Şimdi Ara

ERZURUM-ILICA / 3'ÜNCÜ OR. ULŞ. OTO A.K.LIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
28.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kabul Toplanma Merkezi ERZİNCAN Kab.Top.Mrk.K.lığı nda bulusulacak mıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_heat -- 12 Ocak 2008; 19:53:36 >

• yok mu arkadaslar Erzurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_heat

yok mu arkadaslar Erzurum
    bende aynı yere gidiyorum erzurum yolcuları girin burayada haberleselim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rusenali157

bende aynı yere gidiyorum erzurum yolcuları girin burayada haberleselim

Alıntıları Göster
    kısa mı tertip senin de benim msn yı ekle
    2-3 arkadas daha var aynı yer
  • quote:

kısa mı tertip senin de benim msn yı ekle
    2-3 arkadas daha var aynı yer

Alıntıları Göster
    bende palandoken...herkes erzincana gitmeyin diyo yaw..napsak direk birligemi teslim olsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tpachh

bende palandoken...herkes erzincana gitmeyin diyo yaw..napsak direk birligemi teslim olsak

Alıntıları Göster
    ben dırek bırlıge gıdıcem bırkac arkadasla beraber
  • quote:

ben dırek bırlıge gıdıcem bırkac arkadasla beraber

Alıntıları Göster
    yok mu baska erzurum
  • quote:

yok mu baska erzurum

Alıntıları Göster
    benimde 9'UNCU KOR. MU. BL. K.LIĞI ERZURUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: GiHieN

benimde 9'UNCU KOR. MU. BL. K.LIĞI ERZURUM

Alıntıları Göster
    3'ÜNCÜ OR. ULŞ. OTO A.K.LIĞI ERZURUM ILICA

aynen bende..istanbuldan geleceğim uçakla yarın direkt erzurum toplanma birliğinde gitmeye hiç gerek yokmuş..şimdiden tertiplerime selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertmuse

3'ÜNCÜ OR. ULŞ. OTO A.K.LIĞI ERZURUM ILICA

aynen bende..istanbuldan geleceğim uçakla yarın direkt erzurum toplanma birliğinde gitmeye hiç gerek yokmuş..şimdiden tertiplerime selamlar

Alıntıları Göster
    bu arada bir kaç ufak bilgi vermek gerekirse -oraya giden bi abim sağolsun-..öncelikle ılıca kaplıcalarıyla ünlü doğal sıcak su yatakları geçiyor şehrin altından o yüzden sıcak su problemi olmayacak..tabi öte yandan aşırı soğuk olduğunu söylememe gerek yok -25 leri falan göreceğiz o yüsden gece nöbetleri 2 saat için 4 asker yarımşar saatten nöbet tutacağız..ılıca da pek birşey yok ..eğitimler yemekhane de olacak büyük ihtimalle..kulaklar falan kabuk tutyormuş acaip krem almayı unutmayın..bize verecekleri göreve kantinci yazıcı gibi basit ve kabul edilebilir işler..şöförlük kısa dönem askerlere verilmiyormuşş..şimdilik bu kadar

• quote:

bu arada bir kaç ufak bilgi vermek gerekirse -oraya giden bi abim sağolsun-..öncelikle ılıca kaplıcalarıyla ünlü doğal sıcak su yatakları geçiyor şehrin altından o yüzden sıcak su problemi olmayacak..tabi öte yandan aşırı soğuk olduğunu söylememe gerek yok -25 leri falan göreceğiz o yüsden gece nöbetleri 2 saat için 4 asker yarımşar saatten nöbet tutacağız..ılıca da pek birşey yok ..eğitimler yemekhane de olacak büyük ihtimalle..kulaklar falan kabuk tutyormuş acaip krem almayı unutmayın..bize verecekleri göreve kantinci yazıcı gibi basit ve kabul edilebilir işler..şöförlük kısa dönem askerlere verilmiyormuşş..şimdilik bu kadar

Alıntıları Göster
    kısa dönemlerde dağıtım var mı?

• arkadaşlar bende 3'ÜNCÜ OR. ULŞ. OTO A.K.LIĞI ERZURUM ILICA gidiyorum. Ben direk olarak gideceğim ilkönce erzincana gidecektim. Gerek yok dediler Erzurum merkeze yakınmış.hepimize hayırlı teskereler orada görüşmek üzere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lg1977

arkadaşlar bende 3'ÜNCÜ OR. ULŞ. OTO A.K.LIĞI ERZURUM ILICA gidiyorum. Ben direk olarak gideceğim ilkönce erzincana gidecektim. Gerek yok dediler Erzurum merkeze yakınmış.hepimize hayırlı teskereler orada görüşmek üzere..
    arkadaşlar yarın 11 10 uçağıyla istanbuldan gidecek tertiplerim var mı acaba??
  • quote:

arkadaşlar yarın 11 10 uçağıyla istanbuldan gidecek tertiplerim var mı acaba??

