Şimdi Ara

EU West serverinde oynayanlar bi bakabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Silver Gold Plat arası ne alemde ? Oyuncu kitlesi , oyun kalitesi tr'ye göre nasıl, geçilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bronz 5 için söyleyeyim. küfür yok denecek kadar az. oyun kalitesi daha fazla. feedleyen pek görmedim açıkçası.
  • geçme. hep troll
  • Kesinlikle geç oyunlarda kalite olarak epey fark var. Tr nin goldundan yüz kat iyidir en azından kimse 40 dakika boyunca durmadan konuşmuyor.

• oyun kalitesi aşağı yukarı aynı. player kalitesinde EUW açık ara önde. Bronze'dan challanger'a kadar player farkı var.
  • Oyun performansları diamonda kadar aynı gibi , flame var ama trdeki gibi anabacı sövemiyorlar. Ama arkadaşların trdeyse hesabı geçirmeni önermem ben yeni hesap açtım mesela arada yine tr giriyorum.
  • ben söyleyeyim , tr deki elmas la , westteki gold - platlar eşitler , westte flame çok nadir olur , ellerindeki fırsatları sonuna kadar kullanırlar , koridoru dar ederler sana ve en önemlisi düşünürler , oyun kalitesi yüksek , westte oynanır.
  • plat ve alti cöp geçme derim oyun kalitesi 0

• Ben oyunu westte öğrenmiştim.Gayet güzel ama şu an flamerların sayısı artmış durumda,yine az ama eskisine(s4-s5) kıyasla daha fazla.
  • TR de 2-3 ay oynadım silver 3te bıraktım euw'a geçtim orda da şuan silver 3üm 1 ay oldu yaklaşık başlayalı. Ciddi anlamda silver elo arasında ciddi fark var, burada saygı çok yüksek seviyede hata yapsan bile üzerine gelen yok ve oyunlar daha heyecanlı ve çekişmeli, oyun kaybetsen bile küfür yok stres yok moral bozma yok daha ötesi var mı? :D
  • Öncelikle riot sağolsun dynamic ile ilk 10 maçımda karşıma nasıl adamlar attıysa 8win 2 lose yaparak gold iv başlattı. Daha sonra 30lp verip 2 ser lig atlayıp gold2 oradan gold1 sonra seri maçına girmeden plat v yaptı. Oyuncu kalitesi iyi. 20-30 maç civarı maç var 6-7 kere ağır gerizekalı geldi. Aslında onların da yarısı elolarına uygundu ama feci bir smurf , boost olayı var bazı oyunlar lcs maçları gibi geçiyor.

• euw'de 3. sezon başladım. 3 sezondur gold 2 civarıyım. aile gibi olduk
  • kalite farkı yok yani playerlık olarak. tek fark flame yok işte
  • Geç aga bas parayı geç hem kafan rahat eder hemde İngilizce kasarsın.
  • Şu sıralar westte oynuyorum.

Topta oynarken tank item çıkmam için birkaç kez uyaran birine mute attıktan sonra oyun sonu flameden reportlamıştım.

Yarım saat sonra ceza aldığını bildirdiler.

Oyunlar kaliteli. Şampiyon seçimleri çok iyi, First pick Riven alan yok mesela. Genelde seçimler sup, orman, adc, mid, top olarak gidiyor. Lane safhaları normal gidiyor herkes yeteneklerini takım savaşlarına harcıyor. TR serverinde challenger eloda oynamıştım. Westte bronzdan başladım şu an altın 2. Maçlar gerçekten çok kaliteli.

Küfür, flame hiç yok. İnsanlar hatalarının farkına varıp özür diliyorlar. Ben gayet memnunum. Altından çıkmasam bile yıllarca bu eloda oynayabilirim. TR serverinin !**2'^*-

Kaybettiğim tek şey. Oyuna sezon 2 de başladığımda keşke direk weste geçseydim. Bilemedim işte.
  • Baktım bb

• GATS qq kullanıcısına yanıt
    West de kızlar teklif ediyor
  • Tr elmas 5 west plat 3 olan biri olarak yanitlayacam.
    1)Westte oyunlarin biraz daha zevkli geciyor chati kullanan yok yinede son zamanlarda flamede ciddi bir artis gozlemledim.
    2)Arkadaslarin Tr deyse gecmeni önermiyorum solo q bir yerden sonra ciddi manada bayiyor.Yukselmek icin try hard oynamak zorundasin bazi gunler bir mac atip terledigimi biliyorum
    3)Westtin bana gore en kotu yani Özel oyun aram çok nadir oluyor ABAM(All blind all mid) klupleri olsada cok yetersiz.
    4)Oyun kalitesi olarak düşük eloda fark bekleme bronz her yerde bronzdur lakin dedikleri gibi en azindan agizlari kapali onuda trde /sustur allyaparak cozebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.