Şimdi Ara

explorer da sorun YARDIM LÜTFEN!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bi hafta kadar önce bilgisayara format attım, en son sürüm driverlarımı virus programımı yükledim, norton ghost

ile yedeğini aldım, buraya kadar herşey çok güzel;

ama son bir iki gündür internette gezerken aynı domain altında birden fazla explorer açtığımda, bir hata oluştu ve

kapatılması gerekiyor diyor ve tüm explorer pencereleri kapanıyor.

örneğin, DH de herzaman yazılım genel'e girip okumak istediğim başlıkları tek tek yeni pencerede aç yaparım, dolayısiyla

8-10 adet explorer penceresi olur yan yana, daha önce hiç problem yapmıyordu..

neden olur böyle birşey yardım lütfen

• Sistem Konfigürasyonu;

P4 2.6Ghz işlemci, asus p4p800 anakart, asus V9520 128MB ekran kartı, 80gb seagate harddisk, 512 mb kingston ddr ram

win xp proffessional, pc-cillin 2002, spyware doctor, microsoft anti-spyware, spybot s&d.
  • muhtemel java script hatası aynı sorun bende de var
  • kardeş sorun konusunda sistem dosyalarından bazıları bozulmuş olabilir
    ama bunlarla hiç uğraşma mozilla firefox kur tek bir pencerenin içinde istediğin kadar pencere aç görev çubuğunda da fazla yer kaplanmamış olur ve böyle bir hata girdisiyle karşılaşmazson
    sorunun çözülmes için önerim sistemi geri yükleyebilirsin
  • arkadaşlar teşekkür ederim cevaplar için,

ensartas, mozilla firefox ve thunderbird'i indiriyorum şu an yanlız daha önce hiç kullanmadım ilginçtir hiç

ilgilenmemişimde, biraz bilgi verebilirmisiniz paralımıdır, kötü-iyi yanları nelerdir, arada bir firefox ile bazı

sayfaların açılmadığı ile ilgili yazılar falan okumuştum sitede, yani ne dir, ne değildir biraz açıklarsanız sevinirim

Download hala devam ediyor..
  • iyi geceler,

mozilla firefox ve thunderbird ikiside ucretsiz. zaten bildiginiz uzere; biri browser digeri e-mail client'i.
    sayfa acisinda herhangi bir problem yasamadim su ana kadar. memnun kalirsiniz umarim.
  • arkadaşlar firefox'u kurdum daha thunderbird'e sıra gelmedi, bir sürü eklentisi var diyor

sizce hangileri kurulmalı hangilerinin faydasını görürüm, birde yahoo ve gmail i eşzamanlı kontrol etçek

eklentisi varmı aceba?
  • Explorer 'ınıza Hİjacker bulaşmış olabilir Explorer a eklenen DLL dosyalarını Unregister edebilen bir yazılımla Gereksiz bütün Toolbarları Unregister edebilirsiniz. Spyware Doctor ücretli sürümde bu özellik var FREE sürümde yok ama veya Başka bir programda olabilir(Winpatrol'da da vardı galiba). Onguard protection dan IE seçeneğinden kaldırabilirsiniz. Muhtemelen sorun çözülür.

Browser olarak IE kullanmana bende şaşırdım. Avant Browser tavsiye ederim oda ücretsizdir. Ayrıca IE yi kendi içinde emüle ettiği için hiç bir şekilde uyumsuzluk vs.. çıkarmaz.
  • http://addons.mozilla.org adresinden her turlu plugins ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • arkadaşlar hepinize cok teşekkür ediyorum firefox'u sevdim baya kullanıcı dostu

yalnız firefox ile ilgili son bir sorum olacak, thunderbird'ü birazdan yüklicem belki başınızı ağrıtabilirim biraz daha

sorun; kendi sayfamda arkada bir logo var jpg olarak, firefox ile açtığımda görünmüyor logo, ancak explorer ile

açtığımda görünüyor, bi ayarlama yapmam lazım sanırım ancak bulamıyorum??

birde sık kullanılanlar klasörü çok önemli benim için eskiden doc&setting klasöründekinin yedeğini alıyordum devamlı

şimdi firefox bunları nereye kayıt eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eolis -- 19 Haziran 2005, 2:55:11 >
  • imdaaattt yardım !!!!!

quote:

Orjinalden alıntı: eolis

sorun; kendi sayfamda arkada bir logo var jpg olarak, firefox ile açtığımda görünmüyor logo, ancak explorer ile

açtığımda görünüyor, bi ayarlama yapmam lazım sanırım ancak bulamıyorum??

birde sık kullanılanlar klasörü çok önemli benim için eskiden doc&setting klasöründekinin yedeğini alıyordum devamlı

şimdi firefox bunları nereye kayıt eder?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.