Şimdi Ara

Evdeki yaratık [SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk defa böyle bişey gördüm 5-6 cm boyunda görüntü pek net değil ama nerden gelmiştir ya bu
     Evdeki yaratık [SS'li]

• sokaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banquop

sokaktan
  • sakın elleme , çiyan yada 40 ayak gibi bişey ama kesin zehirli , süpürgeyle çek salla balkondan aşşa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müptezel Değilim

sakın elleme , çiyan yada 40 ayak gibi bişey ama kesin zehirli , süpürgeyle çek salla balkondan aşşa

sinek ilacı sıktım hocam kaçtı şimdi sarı siyah renkli 2-3 santim bacakları var
  • Son oturduğumuz 2 evdede aynısindan bizdede var benim ev kedi dolu ama yemiyorlar zehirli olmasından şüpheleniyorum en son hatırladığım kedim bu böceği patisiyle havaya savurup elime konmasiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: stepback

quote:

sakın elleme , çiyan yada 40 ayak gibi bişey ama kesin zehirli , süpürgeyle çek salla balkondan aşşa

Alıntıları Göster
    İÇİM GİTTİ LAAAA
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OD-

Son oturduğumuz 2 evdede aynısindan bizdede var benim ev kedi dolu ama yemiyorlar zehirli olmasından şüpheleniyorum en son hatırladığım kedim bu böceği patisiyle havaya savurup elime konmasiydi
    ev çiyanı diye geçer. size zararı olmaz. küçük böceklerle beslenir. hızlıdır baya
  • quote:

quote:

Yuvası da vardır onun, evi ilaçlatın derim.
  • Bu zehirli anxiosus türü. 1996 menşeili, CIA ve FBI kırmızı alarmda 17 senedir aranıyor. Kendisi çok zehirli olmakla birlikte bir o kadarda uysaldır. Uçan mutasyonları bulunmaktadır. Laboratuar ortamında bir adet kimyageri öldürüp konjugasyon geçirdi.
    İnsanlık namına hayvanı öldürmeyin, ekolojik dengeyi bozmayın..
  • Çiyan. Eğer gece bacaklarında bir kaşıntıyla uyanıp elini attığında eline tutunmuş halde bulmak istemiyorsan bul ve kurtul ondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justinian

Çiyan. Eğer gece bacaklarında bir kaşıntıyla uyanıp elini attığında eline tutunmuş halde bulmak istemiyorsan bul ve kurtul ondan.
    Süpürgeyle işi bitti. Umarım arkası gelmez
  • quote:

Süpürgeyle işi bitti. Umarım arkası gelmez

Ortada bir yerde birakma ceseti hocam yoksa akrabalari kanini yerde birakmazlar deve kini vardir bu böcuklerde.aman diyeyim.
  • quote:

Son oturduğumuz 2 evdede aynısindan bizdede var benim ev kedi dolu ama yemiyorlar zehirli olmasından şüpheleniyorum en son hatırladığım kedim bu böceği patisiyle havaya savurup elime konmasiydi

Tenten diyorduk biz çiyana benzer ama alakası yok çok hızlı hareket eder tuvaletlerde falan olur zararı yok çiyan ise zehirli oluyor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabancıbilgisayar

Bu zehirli anxiosus türü. 1996 menşeili, CIA ve FBI kırmızı alarmda 17 senedir aranıyor. Kendisi çok zehirli olmakla birlikte bir o kadarda uysaldır. Uçan mutasyonları bulunmaktadır. Laboratuar ortamında bir adet kimyageri öldürüp konjugasyon geçirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

quote:

Tenten diyorduk biz çiyana benzer ama alakası yok çok hızlı hareket eder tuvaletlerde falan olur zararı yok çiyan ise zehirli oluyor biraz.

Önceki ev dublex ti cati arasından tahtalar ve evebeyn banyo camından geliyordu sineklik tutuyordu azalmıştı ama şimdiki ev ters dublex ve ondan başka böcek yok kediler ilgilenmiyor bile normalde diğer böcekleri lop lop yutuyorlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

quote:

Önceki ev dublex ti cati arasından tahtalar ve evebeyn banyo camından geliyordu sineklik tutuyordu azalmıştı ama şimdiki ev ters dublex ve ondan başka böcek yok kediler ilgilenmiyor bile normalde diğer böcekleri lop lop yutuyorlar

Alıntıları Göster
    Oğlum bu çıyan DH deki herkesin evini ziyaret ediyor.. Korkmaya başladım...

http://forum.donanimhaber.com/m_82908070/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greencher -- 24 Kasım 2013; 0:19:59 >

• quote:

Bu zehirli anxiosus türü. 1996 menşeili, CIA ve FBI kırmızı alarmda 17 senedir aranıyor. Kendisi çok zehirli olmakla birlikte bir o kadarda uysaldır. Uçan mutasyonları bulunmaktadır. Laboratuar ortamında bir adet kimyageri öldürüp konjugasyon geçirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: greencher

Oğlum bu çıyan DH deki herkesin evini ziyaret ediyor.. Korkmaya başladım...

Aynen he sorma, birde fobim var bunlaraki sorma gitsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

quote:

Alıntıları Göster
    Facehugger la bu bildiğin

Evdeki yaratık [SS'li]

Dikkat edin suratınıza gelmesin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearfulDream -- 24 Kasım 2013; 0:28:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.