Şimdi Ara

Fell Hurricane Kasası olan arkadaşlar lütfen yanıtlayın!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Galactus

Bu kasaya nasıl sesli diyorlar anlamıyorum? Ben de PIV(775) 3.4Ghz@3.8Ghz işlmeci, Radeon X850XT PE ekran kartı, 1024 DD2 533 Hz Ram ve 560 watt PSU var. Hurricane'i almadan önce, gürültüden komşular şikayete gelecek diye bilgisayarı açamıyordum. Fakat bu kasayla ses o kadar azaldı ki. Üstelik CPU'nun ve Sistemin genel ısısı düştü ve istikrar kazandı. Ayrıca içine yaptığım katod ışıklandırma çok güzel oldu. Özellikle gümüş renklisi çok şık. Ayrıca oldukça da sağlam. İlk aldığımda eve getirirken yere düşürdüm hiç bir şey olmadı. Hurricane 2 şekil olarak daha derli toplu ama çık sıradan duruyor. Bence 1.si özellikle oyun için daha uygun. Ayrıca Hurricane 2'yi PSU'suz satan yer görmedim.

Belki yere düştüğünde düzelmiştir olamaz mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: 3km3k

Bence sen o kasayı iade et dostum Bendekinde ne yalpalama nede garip bi tıkırtı var... & aydır gayet sağlıklı çalışıyor ben int. aldım

İyi diyosunda nasıl ediyim be dostum herifler çakalın teki zaten hurricane II lerin çıktığını öğrendikten sonra aradım eksen bilgisayarı "ben sizden bir kaç gün önce hurricane I aldım aradaki farkı veriyim II alıyım zaten verdiğiniz alet sağlıklı çalışmıyor" dedim telefondaki arkadaş "maalesef böyle bir hakkınız yok" dedi bunun üstüne "7 günlük iade sürecim henüz dolmadı daha bir kaç gün oldu" dedim "başka bir yere aktarıyım" dedi öbürü başka bir yere aktardı, öbürü başka bir yere aktardı sonuç olarak yok öle bi şansınız la karışık olabilir gibi bi yanıt geldi daha sonra olmuyo dediler velhasıl kelam bende şimdi uzaklardayım ancak 1 ay sonra istanbula dönücem bu kadar zaman geçtikten sonrada bu herifler kabul edermi yanık fanı bilmiyorum çünkü ben aleti aldıktan sadece 1 hafta sonra yandı fan yani sadece 1 hafta dayanabildi ama 1 ay sonra 2-3 ay olacak bunlarda bana yanlış kullanımdan oldu diyebilirler çünkü arada 2-3 aylık bir süreç söz konusu. Umarım problem çıkmaz ama sonuna kadarda uğraşırım ben bu heriflerle çünkü bunu sadece kendim açısından düşünmüyorum benden sonrakiler içinde düşünmek lazım...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.