Şimdi Ara

EU Nordic & East / Searching Ranked Team Mates

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gece yarılarına hatta sabaha kadar League of Legends oynayacak takım arkadaşları aranıyor.
    Solo ranked oyunlarda kaşıma çıkan Leaver, AFK ve Noob lardan sıkıldığım için böyle bir takım kurmak istiyorum.
    Başlangıç olarak takıma dahil olan olan oyuncuların birbirine alışması ve oyun tarzlarını öğrenmesi için Normal modda oyun oynanacaktır.

Oyuncuların daha önce bir ranked deneyimleri yada yüksek bir puana sahip olmaları olmaları gerekmiyor.

Buna karşın oyuncuların;
    -EU Nordic & East server ında oynamaları,
    -Normal modda 1000 den fazla oyun oynamış olmaları,
    -Takım arkadaşlarına hakaret etmemeleri/saygılı davranmaları (En önemli unsur budur),
    -Oyundan çıkmamaları yada oyun içerisinde AFK olarak beklememeleri,
    -Skype sahibi olmak; gerekiyorsa programı indirip hesap oluşturmak (kulaklık/hoparlör, mikrofon gereklidir),
    -Mümkünse her koridorda oynarım dan çok belirli bir rolde oynayarak kendini geliştirmiş takım arkadaşları arıyorum.

Kendimden bahsedeyim;
    -League of Legends a başlamadan önce 3 yıl DOTA, 1 yıl HON oynadım,
    -Oyuna 1. sezonda başladım ve o zamandan beri devam ediyorum,
    -şimdiye kadar 1500'ü normal yaklaşık 2000 oyun oynadım,
    -Tercihen top oynuyorum ama jungle ve mid de oynayabilirim, adc veya sup oynamıyorum (bu championlar var ancak son çare olmadığı sürece alt koridora gitmem)
    -3. sezonda 19W 18L (son 4L seri bir şekilde oyun içindeki lüzumsuz oyuncular nedeni ile aldım, takım kurmak istememin nedeni budur),
    -İzmir de yaşıyorum ancak şu anda İstanbul'dayım ve oyun oynamak için uygun bir bilgisayarım yok (bir adet ultrabook var ancak parmaklarım dahi sığmıyor klavyeye) geceleri şirket bilgisayarını alıyorum ancak pek düzgün bir şey değil (geceleri oyuna girebilirim ancak her gece değil ve sabahlayamam, bir hafta kadar erken kalkmam gerekiyor)
    -EU Nordic & East teki oyuncu adım kngofwr

Atladığım bir şey yada merak ettiğiniz bir konu olursa lütfen sorunuz, En erken sürede yanıtlamaya çalışacağım.

Lütfen; bu konuyu neden EU Nordic & East, neden EU West tartışmasına çevirmeyiniz.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

• Anlayabiliyorum yaşadıklarını çünkü Bronze I'den başlayıp o sorunlular yüzünden Bronze IV'e kadar düştüm şuan. Aradığın kriterlere tam uymasam da nick'im yazıyor imzada, ekleyebilirsin oynarız ne zaman istersen hem fikir de edinmiş olursun oyunum hakkında. Forumda pek East oyuncusu yok yalnız, birkaç kişi bulunuyor birlikte oynadığımız o kadar.

Genelde jungle veya mid oynarım fakat iyi bir support varsa ADC'e de hayır demem. Tabii sahip olduğum champ havuzu düşünüldüğünde jungle'da daha çok alternatifim var. Senin kadar deneyimli değilim fakat, geçtiğimiz Ekim'den beri oynuyorum oyunu fakat lane'ime hakimim, takımımı taşımak için elimden geleni yaparım.
  • dahaneyazıyımm D kullanıcısına yanıt
    Türkiye de mi? Türkiye server ındada oynuyorum arada, bazı arkadaşlarım orada, ama senin bahsettiğin iyi oyunculardan hiç denk gelmedi bana.
  • 1000 win im yok 480 falan.oyuna sezon3 te başladım gold 5 te oynuyorum şu an .eklersen kurabilirz
  • Adım ForeverWorrior Oynayalı 1 yılı geçti . 722 w var . Ekleyin oynayalım . Genelde Mid oynarım . (Fizz, katarina kassa lb vs... ) Sadece support oynayamıyorum Adc oynamayı sevmiyorum ezreal hariç .. Diğer lane lerde iyi oynuyorum diye düşünüyorum .. oyunlara tek girmekten sıkıldığım için artık tr ye bile geçmeyi düşünüyorum güzel bir takım kurarsak eğlenceli olur bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverWarrior

Adım ForeverWorrior Oynayalı 1 yılı geçti . 722 w var . Ekleyin oynayalım . Genelde Mid oynarım . (Fizz, katarina kassa lb vs... ) Sadece support oynayamıyorum Adc oynamayı sevmiyorum ezreal hariç .. Diğer lane lerde iyi oynuyorum diye düşünüyorum .. oyunlara tek girmekten sıkıldığım için artık tr ye bile geçmeyi düşünüyorum güzel bir takım kurarsak eğlenceli olur bence..

takim olursa adc olarak katılabilirim.Nick imzada
  • Size katılmaı isterim ancak şu anda üniversiteye başladım ve yurtta kalıyorum. Ne yazık ki buradaki internet 56kb modem aratan cinsten. En son lol denememde(ilk ve son) ping 300 ün altına düşmedi.
    Şimdilik, bir eve çıkana kadar, oyundan umudumu kestim.
    Eğer düzgün interneti olan bir yere gidersem size katılabilirim ama genede kendi aranızda bir takım kurun siz 5-6 kişi vardı konuya cevap veren.
    Haydi güle güle.
  • Ekleyin oyun içi. Nihilous.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.