Şimdi Ara

fakir prestige 2000 hepa değerlendirmesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
12.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1 ay önce almış olduğum fakir prestige 2000 hepa elektrik süpürgem hakkında bir değerlendirme yaparak 250-300 bandında elektrikli süpürge arayan arkadaşlara yardımım dokunsun istedim.bende kısıtlı bir bütçeyle iyi bir süpürge almak için çok araştırdım ve hedefi tam 12 den vurduğumu zannediyorum...

FAKIR 2000 KURU VAKUM SÜPÜRGESİ

• Max. 2000 W

• Elektronik ayarlı vakum gücü

• Düşük ses seviyesi <65 dB

• Aksesuar kompartmanı

• Yatay ve dikey park pozisyonu

• H.E.P.A. filtre

• Kullanım kolaylığı sağlayan hortum tutma sapı

• Kapak kapatma düğmesi

• Otomatik kablo sarma

• Cihazın rahat hareket etmesini sağlayan büyük tekerlekler

• Kılavuz tekerlek

• Taşıma sapı

• Toz torbalarının kolayca takılıp sökülmesini sağlayan sistem

Aksesuarlar

• Teleskopik vakum borusu

• Vakum gücü kontrollü ve tutma saplı hortum

• Pedallı yer aparatı

• Kenar köşe aparatı

• Mobilya aparatı

• Sert zemin aparatı

CİHAZI KAPIDA ÖDEMELİ OLARAK ALDIM SİTE GÜVENİLİR BİR SİTE BANA 270 TL YE EVİME KADAR ULAŞTIRDILAR...
    http://www.enhesapliyiz.com/Products/Fakir-2000-Hepa-Elektrikli-Supurge-.html?ref=akakce&v=0.34.5

