Şimdi Ara

En sevilen abur-cubur (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çubuk kraker, tutku piskevit, sıcak çikolata, peynirli cips, acılı cips,
  • Havuçlu dankek, bayılıyorum buna

Edit: aha şu

En sevilen abur-cubur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 14 Kasım 2014; 13:54:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Albert Enisten, 240 gr kutu. şu an kutusu evde var ama kalori değerleri yazmıyor. yarım karış kadar boyları ama dolgunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epitapsou

@Albert Enisten, 240 gr kutu. şu an kutusu evde var ama kalori değerleri yazmıyor. yarım karış kadar boyları ama dolgunlar.

Denemeli. Bimin urunu mu hocam o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enisten

quote:

@Albert Enisten, 240 gr kutu. şu an kutusu evde var ama kalori değerleri yazmıyor. yarım karış kadar boyları ama dolgunlar.

osmanoğlu markası. bazı dönemler satışta olmuyor bazı dönemler oluyor. bundan 1 ay önce hiç bir bim'de bulamamıştım mesela, şimdi her bim'de bulabiliyorum. 1 yıldır müptelasıyım . a101'de de satılıyor. görsel istersen bu arkadaş inceleme yapmış ;http://forum.donanimhaber.com/m_70740641/tm.htm

• Canım çekti
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enisten

quote:

osmanoğlu markası. bazı dönemler satışta olmuyor bazı dönemler oluyor. bundan 1 ay önce hiç bir bim'de bulamamıştım mesela, şimdi her bim'de bulabiliyorum. 1 yıldır müptelasıyım . a101'de de satılıyor. görsel istersen bu arkadaş inceleme yapmış ;http://forum.donanimhaber.com/m_70740641/tm.htm

ben beğenmedim o ekleri yaa pastane ekleri gibi olmuyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.