Alıntıları Göster
    arkadaşlar erzuruma çıkanlar
    öncelikle size hayırlı teskereler sonrada allah yardım etsin orası bi rfelaket yer

özellikle 4.zırhlı tugay palandöken
    tam bir sürgün yeri

ben 313 olarak orda yaptım
    200 kişiydik kısa dönem olarak kabus gibiydi sadece ben demiyorum bunu orda yapan o 200 kişide öyle
  • quote:

Alıntıları Göster
    ne yarım saati devam 1 saat düşer ama kısa dönemlere tutturmazlar tabi yerine göre değişir. 4.ZH. tug. palandökende yoktu kısa dönemlere gece nöbeti

• quote:

Orijinalden alıntı: aslnakocero

ne yarım saati devam 1 saat düşer ama kısa dönemlere tutturmazlar tabi yerine göre değişir. 4.ZH. tug. palandökende yoktu kısa dönemlere gece nöbeti

Alıntıları Göster
    3'ÜNCÜ OR. ULŞ. OTO A.K.LIĞI ERZURUM ILICA ya çıkanlar şanslı oldugunuzu su aralar anlamıssınızdır sanırım ben 317 olarak ordaydım 50 kişiydik ilk 20 kişi alayda 20-25 arası erzurum ktm de 25 sonrası da erzurum daireye baglı askerlık subelerıne gonderıldık.sizdede aynı olucak ben erzincan kemaliye askerlik subesindeyim belkide içinizden biri 17 ocakta burda olucak :) dort gozle bekliyorum onu.. zaten suan ılıcada oldugunuz ve tum detayları ogrendiginiz için uzatmıorum ordakı 317 çavuş arkadaşlarım yeterınce yardımcı olurlar zaten.

P.Çvş Uğur KAYA

• quote:

Orijinalden alıntı: veronic

3'ÜNCÜ OR. ULŞ. OTO A.K.LIĞI ERZURUM ILICA ya çıkanlar şanslı oldugunuzu su aralar anlamıssınızdır sanırım ben 317 olarak ordaydım 50 kişiydik ilk 20 kişi alayda 20-25 arası erzurum ktm de 25 sonrası da erzurum daireye baglı askerlık subelerıne gonderıldık.sizdede aynı olucak ben erzincan kemaliye askerlik subesindeyim belkide içinizden biri 17 ocakta burda olucak :) dort gozle bekliyorum onu.. zaten suan ılıcada oldugunuz ve tum detayları ogrendiginiz için uzatmıorum ordakı 317 çavuş arkadaşlarım yeterınce yardımcı olurlar zaten.

P.Çvş Uğur KAYA

Alıntıları Göster
    Vay anasını bee
    Bizde sayıyoduk böle yok şafak karnlık yok 250 yok 230 yarısı
    Bitirmiş gelmişim evime 2008 1şubatında tam 2 sene oluyor
    1984\4 A Son İmparatorlar
    Erkan ÖNDER İzmir KSK
    9.Kolordu Muhabere Bölüğü
    Erzurum \ Karskapı Merkez

İzmirliyim ben erzurum rezalet soguk ve kar bakımından
    ama askerlik arkadaslık bakımından cok güzeldi ne kadar zorluk yasasakda Özlüyorum o günleri ben

• quote:

Orijinalden alıntı: veronic

P.Çvş Uğur KAYA

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: veronic

P.Çvş Uğur KAYA

ugur merhaba

ben alayda kalacak ılk guruptanım ama arkadaslar subeleri ve ortamı merak edıyorlar pazartesı burdan ayrılacaklar 45 kisi subelere dagıtılıyor. 51 kişi ise alayda kalıyor bız baya kalabalıktık.

senın donemden Murat uzun ve Turan Kurtun yerıne n ve bı arkadas bakıcas 1. bolukte alı tegmenın yanında kaldık.
    yarın beklıyoruz bılgılerı selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: tunel83

quote:

Orjinalden alıntı: veronic

P.Çvş Uğur KAYA

ugur merhaba

ben alayda kalacak ılk guruptanım ama arkadaslar subeleri ve ortamı merak edıyorlar pazartesı burdan ayrılacaklar 45 kisi subelere dagıtılıyor. 51 kişi ise alayda kalıyor bız baya kalabalıktık.

senın donemden Murat uzun ve Turan Kurtun yerıne n ve bı arkadas bakıcas 1. bolukte alı tegmenın yanında kaldık.
    yarın beklıyoruz bılgılerı selamlar...

Alıntıları Göster
    ben hafif taburda kalıyorum.ama yerim halen belli degil
    321 arkadasları bekleriz geldilermi 35 kalıyor...

hadi bakalım safak bu aksam 12 den sonra 124....

• quote:

Orijinalden alıntı: lalesayar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    slms 325. dönem olarak ılıcaya geliyoruz umarız ki anlattığınız kadar guzel bir yerdir.
    Cuma günü uçakla ordayım ılıcada kısa yapıcak 325. dönem arkadaşlar msn:nookibhia@mynet.com belki dışarda buluşur oyle gireriz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.