Şimdi Ara

Eski sevgilime mesaj atmalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar geçen sene yazlıkta bir sevgilim oldu kızı fazla sıktım galiba ayrıldı benden.
    Bu sene gene yazlıktayız gördüğünde acayip kesiyor beni, facebookta engellemiş sadece bir hesabına mesaj atabiliyorum sizce atmalımıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer duygusal bir şeyler besleyeceksen, bağlanacaksan, yine aynı hatayı falan yapacaksan yazma. Ama eğer boş geçirmiyim şu günleri eğleneyim gezeriz tozarız diyorsan o zaman bir şansını dene. Ama yazarak değil madem o kadar kesiyor yanına git selam ver, ben bana öyle yapıp ayrılan bir kızın bir daha yüzüne bakmazdım ama dediğim gibi takılmalık bir şey istiyorsan kaybedecek bir şeyin yok. Ama aynı hatayı yapma duygusal olma.
  • yazın neler yemeli ? yazın forumda kalmak için ne yapmalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gripholion

Eğer duygusal bir şeyler besleyeceksen, bağlanacaksan, yine aynı hatayı falan yapacaksan yazma. Ama eğer boş geçirmiyim şu günleri eğleneyim gezeriz tozarız diyorsan o zaman bir şansını dene. Ama yazarak değil madem o kadar kesiyor yanına git selam ver, ben bana öyle yapıp ayrılan bir kızın bir daha yüzüne bakmazdım ama dediğim gibi takılmalık bir şey istiyorsan kaybedecek bir şeyin yok. Ama aynı hatayı yapma duygusal olma.

Adam hakli harfiyen uygula

• Gripholion kullanıcısına yanıt
    Zaten gittim yanina naber falan kısa bir konuşup gittim aynı devam ediyoruz o beni kesiyor ben kaçıyorum :(

• uzak dur
  • salamander19 S kullanıcısına yanıt
    Gözümün önünde hergün :(

• gelmiş mesaj atıyım mı diye konu açıyo birde kaçıyorum diyip cool takılmaya çalışıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.