Şimdi Ara

Failed to İnitizlizing APR hatası ARTIK BİTMİŞTİR %1000000000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce forumlarda yazılan her yolu deneyerek bir sonuca ulaşamamıştım.Son olarak Bu akşam PC ye format Attıktan sonra Yine aynı hatayı aldıktan sonra başka arayışlar içersine girdim.VE nihayet Yaklaşık 2 haftadır beni bunalıma sokan bu hatanın çözümünü buldum.Kaspersky Virüs programı kullanıcıları hiç vakit kaybetmeden Denetim Masası/Program Ekle Kaldır/ ve Hemen Kaspersky Virüs programını kaldıırın Pc den.Ben bu şekilde denedim ve artık hata almıyorum başka bir virüs porgramı kullanıyorum.Sorun Kesinlikle ve kesinlike KASPERSKY....

• Kaspersky korsansa eğer olabilir..
  • sadece virus programını kapatmanız yeterli olur silmeye gerk yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: inek möö

sadece virus programını kapatmanız yeterli olur silmeye gerk yok

;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wizh

quote:

;)

Hayır arkadaşım göz kırptığın kadar kolay halledilmiyor. Ben 1 yıldır lisanslı Kaspersky kullanıyorum ve uzun yıllar da kullanmaya devam ederim. Kaspersky'i kapattım açılmadı. Pause protection (korumayı duraklat) dedim açılmadı. Knightonline.exe'yi güvenilen uygulamalara ekledim, klasörü taranmayacak bölgeye ekledim yine olmadı. Bu şekilde bir çözüm yolu bulmak için uğraşıyorum. Ama; Knightonline resmi forumunda yabancı bir oyuncunun yaptığı yorum gibi, çok da harika olmayan bir oyun için ben antivirus programımı kaldırmam. Kaldırmadan açılacaksa açılır, açılmayacaksa sorun düzelene kadar oynamam.

Bu arada resmi forumda, oyun yetkilileri oyuna giremiyorum diyen yabancı oyunculara antivirus programınızı kaldırın diyorlar. Sağ olsunlar.

JustRevers
    Xigenon

• quote:

Orjinalden alıntı: AhmetSabri

quote:

Orjinalden alıntı: Wizh

quote:

;)

Hayır arkadaşım göz kırptığın kadar kolay halledilmiyor. Ben 1 yıldır lisanslı Kaspersky kullanıyorum ve uzun yıllar da kullanmaya devam ederim. Kaspersky'i kapattım açılmadı. Pause protection (korumayı duraklat) dedim açılmadı. Knightonline.exe'yi güvenilen uygulamalara ekledim, klasörü taranmayacak bölgeye ekledim yine olmadı. Bu şekilde bir çözüm yolu bulmak için uğraşıyorum. Ama; Knightonline resmi forumunda yabancı bir oyuncunun yaptığı yorum gibi, çok da harika olmayan bir oyun için ben antivirus programımı kaldırmam. Kaldırmadan açılacaksa açılır, açılmayacaksa sorun düzelene kadar oynamam.

Bu arada resmi forumda, oyun yetkilileri oyuna giremiyorum diyen yabancı oyunculara antivirus programınızı kaldırın diyorlar. Sağ olsunlar.

JustRevers
    Xigenon

hocam doğru söylüyorsun.Çünkü bende 2 hafta boyunca uğraştım kaspersky duraklat veyahut oyuna girerken sil yada güvenli bölge olarak ekle gibi şeylerle.Ve tek çözümün program ekle kaldırdan silmek olduğunu buldum ve benim gibi çile çeken insanlar vardır diye paylaşmak istedim...Tabii ki virüs programını kaldırmak yada kaldırmamak insanların kendi elinde olan bi durumdur.ben bu sorun düzelene kadar kaspersky den vazgeçtim anvitir kullanıyorum şu an için....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.