Şimdi Ara

f.3d den kurtulmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 2. kez anakartı değişen makinam servisten geldi fakat sorunlar hala devam ediyor :) makinaya f3.d yuklemısler fan acılıstan itibaren 1 sn bile susmadan calısıyor. elinde amd islemcili makinalar icin eeski surum bios olan arkadaslar gonderirse sevinirim. birde bios degiştikten sonra anakarta tekrar bisey olursa sen bunun biosunu değiştirmişşin garanti dışı kalır diyemezler dimi?

ufak bi sorun da recovery de vardi yeniden yuklemisler fakat isletim sistemim ingilizceydi simdi turkce bunun icin geri vermek istemiyorum ama recovery cd lerini de tekar olusturamıyorum %66 da takılıp kalıyo. varmı yapabılecegım bısey..

yardımlar için şimdiden teşekkurler

• recoveryinin %66 da takılması konusunda bir çok konu acıldı onlara bir bak istersen haturladığım bir patch dosyası indiriyorsun internetten halluyor ama sen yinede kontrol et..
    bios değişkliği ile garantinin gitceğinin sanmıyorum öyle bir hakları yok o zaman internetten alenen yayınlamazlardı bunu.. ama biosu güncelleyim derken hata yapıp bişeyler olursa kullnıcı hatası diyebilirler.
  • bu recovery patch hangi baslık altında yardımcı olurmusun
  • bende aynı sekılde f3.d den kurtulmak ıstıyorum ama nette bulamadım yok hıcbıyerde f3.b ye donmek ıstıytorum bende fan hıc durmuyo bu sekılde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.