Şimdi Ara

Ezreal a yeni build deneyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hani şu yeni türeyen cooldown bot/muramana/lizard elder/iceborn gauntlet/last whisper metasını ilk oynayıp da yeteneksiz kabiliyetsiz adamları özendiren kim?bilen var mı kim çıkardı bu itemleri kasma olayını ilk?
    abuk subuk adamlar bunları kasmaya çalışırken oyunu katlediyo cidden sıkıcı bi durum -.-

• adam nubsa ne aldiginin ne onemi var.Koreliler cikarmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iletişime geçebileceğim biri olsa cidden göstermesinler denedikleri şeyleri böyle çoluk çocuk nerden görüyo bilmiyorum alıyo bi işe de yaratmıyo o kadar goldu..
  • Pardon reis bidaha kasmayiz

• garanti kore bu aslında kore dilini öğrenebilsem hemen geçerim o servere

Ez için öteki adclerden farklı olarak oynayış stiline göre de build çıkabiliyorsun Ap oynar mid gidersin adc oynar başka gidersin değişik bir hero ama AP ez her zaman iyidir Ultisi cidden op oluyor ap de
  • Atack speed bot / muramana / iceborn gaunlet / bt / lw / warmog

Bence en ideal build bu tabi herkeze gore degisir.
  • Solotopa vaynele giden kisiyle akraba olabilir.Streamlerden ozenip feedliyorlar

• oynayabilse içim yanmayacak.zaten damage vuran yok takımda baktım botta karşımda cait var adamda bt üstüne pd var bizim ezrealde tintaşı+berserker graves+tear+doran blade var ben ne diyim :D
    edit : benim için ideal build bloodthirster+trinity+last whisper+infinity+warmog/randuin/g.a dır.tabi bazen trinity yerine iceborn alınabilir o kadar bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slymane -- 13 Mayıs 2013; 11:13:27 >
  • en iyi ezreal buildidir koreliler cıkardı. Cutelama uzerıne bı buıld acayıp bı dmg ı vardır

• Manamuneyi filan bilmemde bu jungle itemleri herşeye gidiyor abi armoru olsun lizardı olsun hepsi iyidir iyi
  • kağıt üstünde düşünüp yorum yapmayın. Oyun içinde gayet iyi bir build ve eğlenceli de. Damage in nereden geleceği önemli değil yeter ki damage olsun. Adc=aa bilince yerleştiği için ters geliyor.
  • iceborn gauntlet ilk geldiği sıralarda ez'e almıştım. all'dan 'noob ez look items' falan yazmışlardı. şimdi core itemi oldu.
  • Ezreal zaten diğer carryler kadar damage sahibi değil ki. Utility bakımından diğerlerinden üstün olduğu için seçiyor insanlar. Blue build yaptığın zaman hp/mana reg, BotRK'dan gelen current hp ve aktif kullanımı, bonus damage, slow vs. on-hit üzerine ciddi anlamda ne var ne yok kullanabiliyor. Mystic Shot da on-hit efektleri kullandığı için gayet mantıklı bu build.
  • Bide laneswap deniyorlar lcsden görüp o da komik oluyor
    Herkes benim gibi pro değilki gardaşım blue buildle iyi oynasın

• Taipei assasinslerin adc si çıkardı ve streamde yaptığı güne hala lanet ediyorum.bazı arkadaşlarımız kağıt üstünde düşünmeyin gayet iyi demişler ve sonuna kadar haklılar gayet dmg bakımından harassment bakımından rakibi poke lama bakımından gerçekten iyi fakat işin kötü yanı o buildi daha tf de pozisyon almayı gectim adam akıllı farm yapamayan insanlar olunca tamamen useless kalıyolar.Çok uyuz bi durum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar oyuna göre build yapmyıyo moda olna buildleri yapıyo
  • oynayan kim olursa olsun çöp build bu. bu buildle ezen biri varsa karşısında oyundan haberi olmayan nooblar olduğu için ezmiştir. turnuvadakiler de noob bu anlamda. karşı takım jayce ezreal ile poke setup kurmuş hard initiator jungler alcağına adam nasus alıyo. 2400 elo adamların bazıları çok beyinsiz bu yüzden. en iyi ezreal buildi bt, tri, lw, ie, mercurial.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.