Şimdi Ara

EVDE ÖRÜMCEK KAYNIYO YARDIM!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
64.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yese gene iyi bir de sarmalayıp bekletiyo bu hayvanatlar.. Az sinek böcek yakalamazdık necati napacak bakalım die.. Bir döem tv falan bıraktık paso necatiyle oynuyorduk.. Özledim yaw hayvanatı iri çirikin bişidi ama necatiydi be.. Ama metal fazla sevmezdi ne zaman çalmaya başlasak tüyerdi bu.. Kültürlü hayvanatın hali başka oluyo..
  • ya gördün mü kesin benim gitarla ölürdüğüm öğümceğin akrabasıymış senin necatiben gitarla öldürürken oralardaymış sonra sizin eve kaçmış tabi siz nezaman bişey çalsanız aklına benim gitar muhabbeti geliyo eeee doğaldır kaçması
  • ulayyn örümcek dediniz tüyleri diken diken oldu uyuyamam şimdi ben

yazlıkta falan çok oluyor bi tanesi avcumun içi kadardı salak tavandan yere düştü

örümcek gördümmü başta kaçarım sonra markete gidip hazırlığımı yaparım.

sonra 2 kat çorap, kalın pantolon, uzun kollu bişey(beyaz gömlek tercihimdir), bir de bot ve eldiven giyerim.sonra en büyük yardımcım olan elektirk süpürgesini aldıktan sonra "allah allah allah..." diye saldırırım. öncü örümcekleri süpürgeyle çektikten sonra elime kitap gazee gibi bişey alırım yere atarım onları sonra da üstlerine basarım. 45 dakika içinde bütün örümcekler helak olmuştur

• quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

ulayyn örümcek dediniz tüyleri diken diken oldu uyuyamam şimdi ben

yazlıkta falan çok oluyor bi tanesi avcumun içi kadardı salak tavandan yere düştü

sonra 2 kat çorap, kalın pantolon, uzun kollu bişey(beyaz gömlek tercihimdir), bir de bot ve eldiven giyerim.sonra en büyük yardımcım olan elektirk süpürgesini aldıktan sonra "allah allah allah..." diye saldırırım. öncü örümcekleri süpürgeyle çektikten sonra elime kitap gazee gibi bişey alırım yere atarım onları sonra da üstlerine basarım. 45 dakika içinde bütün örümcekler helak olmuştur

abi o ne ya resmen savaşa girmişin örümcekle hani sadece ben yaratıcıyım derdim örümcekle savaşta alem bot mot giyip savaşıyomu

• quote:

Orjinalden alıntı: Jonhy_Guitar

quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

ulayyn örümcek dediniz tüyleri diken diken oldu uyuyamam şimdi ben

abi o ne ya resmen savaşa girmişin örümcekle hani sadece ben yaratıcıyım derdim örümcekle savaşta alem bot mot giyip savaşıyomu

öyle deme adamın üstüne yürüyolar. kaçmak bi yere kadar, bıraksan evinden bile atarlar. hepsini zımbalayacaksın.

en önemlisi ise psikolojik.bunu sivrisineklere de uygularım:

öldürdüğün yaratık duvarda ise cesedini orda bırakki diğer yandaşlarına ibret olsun

• valla bende yaptım dediğini hala 3-5 ceset duruyo ortalıkta fakat benimkilere gıg demiyo bayram değil seyran değil ziyarete gelip duruyolar ölen yakınlarnın piskopatlarmı neler anlamadım yaw
  • bu yazki hedefim örümceği sakatlayıp üzerine PORÇÖZ dökmek. eğer bu işlerse fısfısın içini porçözle duldurup beyinlerine sıkacam.

