Şimdi Ara

ERZURUM-ILICA / 3'ÜNCÜ OR. ULŞ. OTO A.K.LIĞI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
28.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tarık-İstanbul Yasin-istanbul Gökhan-Ankara Nuri-Kars Umutrojda-Ağrı Ve katılmak istiyen arkadaşlar

Erzurum ılıca için buluşma noktası saat 12 Pazar Erzurum Öğretmen evi lokali Cemil 321. dönem dedeye verdiği bilgiler için teşekkürler....
  • quote:

Orjinalden alıntı: assinian

slms 325. dönem olarak ılıcaya geliyoruz umarız ki anlattığınız kadar guzel bir yerdir.
    Cuma günü uçakla ordayım ılıcada kısa yapıcak 325. dönem arkadaşlar msn:nookibhia@mynet.com belki dışarda buluşur oyle gireriz.

Arkadsm bende 325. donem olarak ılıcaya gidiyorum. Denizlide oturuyorum ama erzuruma gitmek için ne hava ne de karayolu ile yer bulamadm. Her yer dolu. Geç gitsek nasıl olur acaba? bu arada senin verdiğin mail adresini ekledim belki orada gorusuruz
  • K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 3'ÜNCÜ MÜHT.DP.K.LIĞI 33'ÜNCÜ MÜHT.BL.K.LIĞI
    ILICA ERZURUM

herkese selam arkadaşalar bende ılıca yolcusuyum
  • ben pazar binip pazartesi geleceğim o yüzden öğretmenevine gelemiyorum ne yazıkki arkadaşlar
  • ARKADAŞLAR BENDE <ANKARA MAMAKTAN USTA BİRLİGİ ERZURUM PALANDÖKEN E DÜŞTÜM. 4ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY MUHABERE BÖLÜGÜNE GİDİYORUM.HAFTAYA TESLİM OLCAM.TOPLAMA YERLERİNE GİTMİCEM.ERZİNCANA YANİ DİREK BİRLİGİME GİTCEM.ERZURUM/PALANDÖKENE DÜŞEN ARKADALRIM GELİRKEN YANLARINDA KIŞLIK BERE ALMALARINI TAVSİYE EDERİM.
    ORANIN DAGLARINDA TİTREYECEGİME
    MUHABERE OLURUM SESİMLE DAG TAŞ DERE DİNLEMEM TİTRETİRİM ORAYI
    MUHABERELER AFFETMEZZ.
  • ERZURUM/PALANDÖKEN 4ÜNCÜ ZH.TUG.MU.BL.DÜŞEN VARSA
    İÇİNİZİ TİTRETMEYE HAZIRMISINIZ. ÜŞÜYORUUUMM DEMEYE .ismailkaram@mynet.com.a mail atsın.haftaya ordayım yada 05367162865 i arasin
    ismail kara ben 89\3 ERLER OLARAK GÖNÜL ARKADAŞALRIMA ŞİMDİDEN HAYIRLI TEZKERLER:
    ERZURUM
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı ULAŞTIRMA
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi 3'üncü Or. Ulş. Oto A. K.lığı
    ERZURUM
    slm arkadaşlar ben vandan geliyorum. bizim yere düşen arkadaşlar yeri tam olarak bilen var mı?
  • arkadaşlar ben uzun dönem askerlik yaptım zaten erzurum 3 ordu ulaştırma gideceginiz yer olagan üstü yer degil ktm bekleyipte rezillik cekmeyinn benden söylemesii şimdiden hepinize hayırlı teskereler
  • alone_vagrant06@hotmail.com arkadaşlar bu msn verdigim arkadaş 3'üncü Or. Ulş. Oto A. K.lığı
    ERZURUM gidiyor eger tanışırsanız msn ekleyinnnn
  • K.K.LOJ.K.LIĞI ULŞ.K.LIĞI 3 ÜNCÜ ULŞ.YNT.MRK.K.LIĞI/ILICA AZİZİYE/ERZURUM

Yeni celp tarihinde çıkan var mı? Uzun yıllardır çıkmamış sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt

hocam bana da dediğiniz yerin aynısı denk geldi bugün.herhangi bir bilgi verebilme imkanınız var mi yerle ilgili?

hocam mesajınızı gördüm hayırlı olsun terhis olmussunuz bir iki sey soracam orasıyla iligi müsaitseniz de telefon sms onay kodu gelmiyor pm atmak icin onla ugrasiyorum

usta onay kodunun geleceği yok pm atamiyorumm

https://www.facebook.com/aq.mq.7

su fake hesabimla iletisime gecerseniz nasil bi yer diye sormak isterim hic giden bulamadım

ERZURUM-ILICA / 3'ÜNCÜ OR. ULŞ. OTO A.K.LIĞI

iste cıkan yer sizinkiyle aynı

• Hocam benimde burası er olarak gidiyorum bende bilgi bulamadım . İnstagram eminbenli06 ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminbenli -- 26 Ocak 2023; 0:31:6 >
  • 2020'de Erzurum/Ilıcadaydım bende merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Yd. Asb olarak yapmıştım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.