Şimdi Ara

En yakın arkadaşınızın Gay/lezbiyen olduğunu öğrenseniz?? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ß_ßoY

benim calıstığım yerde vardı.kırmızı küpersi vardı.bi arkadasıma asılıyodu.bi keresinde yine o arkadasıma asılırken arkadasım:
    -ya bi git s... belanı dedi.
    gay olanda
    -ne zaman simdi mi? dedi.

hatırladıkca gülüyorum.banada asılıyodu ama ben yüz vermiyodum.
    arkadas arkadası yaparmı?aa ne kadar ayıp

Şu espriyi keser misiniz artık..Bu bana iyi bir ders oldu.Herşey herkesle konuşulmaz.
  • Bebelereo Balon siler misin benden yaptığın alıntıyı....
  • gay olursa möt korkusuna arkama bile bakmam lezbiyeni bilemiyorum bşi olmaz onla devam eder arkadaşlıım
  • Yanlışsa düzeltin "Arkadaşını söyle sana kim oldugunu söyleyeyim".
  • yav bende şu lezbiyenleri anlamıyom arkadaş eger bir gün bir tane lezbiyene aşık maşık bişeler olursa çekerim karşıma iki tane demli çay ismarlarım birer tane sıgara yakarız manzarada gözel olur tamammı (gene gece kafamı yastıga koydugumda daldıgım hayallere daldım agabey yav) neyse allem edeeer gullem eder kızın hayata bakışını degiştirrim ondan sonra al sana abbak gibi bir sevgili bir kadın senden vazgeçemez eger bunu başarırsam hayır canım yev bir erkek varken ne alaksı var bir kızla öpüşüp koklaşmanın
  • onu bunu bilmemde 6 vey 7 sene önce bodrumda bi kız arkadaşın evine sabahın köründe otobüsüm erken gittiği için damlamıştım ben biraz kestiriyim falan derken evde ( ha ev tek oda bu arda aslında evde denemez ama neyse) önümde ki çift kişilik yatakta 2 kız cayır cayır sevişiyo ben direk olaya girdim ohaa dedim bana s...tr dediler otur izle işte dediler ben şok bi vaziyette çadırı kurdum tabi o kızlardan birini dha sonra yani 2 gece sonra tedavi ettim ( aşı vurdum ) tabi aşı nekadar etlili oldu bilemem
  • AYIDAN POST İ.NEDEN DOST OLMAZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: bruteforce

onu bunu bilmemde 6 vey 7 sene önce bodrumda bi kız arkadaşın evine sabahın köründe otobüsüm erken gittiği için damlamıştım ben biraz kestiriyim falan derken evde ( ha ev tek oda bu arda aslında evde denemez ama neyse) önümde ki çift kişilik yatakta 2 kız cayır cayır sevişiyo ben direk olaya girdim ohaa dedim bana s...tr dediler otur izle işte dediler ben şok bi vaziyette çadırı kurdum tabi o kızlardan birini dha sonra yani 2 gece sonra tedavi ettim ( aşı vurdum ) tabi aşı nekadar etlili oldu bilemem

orda senin yernide olmak isteyen bir deli kanlı var burda gözleri yaşlı damagı cuh cuh
  • NOVARİX

--------------------------------------------------------------------------------

bnm çok yakın bir arkadaşım gay.. yaklaşık 1,5 yıldır tanıyorum onu ve gerçekten çevremdeki çoğu kişiden daha dürüst daha eğlenceli... cinsel eğilimleri beni ilgilendirmiyor, dostluğumuza müdahale etmediği sürece...

ya sana yan gözle bakıorsa yere egildiginde felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rioka -- 21 Temmuz 2006; 22:48:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: timeboy

quote:

Orjinalden alıntı: firizby

Alayina gider

Oha be o kadarmı abazasın :DAlayına gider ne demek.

her türlü kayarım demek oluyor
    sen gay ol ..sana da kayar
  • akşam akşam millet uçmuş walla
  • aslında sey de olabilirdi.arkadasının gay olduğunu öğrenirsen ne yaparsın?cevap:"cok sevinirim"
  • quote:

aslında sey de olabilirdi.arkadasının gay olduğunu öğrenirsen ne yaparsın?cevap:"cok sevinirim"

fortçusun herhal
  • quote:

aslında sey de olabilirdi.arkadasının gay olduğunu öğrenirsen ne yaparsın?cevap:"cok sevinirim"

bittim bu cevaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: acrobatuu

NOVARİX

--------------------------------------------------------------------------------

bnm çok yakın bir arkadaşım gay.. yaklaşık 1,5 yıldır tanıyorum onu ve gerçekten çevremdeki çoğu kişiden daha dürüst daha eğlenceli... cinsel eğilimleri beni ilgilendirmiyor, dostluğumuza müdahale etmediği sürece...

ya sana yan gözle bakıorsa yere egildiginde felan

• İnşallah bi arkadaşımın lezbiyen olduğunu öğrenirim
  • hiç bişi yapmam.çok normal bi olay.insan olması önemli.cinsel tercihi değil
  • derim ki :anaa vay vay öyle demek sen haaummadık taş baş yardı
  • lezbiyense normale döndürmek için elimden geleni yaparım
  • Forum lezbiyen delisi cıktı leaaa ilginc
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.