Şimdi Ara

Ether Saga Online !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu oyunu daha yeni gördüm perfect worldu incelerken perfect world fazla ilgimi çekmedi yanında bu oyun vardı bakıyım dedim aman allahım bakmamla aşık olmam bir oldu muhteşem bir şeye benziyor buyrun size sitesini veriyim buraya girip Trailerini izleyin sizde aşık olursunuz :D aynı zamanda oyunda bulutun üstünde uçma var

Trailer :http://eso.perfectworld.com/

oyunumuz şubatın 10'unda closed betaya (cb) ye geçiyor ondan sonra open beta (ob) ne zaman gelir bilemicem ama gerçekten çok ilgimi çekti 4 gözle bekliorm cb yi

• türkiyeden acc alınmıyo bloke edilmiş
  • Hadi ya ne yapcaz biz şimdi
  • ya bi yolu yokmu kapalı beta ya Tr den katılmanın bi el atın suna ..çok iyi gözüküyo ya
  • ya bende oynamak istiyorum oynicak mmorpg kalmadı bunada ip block koymuşlar off
  • Mabinogi oynamak için yaptığım işlemi bu oyunda da kullanabilirsiniz (mabinogi forumunda bu açıklama mevcut, amerika dışındaki kullanıcılar için). Eğer ether saga için account almaya kalkarsanız izin vermiyor, bir şekilde aldıysanız da oyuna girdiğinizde de anında banlanılıyor.

http://www.aol.com 'a girip bir mail adresi alıp ardından aol client'ini indirip üzerinde bir kaç ayar yapıldığında ip'yi usa üzerinden gösterip oynayabiliyorsunuz. Kötü yanı 150-250 arasında normalde bulunan pinginiz 400'ü geçiyor oyunda. aol ayarları için

1. Sing on yazan yerde Connect Options'ı tıklıyoruz.

2. Advanced Broadband Settings'i seçiyoruz.

3. Onay istiyor kabul ediyoruz.

4. Sol tarafta bulunan Add a Broadband profile kısmını seçip, çıkan profile name kutusuna istediğimiz profil ismini verip add yapıp ekliyoruz.

5. Connection type kısmında aşağı inip "Home Network" seçeniğini kabul ediyoruz.

6. Ardından save seçeneği ile kayıt ediyoruz.

8. Login olurken yeni yaptığımız profili seçip login olduğumuzda aol usa ip üzerinden görünüyoruz. Bundan sonra gidip ether saga accountu alıp, ardından oyuna girip oynanabilir.

• Arkadaşlar RYL 2 oyununu öneririm.Bir deneyin isterseniz
  • banlar tabi geçen oyun oynarkende geldi biri benim kestiklerime daldı bende eben gibi bi söz söyledim hiçde bilmiyorum kimdir ebeme nolmuş demez mi sonra pardon turk musun dedi bende gavur sanmıştım dedi.Nerde tuaf insan var hemen anlaki o turk hangi oyun olursa olsun yürüyüşünden anlicaz yakında bizimkileri
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zayber

banlar tabi geçen oyun oynarkende geldi biri benim kestiklerime daldı bende eben gibi bi söz söyledim hiçde bilmiyorum kimdir ebeme nolmuş demez mi sonra pardon turk musun dedi bende gavur sanmıştım dedi.Nerde tuaf insan var hemen anlaki o turk hangi oyun olursa olsun yürüyüşünden anlicaz yakında bizimkileri

Olayın bahsettiğin durumla hiç bir ilgisi yok. e-mail yolladım sonuç perfect world oyununun türkiye den oynanabilen versiyonu olduğunu savundular ve sadece ban sorunu türkiye için geçerli değil, oynanabilen versiyonları olan tüm ülkeleri banlıyorlar. Lisans anlaşmaları ile ilgili olduğu görülüyor.

These countries CAN NOT play Perfect World International.
    China
    Hong Kong
    Japan
    Macau
    Malaysia
    North Korea
    Philippines
    South Korea
    Taiwan
    Turkey
    Vietnam

• Aslında türklerin ban yemesi olayını bende kabul ediyorum.Türküm bende ama sebebini söyliym.Bakın ko ya küfürden geçilmio koxp dupe.Sroya ne demeli bot kaynıo küfür adamlar şerefsiz..s4e bakın adamlar haritada yukarı çıkıp kimseler vuramıo haksız kazanç sağlıyor.Bu olaylar yüzünden türkler kötü tanınıyor.Mümkünse bu oyunda biz olmayalım yoksa bu oyunda ko gibi bişi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: madslayer

Aslında türklerin ban yemesi olayını bende kabul ediyorum.Türküm bende ama sebebini söyliym.Bakın ko ya küfürden geçilmio koxp dupe.Sroya ne demeli bot kaynıo küfür adamlar şerefsiz..s4e bakın adamlar haritada yukarı çıkıp kimseler vuramıo haksız kazanç sağlıyor.Bu olaylar yüzünden türkler kötü tanınıyor.Mümkünse bu oyunda biz olmayalım yoksa bu oyunda ko gibi bişi olur.

alakası yok.

olay kurucuda bitiyor..

aeria games oyunları : 12sky,12sky2

bu oyunlara girin 1 tane bile hile göremezsiniz.
  • kurucuda biter o ayrı.Ama kullanıp kullanmamak herkesin elinde.O zaman ben niye bot kullanmıyorum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Orjinalden alıntı: madslayer

Aslında türklerin ban yemesi olayını bende kabul ediyorum.Türküm bende ama sebebini söyliym.Bakın ko ya küfürden geçilmio koxp dupe.Sroya ne demeli bot kaynıo küfür adamlar şerefsiz..s4e bakın adamlar haritada yukarı çıkıp kimseler vuramıo haksız kazanç sağlıyor.Bu olaylar yüzünden türkler kötü tanınıyor.Mümkünse bu oyunda biz olmayalım yoksa bu oyunda ko gibi bişi olur.

alakası yok.

olay kurucuda bitiyor..

aeria games oyunları : 12sky,12sky2

bu oyunlara girin 1 tane bile hile göremezsiniz.

Arkim hem ben küfür olayını da kastediorum.Türkler oranla daha kaba sert olabiliyorlar.Bide ayrımcılıkta var biraz..

• http://forum.donanimhaber.com/m_30583843/tm.htm Bu linkte Gerekli açıklamayı yaptım bir göz atın isterseniz...
  • süper bi oyuna benziyor
    oynayabilsek teşke :S
  • valla bende holic online indirmistim mmositeden ama onuda yukleyememistim yazık hemde cok güzel biey yaw
  • Tam bir rezillik bu oyun,AOL ile ipnizi amerikadan alıp oyuna girebilirsiniz ,yanlız ikidebir dc yiyorsunuz dc yiyince oyuna tekrar girmeye kalkınca oyuncunuz şuanda oyundadır diyor [ne saçmalık zaten dc yemişim].Quest üstüne yapılan bir oyun .Grafikler Süper ,Zıplayıp hoplayabilirsiniz yanlız AOL Da birden bağlatınız giderse Account Banlanıyor =).Çok güldüm ne yaptıkda ipleri blocklamışlarki =(.
  • oyunun europe server i açılcak uraşmayın
  • Şuan Türkiyeden oyunu oynuyabiliyor muyuz?Oyunun resmi vorumlarından ve soru bileti aracılığı ile bunu sordum ama saat farkı nedeniyle cevap almam uzun sürecek gibi?Bu konuda fikri olan var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.