Şimdi Ara

eten m600 windowsmobile 5 yüklü ve ben program yüklemeyi bilmiyorum?yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elime bi yerden eten marka m600 model bi telefon geçti
    ben program kurmak istiyorm araştırdım bulamadım yardım lütfen mesela windows live diye bişey var indirdim ben bunu
    zipi açtım karşıma şu çıktı burda ne yapmam gerekiyo?
    bi tane kursam gerisini yaparım da nası yapıcam bilmiyorum
    tema da yüklemek istiyorum onu da yapamıyorum
    mümkünse windows mobile 6 yüklemek istiyorum?
    bu aşamada napmam gerekiyo?

eten m600 windowsmobile 5 yüklü ve ben program yüklemeyi bilmiyorum?yardım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alumsum_89 -- 6 Kasım 2008; 19:38:30 >

• WM6 için Eten'in sitesini ziyaret edin. Ya dawww.xda-developers.com dan WM6.1 ve WM6 ROM'lar edinebilirsiniz. Ancak bu ROM'lar(xda'dakiler) Eten tarafından çıkmadığından servise yollarken orjinal ROM'u yükleyip öyle yollayınız ki sorun çıkmasın.(Bazen sorun çıkarıyor bazı servisler.)

Resimdeki dosyayı açmadan direk telefona atın daha sonra dosya yöneticisi ile dosyayı bulup yükleyin. CAB uzantılı dosyaları telefonunuzdan exe uzantılıları da pcnizden yüklemelisiniz(kablo veya bluetooth ile telefon activesync'ye bağlı olmak şartıyla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danGerfuLL -- 6 Kasım 2008; 22:21:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.