Şimdi Ara

Faea F2s ilk CyanogenMod Rom'u çıkarabilmek için Kaynak Kodlarını Yayınlıyor!!! (MTK MT6589T)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Faee Mediatek Kaynak kodlarını CM geliştiricileri için yayınlıyor.
    Kısaca;
    quote:

Faea has released the source code on their official site, all developers may download it now if you are interested in the original MediaTek source code.
    Here is relative link:http://www.faeamobile.com/opensource

Kaynak kodlarına erişilebilmesi için developer olmak + daha önce rom geliştirmiş olmak dosyalara erişmek için öncelik kazandıracaktır
    quote:

How to join the develop team and get the full source code?

The current project repository ishttps://github.com/faeamobile/FaeaF2_F2s_Full_SourceCode

To make the project more Efficient , It is now a PRIVATE repository Temporary, Join the develop team, then you can access the Private Repository on git.

Follow the topic on Forum OpenSource Project for Faea F2,Faea F2s
    Write down you would like to be the developer? or the project manager? of this project.
    Write down your experience,introduce what project you have done and your github account name.
    We will add you to the private tree if approved.
    This is just an Initial thoughts,

Any more question or advice please follow the topic in forum. OpenSource Project for Faea F2,Faea F2s

Or post a new topic in the OpenSource board.http://forum.faeamobile.com/forum-41-1.html

MediaTek Tam Kaynak kodlarını yayınlıyor
    Açıklama

GM Discoveryde MT6589 işlemci var Faee F2s de MT6589T (sondaki T) çok fark yaratır mı bilmiyorum ama
    geliştiricilerimizden isteyenler başvurup kaynak kodlara erişip inceleme fırsatı bulabilir diye paylaşıyorum!!

• hocam daha öncede tartışıldı forumda sanırım bu haber iyi çünki mt6589 ile 89T arasında sadece kernel farkı var işlemci yapıları aynı tamamen
  • Aynen MTK işlemcilerin sony vb. firmalar tarafından yayınlanan kaynak kodları var ama %100 değilmiş.
    Bu firma geliştiricilere açtığını söylüyor.
    Bakalım insallah guzel seyler ortaya çıkar :)
  • ayrıca Pittech te okumuştum omnirom çıkacak cm kurmayacağım büyük ihtimalle burakgon hocamız bunu bizim için portlayacak yada yeni baştan yazacak artık detayını bilmiyorum ama oda omni cilerin içinde xdaforumun geliştiricileri komple oraya yoğunlaşmış vaziyette yakında omni romlar çıkmaya başlayınca bizim içinde gelecektir
  • cyanogen mi yükleyeceğiz la şimdi android 4.4 gelir o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bir şey buldum ama bilgisi olan var mı acaba?

General Mobile Board: gionee89dwe_jb2

Böyle bir bilginin işimize yarar bir yanı var mı o da ayrı bir konu
  • Hadi hayırlısı
  • İnşallah gerçekten profesyonel bir rom yapılır şu telefona
  • bizim cihazın kernel kaynak kodu yok cm portlansa bile mtk ya discoveryde cm çalışmaz
    GENERAL MOBILE Discovery , BLU Life Play veya Elife E3 ün kernel kaynak kodu yayınlaması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 13 Aralık 2013; 19:12:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

bizim cihazın kernel kaynak kodu yok cm portlansa bile mtk ya discoveryde cm çalışmaz
    GENERAL MOBILE Discovery , BLU Life Play veya Elife E3 ün kernel kaynak kodu yayınlaması lazım.

Kernel kaynak kodu burakgon da var. Atom ROM da kendi düzenlediği kerneli kullandı.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Kernelin %100 kaynak kodunun onda olduğunu sanmıyorum,

öyle olsa I/O Scheduler ve Governor 'ları ilk iş düzeltir zaten (SIO / SmartassV2 v.b. gibi)
  • Valla ben pek ümitli değilim ama görücez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: metalmuzik

Valla ben pek ümitli değilim ama görücez :)

Bende ümitli değilim ama bir cyanogen rom çıktığını düşünsene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekstekalkmayancuk -- 14 Aralık 2013; 14:41:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.