Şimdi Ara

Eskrim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskrime başlamam resmen hayatımı değiştirdi diyebilirim.. Başladığımda daha ortaokula gidiyordum. Hayatımda iyi ki başladım dediğim şeylerden biri kesinlikle.. Birden duyunca siz de eminim diyorsunuzdur Türkiye’de kaç kişi oynuyordur bunu diye.. Aksine maçlara her şehirden gelen birçok sporcu vardı.. Spor müsabakaları tam coşku ve heyecan serüveninde gidiyordu . Sizin tahmin ettiğinizin aksine salonun hınca hınç dolduğu heyecanın bol olduğu yerlerdi. Hayatınızda heyecan arıyorsanız kesinlikle eskrim derim, çünkü o maç anında yaşadığınız heyecanı stresi başka yerde tadabileceğinizi pek sanmıyorum.. Maçlara giderken yaşadığımız aksilikler olsun, güzel şeyler olsun hep hatırlamak isteyeceğim anlardı..Bir de bildiklerinizin aksine eskrim bir dövüş değil tam bir düşünce sporudur. Sizin daha iyi taktik ve düşünce yapınızı geliştiren bir spordur. En güzeli de tabii ki Eskrim yaparken kazandığım dostluklar gerçekten paha biçilemezdi. Hepimiz bir aile gibi büyüdük.. Eskrimdekiler ailem oldu hayatımda hep görüşeceğim insanlar kazanmak da benim için en güzel şeylerden biriydi.

https://zeynep753.wordpress.com/2016/02/22/eskrim/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynep8507 -- 24 Şubat 2016; 15:20:54 >

• Kis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D09D347C5 -- 4 Mayıs 2017; 14:2:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.