yalnız elektirk süpürgesiyle şöyle bir sorun oluyo(denersen diye söylüyorum)>> eğer torbalı süpürge kullanırsan işin bitince torbayı at. örümcekler o makinada ölmediği için sen ortamdan ayrılınca süpürgenin borusundan geri çıkıyolar
  • Ee dindar mahlukat çıkmış sizinki.. Bizimkiler putperestti valla ölen yakınlarını afiyetle yiyorlardı.. Duvarda kalan izlerse hayvanlardan çok ev sahibi ziyaretlerinde olay oluyor.. E ibret olsun die yapıştırdım oraya cevabı ev sahibini pek kesmiyor..
    Sen baya bi abartmışsın yaw çoraplar eldivenler bi keleş eksik valla.. Yok millet vietnam çıkartması yapacan sanacak..
  • maskesi varmı?
  • abi süpürge olayında haklısın da sen biraz caniymişsin ya ben hemen ölsünler istiyorum acıyorum ne de olsa can o nlarınkiside ama haneye tecavüzden tiz kellesini vurmak şart oluyo
    buarada etraftaki cesetlerini topliyim yiyolarsa dahada büyümesinler ya anaaaa tüylerim ürperdi yine
  • hayalimde hep alev makinasıyla girişmek vardı.o pek olmadı ama

mangalda odunu alevlendirip üstlerine tuttum çıtırdadı hayvan

aslında mülayim bi insanımdır da bi bacaksızlar, birde 4ten fazla bacağı olanlara ifrit oluyorum. kediler de bir istisna olarak sinir olduklarımın içinde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy

maskesi varmı?

abi ne maskesi yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jonhy_Guitar

quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy

maskesi varmı?

abi ne maskesi yaw

zıpaydırmen

• abi şuan zaten ata demirerin spiderman şarkısını dinlyorum beni bi bu şarkı paklar yaw
  • Sormayın dicektim sordunuz yediniz mi geyiği.. Abi sen evi yakacan napıyosun alev makinası falan.. Senle eve çıkanda risk altında bi falsosu olursa onu da çatırdatma yarın öbür gün aman diim fani dünya.. Valla senin gitar girişimi tam olarak hangi tarihte olmuştu.. Bir ara yeni bir kafile gelmişti bizim evede.. Necati manita yapmıştı hatta kendine..

• sen ne diyon ben bizim yazlığın oluğu 3km2 lik alana bi aralar termal bomba atıp tüm haşaratı yok etmeyi bile aklımdan geçirmiştim.

bizimkiler yazlıkta 1.5 ay kalıyor ben 1 hafta. neden?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Sormayın dicektim sordunuz yediniz mi geyiği.. Abi sen evi yakacan napıyosun alev makinası falan.. Senle eve çıkanda risk altında bi falsosu olursa onu da çatırdatma yarın öbür gün aman diim fani dünya.. Valla senin gitar girişimi tam olarak hangi tarihte olmuştu.. Bir ara yeni bir kafile gelmişti bizim evede.. Necati manita yapmıştı hatta kendine..

manita yapmiş he evin anahtarınıda verseydin bari hatta sen 2 anahtar çıkar biri necatide kalsın arada manita felan atar eve ama dikkat et onlar yavruluyunca 100er 200er tane yawrulomuş aman deyim

• Olm bu davulun kendi gibi 5 tane oğlu olsaydı apartman giderdi elden.. Onlarda manitalarını atsalar ööhh.. Anahtara ne gerek var gavur açık bulduğu her delikten girio zaten.. Boşuna mı tetikte yatıoz allah muhafaza kaçar bi tarafımıza da.. Termal bomba son noktayı koymuş zaten biraz masraflı olur ama ne diim..
  • Bundan birkaç yıl önce, benim eski bilgisayarımın içinde yumurtalarını bırakmıştı herhalde. Sürekli minicik sarı sarı örümcekler dolaşıyordu ksa üzerinden ve monitörden, klavyeye kadar her yerde.

Ama ben sarı örümceklerin uğurlu, siyah örümceklerin ise uğursuz olduğuna inanıyorum.
  • Walla yemeklerinin içine karışmaya başlasın gör bakalım hangisi uğurlu hangisi uğursuz.. Çatır çutur gidio walla yok ben uğurluydum yok ben şöleydim ayrımı pek olmuyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.