Şimdi Ara

Fan temizliği sonrası sürekli kapanan laptop (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ısı yalıtkan macunsuz beş dakika çalışmıssa bence güzel bir çalışma olmuş normalde bir dakika çalışıp resetler
  • Laptop um hp marka
    Güzelce surdum vidalari eşit siktim eminim yani daha fazla uğraşamam zaten vaktim de yok.
    Bilgisayarciya verdim bugün 80 lira dedi sorununun ne olduğunu anlamadan daha :)
    Yarın alırım büyük ihtimalle sonucu paylaşirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ouzz34 O kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bence acele etmişsin, keşke bir kez daha toplayıp bakır soğutucunun işlemciye tam temas ettiğine emin olsaydın.Bilgisayarcı da büyük ihtimalle termal macun yeniledim fanı temizledim diyecek haybeden 80 lira alacak daha bakmadan fiyat söylemesi de bana garip geldi.Neyse artık vermişsin inşaallah hallolur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytaç61

Kardeşim bence acele etmişsin, keşke bir kez daha toplayıp bakır soğutucunun işlemciye tam temas ettiğine emin olsaydın.Bilgisayarcı da büyük ihtimalle termal macun yeniledim fanı temizledim diyecek haybeden 80 lira alacak daha bakmadan fiyat söylemesi de bana garip geldi.Neyse artık vermişsin inşaallah hallolur.

Hallolmasi bi yana bakmadan fiyat vermesi beni rahatsız etti sorunu anlattım fan çalışıyor mu dedi verdiğim evet cevabını takiben normalde 110 lira benim lsptopda aynı model olduğu için (hemen önünde aynı marka model hp g62) 80 lira olsun.
    Baya bi rahatsız oldum

• Ouzz34 O kullanıcısına yanıt
    Bence bilgisayarı teslim almaya gittiğinde fiyat konusunda biraz daha indirim yönünde konuş, zaten parça değişimi yapmayacak işçilik olarak bana fazla geldi(piyasası ne kadardır bilmiyorum ama) artık ne kadar indirim alabilirsen biraz daha konuşmanı öneririm.
  • Bende bunu düşündüm bu işlerde hiç taragim yoktur ama soyliycem bişeyler. Demezsem uyuyamam, para bi yana aptal yerine konmak rahatsız ediyor.

• Laptopu aldım sıkıntı si nedir diye sordum aldığım cevap ısınma sorunu :)
    Büyük ihtimalle ben parçaları yanlış taktım yada macunu yanlış uyguladı. 3 saat açık bırakmışlar şuan sorun yok.
    Olan benim 80 liraya oldu :)

• Ben sana söylemiştim demeden geçemeyeceğim, neyse artık hallolmuş.Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.