Şimdi Ara

Epson Stylus DX8450 nereden ucuza bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epson Stylus DX8450 modelini bazıları 90 YTL'ye falan aldım diyor, fakat 150-250 arasında heryerde...

Acil bu printer/tarayıcı lazım bana, lütfen biri nerede ucuza bulabileceğimi söyler mi?

NOT: Bu arada bu model fiyat uygunluğu ve performans/kalite açısından iyi bir ürün değil mi?

• İnternet üzerinden daha ucuza alabilirsin.
  • internet üzerinde 200 küsur ytl ye bile satılıyor :O
  • yenibosna darty outlette 54 ytlye. gorunce alcaktim ama evde dx6050 var. :D
  • arkadasim kusura bakma sicak firsataki darty outlet bolumune baktim simdi. kapanmis orasi. eyup flatofis e tasinmis. bi goz gezdir isterenhttp://forum.donanimhaber.com/m_29166110/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: emy62

yenibosna darty outlette 54 ytlye. gorunce alcaktim ama evde dx6050 var. :D

dx8450 valla keşke alsaydın be arkadaşım enazından kartuşlarını satardın yazıcı bedavaya gelirdi neredeyse. Baskı kalitesi seninki ile aynı ama bunun tipi daha güzel benim eski yazıcıda tesadüf işte dx6050 5 ay kullandım pert oldu şimdi dx8450 var şimdi bunu çok nazik kullanıyorum
  • kartuslari nasil kullaniyorsunuz acaba hangi marka
  • quote:

Orjinalden alıntı: emy62

kartuslari nasil kullaniyorsunuz acaba hangi marka

ben orjinal karus kullanmıyorum bundan önceki yazıcımda (dx6050) dolankartuşları kulanmıştım mürekkepleri kendim dolduruyordum sende bir araştır istersen orjinalleri sen kaça alıyorsun yazıcıyı kaçsenedir kullanıyorsun
  • valla kac senedir kullanmiyorum. orjinal kartus almadim hic. sadece aldigimda gelen kartusu kullandim o kadar:D kosede duruyo oylece
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.