Şimdi Ara

fen bilimleri normal seri mi yıldız serisi mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fen bilimleri normal seri mi yıldız serisi mifen bilimleri normal seri mi yıldız serisi mi
    sizce hangisi sınava daha uygun

• hiçbiri
  • Neden
  • sorular eski ve geneli sadece işlem, yorum yok denecek kadar az
  • Normal serisi (forumda ve esş de gördüğüme göre aşırı zor) yıldız serisi (bende var) orta düzey hiç yorum yok hepsi işlem sorularından oluşuyor
  • sınavexperi kullanıcısına yanıt
    Peki ikisinin arasında hiç fark yok mu ikisi de aynı mı
  • farukyilmaz06 kullanıcısına yanıt
    normal serisi işlem olarak mı zorlamış yoksa hem yorum hemde işlem mi zor
  • Normal serisi cidden zor. Newton fiziği konularını çözdüm şimdiye kadar. Denklemi bile kuramıyorum bazı sorularda. Ancak yorum gücü gerektiren sorular da var bence
  • Peki öneriyor musun
  • up
  • geçen yıl normalini çözdüm hocamın tavsiyesiyle sana gider demişti. nihat bilginin üzerine çözdüm. kitap güzel fiziğinizi geliştiriyor gerçekten fakat sınav sorularında ne kadar işime yaradı muamma. nihat gibi bi şeyden sonra çözülebilir belki bir şeyler katıyor fizik adına. işlem yorum oranı konudan konuya değişiyor bazı konularda baya yorum oluyor mesela ama yorum sorusu çözücem beklentisiyle almayın onu karşılamaz. sınav için nihat bilgin yayındenizi apotemi karaağaç vs daha uygundur.
  • Hocam ben de fizil dışında tüm derslerinin sb si var hatta kimya biyo mat ın hem yıldız hem de normal sb leri var ser halinde hediye geldi aynı zamanda yeni basımdır ve çok kaliteli bence denildiği gibi eski değil. Yenilemişler bence. Tabi son karar sizin.
  • denizyildizi345 D kullanıcısına yanıt
    Bende bunu 3.kitap olarak düşüyorum sizin gibi Nihat bilginden sonra çözücem açıkçası çözümlü olması beni cezbetti
  • seyidkutub kullanıcısına yanıt
    Sizi bana Allah gönderdi

Bende uzun süredir yıldız ile normali arasında olan farkı öğrenmeye çalışıyordum

Tüm dersler için soruyorum yıldız ve normalleri arasındaki fark ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medoki -- 27 Ekim 2018; 0:41:13 >
  • Ben de yıldız var yorum ve işlem karışık
  • medoki M kullanıcısına yanıt
    Çözümlü yıldız serisi ama normaller çözümlü değil hocam 😁 . Yıldızlar daha kaliteli gibi geldi bana hem yeni müfredata daha yakın.
    *Hepsi çözümlü hocam
    Bende öyle zannediyorum ama uygulamasını indirince normallerinde çözümlü olduğunu gördüm
  • medoki M kullanıcısına yanıt
    Normallerinde yazmıyordu lakin
  • Uygulamasında normallerin de çözümü var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.