgeselleri kitapları programları dinledin de bilgisiz diyorsun?

Adam evrimi tarih kitaplarına koydurmuş bir adam.

Ayrıca fatihten başka osmanlı da Atatürk seviyesinde kimse yoktur.

Al sana osmanlı ve tarih

Uygarlık Yoluyoutube
    Celal Şengör: Osmanlı'yı Anlatıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=Iy33sFI76e0&app=desktop

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tarih olmaya yakın olan birisi baş harfi R

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: valiars

Mustafa Kemal Ataturk
    Justinian I
    Hernan Cortes
    Otto von Bismarck
    Adolf Hitler
    Cengiz Han
    Ergen
  • ALP ER TUNGA
    METE HAN (OĞUZ KAĞAN)
    BÜYÜK İSKENDER
    İLTERİŞ KAĞAN
    BİLGE KAĞAN
    ATTİLA
    ALPARSLAN
    BAYBARS
  • aristoteles
    anaksimandros
    heraklitos
    thales
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairtune

Fatih Yavuz Kanuni Alparslan Metehan Atilla ve sayamadığım niceleri varken Mustafa Kemalı örnek göstermek tarih bilmeyen cahillere yaraşır ancak. Tekrardan uyanıcak zihinler sabırla bekliyoruz..

Alıntıları Göster
    saydığın kişileri sevip Atatürk'ü sevmeyen zihinler dar kapasiteli amipler olduğu için ortada uyanacak bir şey yok. Ekmek makarna'dan başka bir şey yiyemeyen adam'da en son aranacak şey beyindir

• Shiro Battousai kullanıcısına yanıt
    Atatürkü ağzına sakız yapıp pelesenk edenleri her tarafı onun heykelleriyle donatanları sevmiyoruz ve sevemiyoruz. Onun yaptıklarını kullanarak bizi köle etmeye çalışan zihniyete sempati duyamıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fairtune

Atatürkü ağzına sakız yapıp pelesenk edenleri her tarafı onun heykelleriyle donatanları sevmiyoruz ve sevemiyoruz. Onun yaptıklarını kullanarak bizi köle etmeye çalışan zihniyete sempati duyamıyoruz.
    bahsettiğin şeyin farkındayım ve evet ülkemizde böyle bi zihniyet var. bu zihniyeti sevmek sevmemek saygı duymak duymamak herkesin hakkı ve başkalarını ilgilendirmeyen şeyler ama böyle bi zihniyet var diye Atatürk'e karşı düşmanlık yapmanın bahanesi olamaz, bu vatan hainliğidir. Benim ülkede nefret ettiğim çok fazla kesim var ama gidipte osmanlıya, padişahlarımıza veya diğer konularda başka şeylere haterlık yapmıyorum.. çünkü ben neyi seviyor sevmiyorsam içimden gelir başkalarının hal ve hareketleri bunu değiştiremez. eğer değiştirirse ben kendim olamam piyon olurum koyun olurum

• Hitler

• Gregori Rasputin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horoz Nuri

• Leonardo Da Vinci

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mete Han, Atilla, Sultan Alparslan, Ertuğrul Gazi, Fatih Sultan Mehmet, Yavuz Sultan Selim, Kanuni Sultan Süleyman, Sultan II. Abdülhamit, Gazi Mustafa Kemal ve daha sayamadıklarım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.