Şimdi Ara

fatura ödemeyince ne kadar sonra adsl kesilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
22.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2. faturada daha telefon gelmişti 1.5 sene evvel yatırın yoksa kesecez diye

faturann üstünde yazar geçikme faizi
    telekomda günlük faiz işliyordu eskiden şimdi nasıl oluyor bilemicem dikkat etmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Faiz binmiyor mu arkadaşlar faturaya?

Faiz yavaşça üzerine biniyor ve hassas dokunuşlarıyla seni tahrik ediyor.
  • arkadaşlar... ben 256 sınırsızdım ve 2 aylık fatura borcum vardı
    10 gün önce 1024 6GB kampanyalı tarifeye geçtim şimdi hiç borcunuz yok diyolar unuttularmı acaba nasıl oldu?
  • 3 aya kadar yolu war 3.aydan sonra kesiliyo yani bizim öyle...
  • Ben ödemedim son ödeme geçti ikinici günü kapandı nasıl aylarca kesmemişler hayret walla.
  • konuyu bi hortlatam bakam
    bu gün internet borcumu ödemek için gittiğimde bana 1. faturanın son ödeme tarihi geldiğinde kesildiğini söylediler. Bende denedim 1 tane faturayı bıraktım açılmadi
    şimdi dier faturayıda ödemeye gidiyorum. Ultr*Sur* programı sayesinde internetim yokken internete bağlana bildim biraz yavaştı ama yinede hiç yoktan iyidir.
  • İki Fatura Ödemeyen Vatandaşın İletişim Hakkı Kesiliyor

TTNet faturalarını ödemeyen vatandaşların internet hizmeti üç fatura ödemediğinde hizmete kapanırken BTK’nın son kararı ile iki fatura ödemediğinde internet hizmete kapatılıyor. Vatandaşlar TTNet’in aldığı açma kapama bedelini de bu kararla bağlantısını kurarak “Önceleri dört ayda kapanan internetimiz artik gecikme üzerinden 1 ay geçmeden

internet hizmeti kesiliyor” diye dert yandılar.

TTNet kullanıcılarıwww.sikayetvar.com’a gönderdikleri şikayetlerle hem alınan açma kapama ücretini hem de borç ödemedikleri zaman internet hizmetinin kapatılması süresini eleştirdiler. Gönderilen şikayetlerde “TTNet belli bir tarihten bu yana kapama-açma bedeli altında bir bedel tahsil ediyor. Gereken tepkiyi almamış olsa gerek... Önceleri 3 - 4 ayda kapanan internetimiz artık gecikme üzerinden 1 ay geçmeden internet hizmeti kesiliyor. Çünkü neden? Hemen takip eden faturaya 15 TL ekleyecekler de ondan. Onların sadece bu açma-kapama bedeli kadar , başka şirketler internet hizmeti veriyor” şeklinde konuştular.

Hat Kapama Listesine Göre Sıralanıyor

Gelen şikayetler sonrası bir açıklama yapan TTNet yetkilileri fatura ödenmediğinde fatura tahsilatı için ayrılan sürenin daraltıldığını doğrulayarak “Saha önce üç fatura ödenmediğinde üçüncü faturanın son ödeme tarihinden sonra hizmet kapatılıyordu. BTK’nın aldığı karar ile bu değiştirildi. İkinci faturanın son ödeme tarihinin 15 gün geçmesinin ardından hat kapatılıyor. Borcunu ödemeyen vatandaşlar hat kapama ve borç ödeme listesine alınıyor. Listenin durumuna göre kapatma işlemi bir ya da iki gün önce de gerçekleşebiliyor” açıklamasında bulundular

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.