GÖZLEMLERİM ŞUNLAR

1.SES : CİHAZ OLDUKÇA SESSİZ EN ÜST SEVİYEDE KONUŞURKEN RAHATLIKLA EŞİMLE KONUŞUP ANLAŞABİLİYORUZ...EN ÜST SEVİYEDE ÇALIŞIRKEN ÇOK RAHATLIKLA GEREKİRSE TELDE KONUŞABİLİRSİNİZ.KAPI ZİLİNİ DUYABİLECEĞİNİZ ÖLÇÜDE SESSİZ...SES KONUSUNDA BENCE 10 NUMARA DİYEBİLİRİM.
    2.ÇEKİM GÜCÜ :BENCE ÇOK İYİ...BUNU ÖRNEKLENDİRECEK OLURSAK SÜPÜRGENİN HORTUMUNU SÖKÜM ELİMİ SÜPÜRGENİN GİRİŞ KISMINA KOYDUĞUMDA O KADAR KUVVETLİ ÇEKİYORKİ ELİMİ KALDIRDIĞIMDA VAKUM GİBİ YAPIŞMIŞ BİR ŞEKİLDE HAVADA ASKIDA KALIYOR...ZATEN SON SEVİYEDE HALIDAN KIMILDATMAK ÇOK ZOR...ÇEKİM GÜCÜNÜ ŞÖYLEDE İFADE EDEBİLİRİZ MESELA PARKEYİ SÜPÜRDÜĞÜNÜZ ZAMAN SİLMİŞ GİBİ YAPIYOR.ESKİ ROVENTAYLA BU İMKANSIZDI..ÇEKİM GÜCÜDE BENCE FAZLASIYLA YETERLİ.
    3.MALZEME KALİTESİ :BENCE İYİ PLASTİK KALİTESİ FALAN İYİ DÜZEYDE...BENCE BU FİYATA BU KALİTE ÇOK ÇOK İYİ...
    4.FİLİTRELEME : 1 AYDIR KULLANIYORUZ TORBANIN GÖSTERGESİ YARISININ DOLU OLDUĞUNU GÖSTERİYOR.2 GÜNDE BİR EŞİM MAKİNAYI AÇIYOR GEÇENLERDE HEPA FİLİTRESİNİ KONTROL ETTİM ZERRE MİKTARDA TOZ YOK...MAKİNA FİLİTRESİNİ KOLAY KOLAY KİRLETMİYOR TORBA HACMİ BÜYÜK...AKŞAM LABMAYI SÖNDÜRDÜM ELİME EL FENERİ ALIP HEPA FİLİTRENİN ÇIKIŞ KIMINA IŞIK TUTUP BAKTIM TOZ DIŞARI VERİYORMU DİYE KESİNLİKLE VERMİYOR..AYRICA EŞİM DBUNU BAŞKA ŞEKİLDE FARK ETMİŞ ÖNCELERİ HERGÜN TOZ ALSAMDA MOBİLYALARDA TOZ OLUYORDU DİYOR BU SÜPÜRGEYİ ALDIK ALALI TOZLANMA AZALDI DİYOR. :)
    5.TORBA VE HEPA FİLİTRE FİYATI: MERAK EDENLER İÇİN SÖYLEYEYİM BEN ESKİ EMEKTAR ROVENTANIN DANDİK KAĞIT TORBALARI 5 TANESİ 10 LİRA İDİ BU CİHAZIN KALİTELİ MİKROFİLİTRELİ BEZ TORBASI 5 TANESİ 15 LİRA...BİRDE AYRIYETEN MOTORUN GİRİŞ KISMINDA BİR FİLİTRE VAR..HEPA FİLİTRESİDE 30 CİVARINDA AMA BENCE KOLAY KOLAY DEĞİŞTİRMEYE GEREK KALMAYACAĞI KANATİNDEYİM...
    6.SÜPÜRGENİN KABLOSU YETERİ KADAR UZUN 10 METRE ZANNEDERSEM ÖLÇMEDİM AMA...
    7.TURBO BAŞLIK : ARKADAŞLAR TUTBO BAŞLIĞI AKSESUAR OLARAK AYRIYETEN SATILMAKTADIR.SERVİSTEN ÜCRET MUKABİLİNDE ALABİLİRSİNİZ.YALNIZ BU BAŞLIK DİĞERLERİNDEN BİR YÖNÜYLE FARKLI SÜPÜRGEN,N ÜSTÜNDE BU BAŞLIĞIN GİRİŞİ İÇİN BİR PİRİZ KONULMUŞ YANİ GÜCÜNÜ BU PİRİZDEN ALIYOR.TURBAŞLIKTAKİ DÖNEN APARAT İLE (GIRGIRLARDAKİ SİSTEM GİBİ) HALININ DERİNLİKLERİNDEKİ TOZLARI YÜZEYE ÇIKARARAK SÜPÜRMEYİ SAĞLIYOR..DÖNEN SİSTEM HALIYI DÖVEREK SÜPÜRMEYİ SAĞLIYOR DİYEBİLİRİM..BU APARAT 100 W GÜCÜNDE.DİĞERLERİNDE BORUNUN UCUNA TAKILAR VAKUM ETKİSİYLE DÖNMEYİ SAĞLIYOR BUNDA İSE DÖNEN SİSTEM TAMEMEN MAKİNANIN ÜZERİNDE BULUNAN ELEKTRİK PİRİZİ ÇIKIŞINDAN SAĞLANDIĞI İÇİN ÇOK DAHA GÜÇLÜ VE EKULLANIŞLI.FİYAT OLARAK 125 TL OLDUĞUNU ÖĞRENDİM...BENİM İÇİN GEREK YOK KÜÇÜK BİR AİLEYİZ AMA KALABALIK AİLELER İÇİN BENCE İYİ BİR APARAT...
    8.SADECE HEPA FİLİTRENİN OTURDUĞU ARKA KAPAK BENCE BİRAZ DİAYN OLARAK HATALI.TAM OTURMUYOR KAPAKTAKİ 2 TIRNAKTAN BİR TANESİ İSTEDİĞİM GİBİ SIFIR OTURMUYOR BUNUDA ÖĞRENDİM FABRİKA ÇIKIŞI BÜTÜN MAKİNALARDA BU BÖYLE SANIRIM.ONUNDA HİÇ ZARARI YOK AMA BEN YAY BURCU OLDUĞUMDAN MÜKEMMELİYETÇİ BİR YAPIM VAR DETAYLARA FAZLA TAKILDIĞIM İÇİN SERVİSE GİDİP ORJİNAL BAŞKA BİR FİLİTREYLE DEĞİŞTİRİP SORUNU ÇÖZEBİLİRSİNİZ.BU CİHAZIN HEPA FİLİTRESİ BİRAZ KALIN OLDUĞUNDAN KAPAĞIN TAM SİLME SIFIR OTURMASINI ENGELLİYOR.BUNUDA HEPA FİLİTREYİ DEĞİŞTİREREK ÇÖZEBİLİRSİNİZ...BİR KAÇ TANE DEĞİŞİK HEPA FİLİTRE SEÇENEĞİ VAR...KISACASI BU SÜPÜRGEDE TEK OLUMSUZLUK DİYEBİLECEĞİM BU NOKTA VAR BAŞKA BENCE BU FİYATA ALINABİLECEK VE TATMİN EDEBİLECEK EN İYİ CİHAZ...BİR ÖNEMLİ NOT :( BU MAKİNAYI ALMAMDA YORUMLARIYLA YOL GÖSTEREN CANDOGAN62 ARKADAŞIMA ÇOK ÇOK TEŞEKÜR EDERİM)

