Şimdi Ara

Eski Summoners Rift'i mi özlediniz ? (Map Skin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler bugün eski bir videoyla karşılaştım ve gerçekten eski haritayı oynama özleminde olduğumu farkettim. Araştırdım internetten ve bir sitede map skin buldum. Nostalji olsun diye indirip kurayım dedim, aslında çalışacağına hiç inanmıyordum ki ben yedek aldım (siz de lol yedeği alın) fakat çalıştı.

Şuanki haritaya bi hayli alışmış olmamıza rağmen eski grafiklerin bize verdiği zevkin farklı olacağını düşünüyorum. Eğer sizler de bi farklılık olsun isterseniz indirip deniyebilirsiniz.

http://mapskins.com/original-summoners-rift/

Aşağıdaki kısımda Wooxy adlı geliştirdikleri programı indirip kuruyoruz. (Girişte sizden LoL dizininin olduğu klasörü isteyecek, nereye kurduysanız ordaki "League of Legends" klasörünü bulup seçin.)

Tekrar siteye dönüp aynı yerde "zipped file" diye verdiği linke tıklıyoruz indiriyoruz.

Wooxy programını açıp, içinden “Skins” > “Import skin” > “Add package” yolunu izliyoruz ve indirdiğimiz map'i bulup seçiyoruz.

Map orada belirdi, üstüne bir kere tıklayın aşağıda install yazacaktır. Install yapıp oyuna girebilirsiniz.

NOT: Daha önce konusu açıldı mı bilmiyorum, kurallara aykırı bir şey yaptıysam uyarın lütfen, düzenlerim.

• winter mapla oynuyodum bi ara çok güzeldi ama her patchten sonra yeniden kurması sıkıntıydı.
  • Faulen kullanıcısına yanıt
    Bunun ban riski falan var mı? 3. parti yazılım kısmına giriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaitan

Bunun ban riski falan var mı? 3. parti yazılım kısmına giriyor mu?

bilmiyorum ben s3de kullandım sanırım sorun olmadı hala yaşıyorum.
    Sezon 3 de 3. Parti yazılımıyla ilgili bir yaptırım açıklamamıştı Riot şuan kullananlar dikkat etsin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thablion

Sezon 3 de 3. Parti yazılımıyla ilgili bir yaptırım açıklamamıştı Riot şuan kullananlar dikkat etsin derim

şu an için gereksiz bence harita güzel şimdi. ben karı sevdiğim için kar mapını yüklemiştim içimi açıyordu zevk alıyordum. şimdi ki de fena değil ama bi kar mapı değil tabii. yılbaşında yeni summoner riftte kar mapını bekliyorum.
    KARI, KARI MAP İ, KARI KARI KARI

• eskiden harrowingle,winter maplerini oynardım ara ara normal rift sıkardı ama harita değiştiğinden beri hiç denemedim hala kullanan varmı ? base girişlerini falan nasıl yapmışlar sıkıntı çıkmıyosa tekrar indiricem
  • Çok oynama fırsatım olmadı daha çıkışlar belli oluyor ama duvarın içinden geçiyorsun. Sıkıntı yaratır mı bilmem

Bencede güzel harita Kar mapi gelir inşallah bu harita içinde

• hayır özlemedim. bu map ile şimdiki arasında farklar var geçiş bölgeleri vs, sonra demeyin duvarın içinden geçiyorlar :D
  • Hayır özlemedim konu kilit üye ban forum ateşe verilmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.