Şimdi Ara

>> ENDLESS-ONLİNE <<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

endless-online 2d güzel bir oyundur denemnisi tercig ederim oyunda fazla Turk olmamasından dolayı sizleri aramıza bekliyoruz ....

http://files.endless-online.com/EOsetup028.exe oyunu burdan indirebilirsiniz uye olmak icin ise oyunun icindedir

www.endlessonlinetr.forumlari.net burası endlessonline icin kurulan ilk Turk site buradan oyun hakkında bilgi elde edebilirsiniz

• Yeni oyun yazarken sadece link atınca süper olmuyo , hiç deilse bi SS oyun hakkında fikir sağlar ;) türü ne mesela onu da diyebilirdin, konusu falan. sadece bi cümle :)
  • bekle atıcam simdi
  • [img=http://img108.imageshack.us/img108/2672/endl046cj4.th.png]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :GeNeRaL:OmEr: -- 25 Kasım 2007; 17:31:54 >
  • burada linki verdim bak hazır koyamdım :S
  • süper anlatım ve tanıtım, şimdi bu oyuna ben direk dalar ve oynarım
  • 1-oyundaki amaç ney
    2-oyunda ırk lar varmı varsa neler
    3-karakterlerin özellikleri neler
    4-stat skill olayı nasıl olucak
    5-combo falan yapmak varmı
    6-oyunun tarzı ney
    7-önceki 6 sorunun cevaplarını alabilirmiyim
  • arkadasım oyunun botutu 15 mb oldugu icin bunları anlatmadım indirmek 5 dk sumuyor girde bir bak benim anlatımımla anlamassın ama eger cok istiyorsan anlatıyım
  • oyundaki amac

her oyundaki gibi lvl atlayıp guclu olmak silah almak fln..

oyunda ırk varmı

hyr oyunda ırk yok ama karakter kuararken orc tipi yaabilirsin ama insanla hicnir ayrımı yok

karakterlerin özellikleri

bu oyunda 1 adam var adı wise man onda istedigin an istedigin karakter olabilirsin ama bu karakter konusu oyunda sacma anlatamam karısık ben bıle anlamadım

stat skill olayı

oyuna ilk basldıgın an lvl 1olman gerek lvl 1 olmak cok kolay sonra ana merkese gitceksin lvl 1olunca orda sehrin ortasında bi yaslı moruk var adı wiseman ona gidip warrior olmanısı tercih ederim warrior attack veriyor sonra istedigin zmn bunu deistirebilirsin sonra statların hepsini str ver zaten ilk lvlerde skill alamassın sonradan skiller sıfırlanabilir

combo varmı

combo yok ama oyunun arenası var

oyunun tarzı ne?

knightda ne yapıyosan bundada bu hmn hmn

iste 6 sorunu cvpladım simdi mutlu oldun mu...

• ENDLESS ONLINE GERI DONDU ! Sahip olduğu eğlenceli sosyal ortamı ve büyülü atmosferi sayesinde bir dönem anime fanlarının gözdesi olan kimilerinin kapatıldıktan bu yana halen alternatifini bulamadığı kendine has apayrı bir rol yapma dünyası Endless-Online Geri Döndü

Geçtiğimiz aylarda resmi site tarafından yapılan açıklamanın ardından , çöken ana server yeniden açılana dek çalışacak geçici server hizmete girdi

* Bütün üyelikler silindi , herşey sıfırlandı

* Yeni server açıldığında tekrar sıfırlanma olmayacak geçici server bilgileri olduğu gibi aktarılacak

* Eski üye adları 4 ay boyunca saklanılacak

http://www.endless-online.com

oyunu resmi siteden indirdikten sonra setup bölümünden port u 8079 olarak değiştirerek yeni server a bağlanabilirsiniz

• tamam geliyorum kardeşim nick ney?
  • nickim psychoma kardeşim aynı zamanda bu oyundaki eski serverda ilk türk guildini ve ilk türk eo sitesini açan kişiyim biliyorsan kim olduğumu anlarsın ekle beni oyunda görüşürüz yeniden türkiyeden oyuncular gelmesi iyi olur eski tayfa toplanmalı
  • ekledim oyundayım şu an
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.