Şimdi Ara

Etnik ve Bohem Giyim Üzerine Bir Marka: Los Banditos

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Etnik, otantik ve bohem giyim konusunda etnik giyim sektörünün başını çeken Bandito.com.tr yi sizlere tanıtmak istiyorum.

Etnik Nedir?
    Etnik belirli bir ırka ve kültüre bağlı veya soyla ilgili anlamına gelir. Türkçe'de kelimenin diğer bir karşılığı "yerel"dir. Etnik kıyafet tarzı genelde Afrika, Hindistan ve Latin Amerika gibi geleneksel kültürlerin aktif olarak yaşatıldığı kültürel ve yerel bir kıyafet tarzıdır. Bu tarz aynı zamanda "Tribal" olarakta bilinir. etnik nedir? sorusunun cevabı için detaylı bilgiyi Bandito da bulabilirsiniz.

Los Banditos / Bandito Nedir?
    Etnik giyim, bohem ve otantik giyim kıyafetlerde üretim yapmaktadır. Ürünler tamamen doğal ve özgündür. Hem Türkiye hem de Dünya'nın birçok yerine ürün üreten Bandito, dokunmuş kumaş ve doğal elyaftan üretim yapmaktadır. Etnik ve bohem elbiseler oldukça renkli ve capcanlıdır. Giyen kişinin enerjisini açığa çıkartır.

Etnik elbiseler, şalvar, kışlık-yazlık elbise modelleri, şalvar modelleri, etnik etek, şalvar pantolon, tulum, bluz, gömlek ve bohem elbise modelleri en popüler ürünlerin başında gelir. Bu eşsiz tasarıma sahip ürünlere www.bandito.com.tr üzerinden inceleyerek sahip olabilirsiniz.

Son olarak Bandito'nun meşhur sözü ile bitirelim :)

Akşamları takılıp gündüzleri İstanbul'da bu kıyafetleri tasarlamak ve üretmek için çok çalıştık. Her şey doğal olsun ve herkese mutluluk versin istedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradeux -- 26 Şubat 2020; 16:55:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.