ARKADAŞLAR BU CİHAZ HAKKINDAKİ MERAK ETTİKLERİNİ SORABİLİRSİNİZ AKILIMIN YETTİĞİNCE CEVAPLAMAYA ÇALIŞIŞIRIM...BU ARADA MAKİNANIN ALTINA BAKTIM, made in poland yazıyor.avrupa üretim yerli değil...haydi hayırlı süpürmeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arborvita-50 -- 5 Ağustos 2012; 16:53:33 >

• Merhabalar konuyu açmışsınız. Bu 65 db ses en yüksek seviyede mı?Hayırlı olsun bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Merhabalar konuyu açmışsınız. Bu 65 db ses en yüksek seviyede mı?Hayırlı olsun bu arada.

EVET CAN HOCAM BULDUM NİHAYETİNDE HOCAM ŞÖYLE SÖYLEYEYİM SES ÖLÇÜMÜ YAPABİLECEĞİM BİR ALET YOK ELİMDE.DEĞERLENDİRMEYİ ŞÖYLE YAPABİLİRİM GÜÇ ARTIRILDIKÇA SES DOĞAL OLARAK ARTIYOR EN YÜKSEK SEVİYEDE ÇOK RAHATLIKLA SOHBET EDEBİLİRSİNİZ YANINIZDAKİ KİŞİYLE...ASLINDA VİDEO NASIL EKLENİR BİLSEYDİM BİR VİDEO ÇEKİP YÜKLEYEREK MERAKINIZI GİDEREBİLİRDİM...RAHATSIZ EDECEK BİR SES YOK...BEN UYURKEN EŞİM RAHATLIKLA CİHAZI KULLANABİLİYOR....YANİ BENİM KISTASLARIMA GÖRE SES SEVİYESİ İYİ DENECEK KADAR AZ...TELEFON ,KAPI ZİLİ FALAN ÇALDIĞINDA RAHATLIKLA DUYABİLİYORSUNUZ...YAKIN ZAMANDA VİDEO EKLEYECEM İNŞALLAH...SAYGILAR.

• quote:

Orijinalden alıntı: rte_50

quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Merhabalar konuyu açmışsınız. Bu 65 db ses en yüksek seviyede mı?Hayırlı olsun bu arada.

EVET CAN HOCAM BULDUM NİHAYETİNDE HOCAM ŞÖYLE SÖYLEYEYİM SES ÖLÇÜMÜ YAPABİLECEĞİM BİR ALET YOK ELİMDE.DEĞERLENDİRMEYİ ŞÖYLE YAPABİLİRİM GÜÇ ARTIRILDIKÇA SES DOĞAL OLARAK ARTIYOR EN YÜKSEK SEVİYEDE ÇOK RAHATLIKLA SOHBET EDEBİLİRSİNİZ YANINIZDAKİ KİŞİYLE...ASLINDA VİDEO NASIL EKLENİR BİLSEYDİM BİR VİDEO ÇEKİP YÜKLEYEREK MERAKINIZI GİDEREBİLİRDİM...RAHATSIZ EDECEK BİR SES YOK...BEN UYURKEN EŞİM RAHATLIKLA CİHAZI KULLANABİLİYOR....YANİ BENİM KISTASLARIMA GÖRE SES SEVİYESİ İYİ DENECEK KADAR AZ...TELEFON ,KAPI ZİLİ FALAN ÇALDIĞINDA RAHATLIKLA DUYABİLİYORSUNUZ...YAKIN ZAMANDA VİDEO EKLEYECEM İNŞALLAH...SAYGILAR.

