Şimdi Ara

Eski sevgilimi rezil edicek dogum günü hediyesi için yardım lütfen (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
4.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: serkangsk

quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

şu yaptığın hareket ona vereceğin hediyeden de, onu rezil etmekten de daha rezil bi hareket.kızı rezil edeceksin diye kendini yine rezil ettin.kız 2-0 öne geçti
    erkek adam böyle olaylara girmez..girecekse de sessiz sedasız bitirir işi..ele güne maskaralığa gerek yok bu tarz olaylarda

Evt çok güzel konuştun artı bi soru sormak istiyorum yaş kaç?

arkadaş söylemiş; 25

• quote:

Orjinalden alıntı: 1899_PSYCHO_1903_

quote:

Orjinalden alıntı: dr0wn1ng

Önce 5 -6 tane farklı marka kaşar peyniri al.
    Sonra hepsinden bir miktar ısır ve pakedine geri koy.
    Sonra bunları paketlemeden bir not yaz: Hepsini denedim hiçbiri senin kadar kaliteli değildi yaz büyük harflerle...

• benim kanka eski kız arkadaşı memleketine dönerken bi arkadaşıyla otogara gidip arkadaşıyla hatuna bi zarf yollamıştı...içinde yaşattıklarının ve yaşatamadıklarının karşılığı werdiğin hizmet için teşekkürler.. ii işler.. yazıyordu tabiki bi miktar parada wardı içinde artık paranın miktarı senin bonkörlüğüne bağlı
  • koli bandı alabilirsin. geveze biri ise tabi...
  • 1 paket kaşar al
  • öyle birşey yaparsan senden iyice soğur ve küçük görmeye başlar emin ol.madem ayrıldın ben olsam birdaha yüzüne bile bakmazdım ve sanki hiç yokmuş gibi davranırım.o ona daha çok koyar bence böyle birşey yapma sakın hiçbirşey almada demede.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Riqimaru

quote:

Orjinalden alıntı: yekialem

quote:

Orjinalden alıntı: [REgADu]

quote:

Orjinalden alıntı: yekialem

Şimdi bi saniye önce şu duruma açıklık getirelim

sen bayan eski sevgilin bayan mı?
    sen bayan eski sevgilin bay mı?
    sen bay eski sevgilin bayan mı?
    sen bay eski sevgilin bay mı?

Ona göre söylüycem

olamaz mı? biraz açın ufkunuzu

Yok hacı saol bırak benim ufkum dar kalsın

Adam ortam hazırlıyo yakında ben g**im die bi konu açılırsa şaşırmayın

• kaşarlı tost alıp sırasına koy üstüne de sunu yaz!
    ''Aranızdaki tek fark bunun ekmek arası yapılması!''

Aklıma şimdi geldi valla güzel de çıktı!
  • quote:

Orjinalden alıntı: k3nji

sadece 1 tane salatalık al güzelce paket yaptır ver açmadan önce oradan uzaklaş ( denenmiştir )

dumur olur bencede^^
  • Hepsi güzeldi :D

Bence doğum kontrol hapı al.Paketlettir , içinede kart koy kartada "Sana o p.ci aldırakcaksın demedimmi?" diye birşey karala , Tabii bunu sesli okursa hayatı bile kayabilir :D

Yada hıyar olmadı kaşar gibi şeyler alıp paketletebilirsin.Eğer resimleri mevcutsa elinde fotoşap la güzelleştir albüm hazırla...Hadi göriim seni
  • ya beyler olay kuyruk acımın olup olmaması diil hiç bir erkegin yaşamak istemeyecegi şekilde ayrıldı benden o yüzden bir nevi intikam bi erkek dayanışması olarak görün
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLAYER_OF_GOD

benim kanka eski kız arkadaşı memleketine dönerken bi arkadaşıyla otogara gidip arkadaşıyla hatuna bi zarf yollamıştı...içinde yaşattıklarının ve yaşatamadıklarının karşılığı werdiğin hizmet için teşekkürler.. ii işler.. yazıyordu tabiki bi miktar parada wardı içinde artık paranın miktarı senin bonkörlüğüne bağlı

bu süpermiş

• eger bir parti olacaksa oraya çok güzel bir kızla git hatta onun gördügünü garantile ve kızla ileri git.
  • nike ayakabı kutusu içinde orkid
  • Müzik kutusu al kapağı açtığında eksik etek adlı parça çalmaya başlasın. Dönen balerin yerinede bi direğe yaslanmış bayan figürü koy o dönsün.
  • tıraş seti
  • Kondom al
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKBuS

Kondom al

Üstünede o gece unuttuğum için özür dilerim yaz
  • Hiç kimse tarihe bakmıyor galiba
    Kız evlenmiştir bu zamana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 29 Mayıs 2009; 13:52:34 >
  • sende kalmış bir iç çamaşırı felan varsa olabilir. bunun dışında uğraşma bence, boşver gitsin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.