Şimdi Ara

Eprom Programlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hobi olarak araç elektroniği ile ilgilenmeye başladım. Kendi çapımda aracımın orjinal yazılımı ile oynamak istiyorum nasıldır bu oynama isteği devir kesici yükseltme benzin işeme oranları gibi değerlerle oynamak istiyorum. Eprom reader & writer cihazı alıyorum şu anda ancak bildiğiniz üzere araçların beyinlerinde bulunan kodlar HEX kodudur.Bu hex kodunu okuyan yazan karşılaştıran program elimde ancak ben gelişmiş bir program arıyorum.Yani aracın yazılımını açtıgım zaman devir kesicisini vs sini görebielecğim bi yazılım.Böyle bir yazılım vardı daha önceden görmüştüm ancak şu anda adı dahi aklımda değil. Sizlerin bildiği bu şekilde bir yazılım varmıdır? Aracım opeldir sadece opele özel olursa muhteşem olur :) Lisanslı yada freeware (ücretsiz olmazya ynede yazayım dedim) herçeşit önerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

• hocam neden kurcalarsın yazılımı
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat6767

hocam neden kurcalarsın yazılımı

performans :) millete para verip motora zarar vermekten bıktım :) o yazılım güzelmiş densin die veriolar avansı sonra avans vura vura gezinio yada çok ısındığı zaman segmanlara zarar verioyor en garantili yoklu azda olsa kendimizin kurcalaması diye düşünüyorum.en kötü deviri arttırayım yeter bana :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.