Cevabınız için teşekkürler.

• Süpürgeniz hayırlı olsun öncelikle iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Eğer süpürgeniz için uygun orijinali ile aynı kalitede toz torbasını daha hesaplı almak istiyorsanız aşağıdaki linkten ürüne ulaşıp siparişinizi verebilirsiniz.

Normal Paket
    http://www.supurgemarket.com/fakir-prestige-2000-p-2660.html

Kampanya 1
    http://www.supurgemarket.com/supurgemarket-kampanyali-fas1-toz-torbasi-adet-koku-p-3939.html

Kampanya 2
    http://www.supurgemarket.com/supurgemarket-kampanyali-fas1-toz-torbasi-adet-p-3938.html

Hepa Filtre
    http://www.supurgemarket.com/fakir-prestige-2000-hepa-filtre-p-6237.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Healer -- 4 Aralık 2012; 9:23:40 >

• orjinal torbay tercih ederim fiyat farkı pek yok...
  • Bu süpürgedeki HEPA filtre, hangi standartta acaba? HEPA 12 mi, HEPA 13 mü veya bir başkası mı?
  • selam,

süpürgeden memnuniyetiniz devam ediyor mu, 2 yıl içinde değişen bir durum var mı?..

@rte_50
  • merhaba,

bizde süpürge arayışı içindeyiz.. makinenin durumu geçen süre sonunda nasıl? memnuniyetiniz devam ediyormu? veya başka bir marka öneriniz olabilirmi?

@rte_50
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umi_TR

merhaba,

bizde süpürge arayışı içindeyiz.. makinenin durumu geçen süre sonunda nasıl? memnuniyetiniz devam ediyormu? veya başka bir marka öneriniz olabilirmi?

@rte_50

süpürge aldığımız gün gibi...şiddetle tavsiye ederim...
  • Supurgemarketteki bilgiye göre Electrolux ve Philips'teki hepa filtre bu modele de uyuyor. Arkadaşımda bu süpürgeden var, bir deneyip sonucu paylaşacağım.

• Candogan bey yardim bulasik makinasi. :(((

• Öncelikle yeni süpürgeniz hayırlı olsun. Fakir'in en çok satan ürünlerinden birisi olan Prestige Hepa 2000 hem fiyat hemde ürün kalitesi bakımından iyi tercihtir. İleride gerekmesi halinde SüpürgeMarket.com internet sitemizde satışta olan Prestige Hepa 2000'e ait aksesuar ve yedek parçaları sizler için aşağıda paylaşıyorum;

Hortum
    Emici
    Teleskopik Boru
    Hepa Filtre
    Turbo Emici

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Supurgemarketteki bilgiye göre Electrolux ve Philips'teki hepa filtre bu modele de uyuyor. Arkadaşımda bu süpürgeden var, bir deneyip sonucu paylaşacağım.

Sevgili candoğan çamaşır kurutma makinesi bölümüne bakarsan sevinirim.
  • bende baya bir araştırdım süpürge konusunu. araştırmalarım sonunda fakir veyron turbo modelini aldım. prestige konusunda incelemem olmadı. böyle başarılı olduğunu bilseydim denerdim mutlaka. tercihlerim arasında yoktu yani. aldıoğım cihazı tavsiye edebilirim yeni alacak arkadaşlara. gayet başarılı bir ürün toz torbasız modeller içinde. 400 watt emiş gücü var. fiyat olarak da 500 tl civarı
  • Kullanan arkadaş yıl olmuş 2016. Bazı sitelerdeki yorumlarda kullandıkça veriminin düştüğü ses şiddetinin arttığı vs. yorumlar var. Sizde böyle bir durum oldumu. Fakir marka hiç kullanmadım.
    Yorumlarınızı bekliyorum.
  • Sıkıntı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.