Şimdi Ara

Epson DX 6050 Yeni Kartuş Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen gün epson dx6050 yazıcıma kartuş aldım(orjinal değil) taktığımda 3 kartuşa kadar tanıyor ama 4. kartuşu taktığım anda hiçbirini tanımıyor. Kafayı yemek üzereyim bir daha epson yazıcı almam. Bu sorunu nasıl çözebilirim. İnternette araştırdığımda ssc serve diye bir program buldum ama benim yazıcıyı desteklemiyor galiba çalışmadı. Yardım ederseniz sevinirim yoksa atıcam yazıcıyı camdan aşağı.

• Öncelikle kartuşları aldığınız yerle görüşün derim.Belki kartuşlardan birisi arızalı olabilir.

Birde kartuşların hepsi aynı olsun birisi orjinal diğerleri yan sanayi ise tanımama sorunu yaşamanız normal.

Epsonlar malesef kartuş konusunda bir hayli seçiciler.Aldığınız kartuşların markası nedir bu arada?

Ben yaklaşık 10 gün önce Cescosor'dan benim DX8450 için komple set aldım gayette memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi login35 -- 19 Ocak 2011; 14:58:34 >
  • hepsi yan sanayi dediğim gibi 1 - 2 - 3 diye takıyorum tanıyor ama 4.yü taktığımda hiçbirini tanımıyor. Başka önerisi olan varmı veya bu dx 6050 için uygun kartuş nerden bulabilirim yardım edermisiniz.
  • epson dx6050 yazıcınızın yazdırma kafası veyahut filot kablo proglemi olabilir bence tonerbilisim ile görüşmenizde fayda var kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.