Şimdi Ara

FC362 MICROLAB vs LOGİTECH Z4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
7.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • logitech z4 bass konusunda çok başarılı.tiz ve mid konusunda ise birçok rakibine göre önde diyebilirim.dinlediğim setler arasında en az bozulma yaşayanlardanda biri.bu fiyat aralığında rahatlıkla düşünebilirsiniz
  • Yorumlar için saolun yarın fc-362 'ıme kavuşuyorum.
  • Hangi modeli aldınız acaba? Bir de yorumlarınızı yazar mısınız aldığınız set hakkında.
  • arkadaslar şimdi bu fc362 yi lcd tv ye baslasak iyi ses alırmıyız yoksa 861 e mi cıkalım arada 100 tl fark var değermi acaba. apartmanda oturuyoz ses acamıcaz. sadece t yi izlerken kullanacaz oyuun felan da yok. sadece film olur.
  • Tv dfe 5.1 ses olmadığından zaten 2.1 ses verecektir o nedenle surround ses alamayacaksınız.Fc362 yeterli gelecektir.
  • arkadaslar microlab fc 362 yi aldım. dün geldi kurdum. direk tv ye bagladım baska hiçbir şey baglamadım.denemek için laptopuda tvye baglayıp film izledim. fakat biraz ses actıgımda sanki hoparlörler patlakmıs gibi bass vurdugunda cız ediyo. normal değil heralde bu. geri göndermelimiyim.
  • birazcık deneyin sadece laptoba bağlayın ve müzikle seti test edin sorun devam ederse yollayın
  • Nasıl bir cızz? bass ayarı çok mu acık? bendeki x4 de de bass ayarını olması gerektiginden fazla açarsan sona dayamaya falan denk geliyor bozuk sesler çıkarabiliyor. bas ayarını en kısığa alınca da çıkarıyor mu?
  • microlab ın son durumu ne oldu acaba? benim de gözüme çarptı araştırıyorum ama... alan arkadaş memnun kaldı mı?
  • evet bende araştırma yapıyorum merak ettim şimdi bende alan arkadaş memnun mu
    alduıyssa tabii
  • Bahsedilen Microlab seti 2 gün önce Logitech Z4 ile birlikte yanyana dinledim... Alıcak arkadaşa tek söyliceğim ikisinin de sesini %75 civarlarına çıkar ve bak bakalım üst sınıf dediğin Microlab Z4ün yanında nasıl çatlak patlak ses veriyor... Ben de bayadır araştırıyordum, bu sınıf setlerin (Altec'ler hariç) hepsini dinledim ve kararımı Z4'ten yana verdim, çok memnunum...
  • bir de altec mx5021 kıyaslaması yapsaymışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarboy

bir de altec mx5021 kıyaslaması yapsaymışsın
    O an karşıma çıksa, herhalde bütün herşeyi göze alır yaptırabildiğim kadar taksit yaptırıp mx5021 alırdım...
  • :) ben arıyorum ya karaborsa oldu alet
  • fc 362 eğer aRm nin dediği gibi %75 seviyesinde sesi bozuyorsa bu akıl karıştırır. arkadaşlar o kadar övmüşler bu ses bozulmasına karşı neden sessiz kalmışlar acaba.
  • Yazılan yazılar artık bir yere kadar.Diyen arkadaşlar bir yerinden uydurmadığına göre demek inanıp inanmamak sizin tercihiniz.Tüm setler sesi bozabilir son ses player ile alakalı bir durumdur bunu herkes bilir çıkışı çok güçlü bir playera ne bağlarsanız bağlayın sesi bozabilir.Sesi standart bir ses kartıyla bozmaz zaten sesi bozacak kadar ses açamazsınız.Fc 362 nin sesi bozduğu ses desibeli ile z4 ün desibelini de ölçmek lazım.Bir mp3 te müzik dinlerken bir kulaklık ses seviyesi sonra sesi bozmazken diğeri bozar ses aynıdır ama biri diğerinden sürücü olarak daha düşük ses verebilir ohm düşüktür ya da çeşitli nedenlerle son sesi rms gücü müdaili set ile aynı seviyede değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Bahsedilen Microlab seti 2 gün önce Logitech Z4 ile birlikte yanyana dinledim... Alıcak arkadaşa tek söyliceğim ikisinin de sesini %75 civarlarına çıkar ve bak bakalım üst sınıf dediğin Microlab Z4ün yanında nasıl çatlak patlak ses veriyor... Ben de bayadır araştırıyordum, bu sınıf setlerin (Altec'ler hariç) hepsini dinledim ve kararımı Z4'ten yana verdim, çok memnunum...

hocam naptın sen,microlaba laf mı atıyorsun,yandın kara kara

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Bahsedilen Microlab seti 2 gün önce Logitech Z4 ile birlikte yanyana dinledim... Alıcak arkadaşa tek söyliceğim ikisinin de sesini %75 civarlarına çıkar ve bak bakalım üst sınıf dediğin Microlab Z4ün yanında nasıl çatlak patlak ses veriyor... Ben de bayadır araştırıyordum, bu sınıf setlerin (Altec'ler hariç) hepsini dinledim ve kararımı Z4'ten yana verdim, çok memnunum...

hocam naptın sen,microlaba laf mı atıyorsun,yandın kara kara
    Bölümde bariz bir Microlab fanatikliği oluşmuş girmeyeli... Nedendir bilinmez ama gerçekten hiç hoş birşey değil. Tamam güzel setleri yok değil Microlab'ın da ama bu kadar abartmayın arkadaşlar. Hiçbiri babamızın şirketi değil, gidin dinleyin zaten benim yukarıda yazdıklarımı görüceksiniz. Ayrıca sonuçta elektronik cihazdır, tapmaya gerek yok...

• Ses sistemimden oldukça memnunum hatta eve gelen arkadaşlarımın hepsi hayran kalıyor.%75'de bozuyor demişsiniz ben daha o kadar
    sesi açamadım:d.Ama zaten korsan Mp3 ile biraz açınca bile bozuyor!!!Ben gayet memnunum ses gayet net ve doyumlu geliyor en azından
    bass'ında poff diye hava çıkışı vurmuyor.Fiyat/Performans konusun çok iyi bir seçim 2.1+1 olmasına rağmen ortalığı inletiyor.
    Saygılar
  • ıkısınıde denedım vatan comp dan gercekten fazla para vermeye gerek yok mıcrolab en iyisi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.