Şimdi Ara

En Ucuz Çift Hatlı Telefon Hangisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ne kamera ne bluetooth ne renkli ekran ne de bir başka şey, aradığım hiçbir özellik yok. Yalnızca konuşmak ve mesaj atabilmek için ucuz ve idare eder şarlı bir çift hatlı telefon lazım bana.

185 YTL'ye General Mobile DST 10 Çift sim kartlı telefonu gördüm. Tam istediğim tarz, kamerası yok, ucuz, sadece görüşme için kullanabilirim.

Daha iyi daha ucuz önerisi olan ya da bu telefon hakkında diyeceği olan var mı?

(Samsung'u falan önermeyin bana ucuz bir şey lazım, kamera falan gerekmiyor yani)

• Ben de bu telefonu diyecektim tam, bi baktım sen de onu demişsin, daha ucuzu yok sanırım :)
  • bence biraz daha üstüne koyup TTN D550 alabilirsin.ben kullanıyorum.çok iyi bi telefon.300 ytl civarı.fiyatına göre özellikleri harika.tavsiye ediyorumm
  • vatanbilgisayarda piranha twix 250 ytl(KDV dahil) bugün haberin olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: denemeipod

Arkadaşlar ne kamera ne bluetooth ne renkli ekran ne de bir başka şey, aradığım hiçbir özellik yok. Yalnızca konuşmak ve mesaj atabilmek için ucuz ve idare eder şarlı bir çift hatlı telefon lazım bana.

185 YTL'ye General Mobile DST 10 Çift sim kartlı telefonu gördüm. Tam istediğim tarz, kamerası yok, ucuz, sadece görüşme için kullanabilirim.

(Samsung'u falan önermeyin bana ucuz bir şey lazım, kamera falan gerekmiyor yani)

daha ucuzu şu an yok.bende aldım eşime bundan. gayet iyi bir telefon.tam aradığınız gibi.bir satış sitesinde delikanlının biri "general mobile aşk olsun java bluetooth, camara vs.konulmaz mı " vs. diyordu.bizim gibi kullanıcılar olduğunu düşünmeden.......

• Anycool'un sahtesi 200 ytl tv bile var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: denemeipod

Arkadaşlar ne kamera ne bluetooth ne renkli ekran ne de bir başka şey, aradığım hiçbir özellik yok. Yalnızca konuşmak ve mesaj atabilmek için ucuz ve idare eder şarlı bir çift hatlı telefon lazım bana.

Kangurumda 175 YTL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.