Şimdi Ara

★ Falchion Knife | Sertleştirilmiş Kasa Az Aşınmış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aklimda bir fiyat yok,market fiyati 650-800 tl arasi.
    karambit serlestirilmis kasa + key olarakta takas yapabiliriz.
    tl ile almak isteyen olursa forumda middleman gorevini ustlenen kisiler devreye girerse skini ilk verebilirim.
    iletisim icin burdan mesaj veya steamden ekleyebilirsiniz
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198227732596

• resimler kime ait belli değil, steam hesabı kime ait belli değil profil gizli haliyle envanter görünmüyor ve henüz yeni üye. hayırlı satışlar karşim
  • hamitrf1 kullanıcısına yanıt
    mantıklı bir yaklaşım ama fotoların yüklenme saati ile başlığın açılma saati birbirine yakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

mantıklı bir yaklaşım ama fotoların yüklenme saati ile başlığın açılma saati birbirine yakın

1 hafta trade atılmıyor kutudan gelen itemlara, sadece markete sallayabiliyorsunuz. 1 haftaya kadar, markette daha ucuza alabilirsiniz zaten bu knife'ı, millet pek beğenmemiş.
  • hamitrf1 kullanıcısına yanıt
    iyi dilekleriniz icin tesekkurler,profili actim dilediginiz gibi bakabilirsiniz.
  • PhTx3 P kullanıcısına yanıt
    Son 24 saate 5 tane satilmis,pek begenilmedigini sanmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmeister

Bu bıçak flip knifedan pahalı olmayacak
  • İnnocent Man kullanıcısına yanıt
    Efektinden dolayı pahalı olacağı düşüncesindeyim. İnsanlar her ne kadar beğenmemiş olsa da oyunda biraz daha sık görünmeye başladığında fikiler değişecek ve fiyatı kelebek - flip knife arasında olacaktır düşüncesindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabada

Efektinden dolayı pahalı olacağı düşüncesindeyim. İnsanlar her ne kadar beğenmemiş olsa da oyunda biraz daha sık görünmeye başladığında fikiler değişecek ve fiyatı kelebek - flip knife arasında olacaktır düşüncesindeyim.

Olabilir hocam ama şuanki fiyatlarda kalacagıjı dusunmek sacmalık olur bu forumun çoğu anlıyor bu işlerden bekler herkes bence sizin key karşılığı loungede takaslamanız cok rahat olur karambit vs alirsinix 2-3 hafta sonra yada 1 ay değerinin 2-3 katı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnnocent Man

quote:

Orijinalden alıntı: tabada

Olabilir hocam ama şuanki fiyatlarda kalacagıjı dusunmek sacmalık olur bu forumun çoğu anlıyor bu işlerden bekler herkes bence sizin key karşılığı loungede takaslamanız cok rahat olur karambit vs alirsinix 2-3 hafta sonra yada 1 ay değerinin 2-3 katı olur

Alıntıları Göster
    Yeni üye dikkat millet. Nokta atışı yapıp cs go bölümüne gelmiş yine direk

Tabi ki bu fiyatta kalmayacağı kesin en az 200-300 lira değer kaybedecek zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Öbürleri gibi değil middleman istiyo sıkıntı cıkmaz bence MİDDLEMANSİZ İŞ YAPMAYIN
  • quote:

quote:

Öbürleri gibi değil middleman istiyo sıkıntı cıkmaz bence MİDDLEMANSİZ İŞ YAPMAYIN

Alıntıları Göster
    o biçak 800 tl etmez dostum blue patternı bıle yok dogru duzgun he yeni cıktı dıye yazdıysan tl ile gideri 650 de olmicagini düşünüyorum :) ancak takasla kullanırsın onu loungede yada burda artık güvenipte yaparlarmı bılemem hayirli olsun :)

• quote:

Konuyu guncellediginiz icin tesekkurler.
  • quote:

quote:

haklisiniz o zaman en iyisi bi tane bs basilisk ile takas yapayim fiyati iyice dusmeden yoksa onada takas yapamadan elimde patlar
  • zmeister Z kullanıcısına yanıt
    iyi de ne alakası var, bir gün oldu zaten bıçak çıkalı kaç kişi düşürdü de satmak istedi zaten.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    http://steamcommunity.com/market/listings/730/★%20Falchion%20Knife%20%7C%20Case%20Hardened%20%28Minimal%20Wear%29

burdan kac kisi kactan satti ve kactan sattigina bakabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

haklisiniz o zaman en iyisi bi tane bs basilisk ile takas yapayim fiyati iyice dusmeden yoksa onada takas yapamadan elimde patlar

Ben fikrimi yazdim okursan en mantıklısı o zaten 1 hafta trade banı var görürüz.

Ayin 4unde goruruz fiyatlari ne olacak 😂
  • zmeister Z kullanıcısına yanıt
    demek istediğim yeni çıkmış bıçak az satılıyor şeklinde değerlendirme yapmak yanlış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.