Şimdi Ara

Eskiden Kasmayan oyunlar şimdi kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
1
Favori
9.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar söylediğim gibi eskiden kasmayan oyunlar şimdi kasıyor hemde en yüksekte açtıklarım en düşük çözünürlükte kasıyor buna sebep olan şey nedir ve nasıl düzeltilir çok sinirim bozuluyor ya

• Sistem geri yükleme deneyerek halletmeye çalışabilirsiniz.
  • Hiç sistemi yedeklemediğim için öyle bir şey yapamıyorum malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galiptan

Evet arkadaşlar söylediğim gibi eskiden kasmayan oyunlar şimdi kasıyor hemde en yüksekte açtıklarım en düşük çözünürlükte kasıyor buna sebep olan şey nedir ve nasıl düzeltilir çok sinirim bozuluyor ya

ekran kartının driverinde sorun vardı su an yüklü olanı kaldır ve yenisini sitesinden en güncel olarak indir kur
    ati:
    http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

nvidia
    http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

virüs olabilir diye düşüncen varsa:
    http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/
    indirip taratman yeterli virüsleri silecektir

bilgisayarın dizüstü bilgisayar ise güç seçeneklerinden yüksek performans yap

hala sorunun çözülmemişse cevabını bekliyorum :)

• Düşük bir ihtimal ama sistemin eskiyse ( uzun zamandır format atmıyorsan ) bilgisayarı kapatıp açtıkça bile sistem dosyaları türer.Ve hdd bölümleri zamanla az az şişer.

Biraz saçma oldu galiba.
  • koasrmtaanl

Arkadaşım çok teşekkür ederim gerçekten sayende oyunlar düzgün çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperen02

Düşük bir ihtimal ama sistemin eskiyse ( uzun zamandır format atmıyorsan ) bilgisayarı kapatıp açtıkça bile sistem dosyaları türer.Ve hdd bölümleri zamanla az az şişer.

Biraz saçma oldu galiba.

saçma değil dostum xp için doğrudur bu.fakat bilgisayarı kapatıp açtıkça sistem dosyaları türer kısmı yanlış

bu arada @koasrmtaanl arkadaşımın söylediğine ek olarak; sistemde kurulu olan driverı driversweeper programı ile silip kurmanız lazım.program ekle kaldırdan silerseniz sıkıntı çıkarabilir.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bz9ai -- 27 Kasım 2012; 13:27:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend9999

koasrmtaanl

Arkadaşım çok teşekkür ederim gerçekten sayende oyunlar düzgün çalışıyor

BİRŞEY DEĞİL
    HERZAMAN :):)
  • En iyi Güvenli Modda Kaldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galiptan

Evet arkadaşlar söylediğim gibi eskiden kasmayan oyunlar şimdi kasıyor hemde en yüksekte açtıklarım en düşük çözünürlükte kasıyor buna sebep olan şey nedir ve nasıl düzeltilir çok sinirim bozuluyor ya

Büyük ihtimalle sisteminiz ağırlaşmıştır hocam güzel bir temizlik iyi olur
  • Beyler çok saolun siz cevap verdiniz fakat ben bilgisayara girememiştim :( görünüşe göre iyi bir format iyi gidicek saolun
  • koasrmtaanl kullanıcısına yanıt
    olmadı yaptım herşey güncel ama olmuyor :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.