Şimdi Ara

Explorer Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim explorer ile ilgili bir sorunum var.şöyle ki;adres çubuğuna adresi yazdığım ve tıkladıgımda yazdığım adres gelmiyor ve adresin yerine about:blank yazısı geliyor ve hiç bir sayfa açılmıyor.yani bir sayfayı aramam için önce google a aradığım sayfayı yazıyorum ordan gelen sonuçlarla istedigim sayfaya gitmek zorunda kalıyorum.bunu nasıl çözebilirim.şimdiden ilginize teşekkürler.

• masa üstündeki i e sag tıkla ve özelliklerden gelişmişi kontrol et....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 17 Ekim 2006; 21:05:17 >
  • Dostum sen açılış sayfasını mı değiştirmek istiyorsun? yani her explorer açtıgında istedigin ayarladığın bir sayfaya mı gitsin istiyorsun? yoksa adres yazacak çubuk yani adres çubuğu mu yok?
    mesajdan bunu anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golevez33 -- 17 Ekim 2006; 21:11:46 >
  • hayır dostum normal bildiğin bi adresi yazıyorum çubuğa ama cıkmıyor anında about:blank yazısı cıkıyor cubukta.gırıs sayfasını fln deıstırmek gıbı bı amacım yok yani.sadece google.com u acıo makıne.oraya yazıp acabılıyorum ıstedıgım sıteyı.sorun bu.
  • dostum google açıp digerlerini açmaması çok ilginç
    DNS kısmına yanlışlıkla google IPsi olan [72.14.221.147] girilmiş olmasın
  • Dostum google ip'sini bilmeni takdirle karşılıyorum ve "olabilir" diyorum ancak en temiz yöntem olarak firefox kurmasını ve mutlu mesut yaşamasını tavsiye ediyorum arkadaşa ne dersiniz? Bir ara format çekince düzelir o zamana kadar firefox'a alışırsın bi daha da exp kullanmazsın zaten ;) Bu da böyle bir fikir işte idare edin zira mevzu ilginç...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.