Şimdi Ara

FIAT 500L LIVING TÜRKİYE'DE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
5.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huaqin

Sanırım fiat bravo, linea falan gibi modellerden umduğunu bulamadı 500 efsanesine sarılıyor..

linea da herhangi bir sıkıntı yok yeni kasa için çalışmalar başladı.

bravo nun yerine çıkacak araç için net bilgi yok şuan

büyük ihtimal kompakt sınıf boşluğunu bu yaz tanıtılıcak 500x ile dolduracaklar
  • Fiat a kolay gelsin diyelim o zaman...Bu fiyatlara, bu araba...Şansı bol olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Fiat a kolay gelsin diyelim o zaman...Bu fiyatlara, bu araba...Şansı bol olsun

kaç olması lazım fiyatının ?

bu fiyatı neye göre belirlediğini açıklar mısın?
  • Aracın tutulma durumuna göre belirledim...Trafikte zaten çok az görüyorum. Erkek sürücülerin fazla tercih edeceğini düşünmüyorum tasarımdan dolayı. 70-80 bin buna vereceğime gider şunu alırım diyen çok kişi olacaktır...İlla cross-over olsun demez yani...

Görünen köy klavuz istemez...
  • quote:

Aracın tutulma durumuna göre belirledim...Trafikte zaten çok az görüyorum. Erkek sürücülerin fazla tercih edeceğini düşünmüyorum tasarımdan dolayı. 70-80 bin buna vereceğime gider şunu alırım diyen çok kişi olacaktır...İlla cross-over olsun demez yani...

Görünen köy klavuz istemez...

Ben soruma cevap alamadım.

tutulur ya da tutulmaz o ayrı bir konu

bu aracın avrupadaki satış fiyatı belli.

gidip de benzinli boş donanım fiesta parasına 7 kişilik dizel araç satamazlar heralde değil mi?

edit : 70 bin şuna vereceğime gider şu marka rakibini alırım dersen benim için yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 14 Nisan 2014; 11:59:36 >

• Sorunun cevabını verdim nedenleri ile...

Sen satacağına inanıyorsun bende satmayacağına...Neden satmayacağını açıklamışım. Sen neden satacağını açıklarsan aydınlatıcı olur...Neden tercih eder insanımız sence bu aracı 70-75 bine ?

Tasarım ? Kalite ? Kullanışlılık ? Uygun fiyatlı ? Ne için ?

Ben sana söyleyeyim, adam buna vereceğine gider Titanium donanımlı dizel focus alır, golf alır, opel alır, toyota alır vs vs...Bizim memlekette böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 14 Nisan 2014; 12:05:24 >
  • quote:

Sorunun cevabını verdim nedenleri ile...

Sen satacağına inanıyorsun bende satmayacağına...Neden satmayacağını açıklamışım. Sen neden satacağını açıklarsan aydınlatıcı olur...Neden tercih eder insanımız sence bu aracı 70-75 bine ?

Tasarım ? Kalite ? Kullanışlılık ? Uygun fiyatlı ? Ne için ?

Ben sana söyleyeyim, adam buna vereceğine gider Titanium donanımlı dizel focus alır, golf alır, opel alır, toyota alır vs vs...Bizim memlekette böyle

Ben satılır demedim ki

5 kişilik normal 500 L satılır

7 kişilik bu tipi çok satılmaz. kullanışlılık konusunda soru işaretlerin var ise gidip aracı inceleyebilirsin tam bir aile aracı

ayrıca her aracı kendi rakipleri ile kıyaslamak gerekir. focus golf falan ne alaka

neyse anlaşıldı sen soruma cevap veremeyeceksin .70 bin pahalı ama neden pahalı açıklayamıyorsun

uzatmaya gerek yok

• 500L gayet iyi satıyor.. Öyle ki kendi segmentinde hatta mini crossover sınıfının üzerinde sattı 2013 yılında. Kimse 500L den böyle bir başarı beklemiyordu.

500L satıyorsa, aynısının 7 kişilik olanı neden satmasın? Burada tek handikap fiyat mefhumu olarak duruyor olsa da, ülkemiz vergi koşullarını dikkate aldığımızda ve genel kanı tüm sıfır araç fiyatlarının pahalı olduğu yönündeyse, 500L living'e haksızlık etmiş oluruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik olanda 1.3 85 hp motor kullanılmış ve 0-100 16.7 saniye. Aracın test sürüşünü heyecanla bekliyorum, herhalde son yıllarda çıkan en performanssız araç bu
  • 70 bin TL den başlıyor ama başlangıç paketi gayet dolu ve dizel otomatik,

dizel-otm araçların en ucuzu 50bin TL iken,

dolu ve 7 kişilik bir Crossover/MPV için 70 bin tl istenmesi gayet normal
  • Türkiyede bu aracı alan 2. kişiyim 1.3 dizel otomatik araçtan çok memnunum sormak istedikleriniz varsa yanıtlayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Türkiyede bu aracı alan 2. kişiyim 1.3 dizel otomatik araçtan çok memnunum sormak istedikleriniz varsa yanıtlayabilirim.

Hayırlı olsun güle güle kullanın

7 kişi yüklendiğinde çekiş problemi oluyor mu?

1.6 manuel 120 hp olanın daha çok satılacağını düşünüyorum
  • akifsari A kullanıcısına yanıt
    Evet Linea filo satışlarında falan iyi gidiyor.. Bravo sanırım bekleneni veremedi.

Kompakt 500x olabilir ama fiyatına bağlı.. Makul bir fiyat ile pazar payı bulur kendine diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: huaqin

Evet Linea filo satışlarında falan iyi gidiyor.. Bravo sanırım bekleneni veremedi.

Kompakt 500x olabilir ama fiyatına bağlı.. Makul bir fiyat ile pazar payı bulur kendine diye düşünüyorum..

Avrupalı üreticilerden Euro 3 seviyesinde olduğu için makul fiyat beklemeyin

500x in Amerikan jeep ortaklığı ile üretileceğini biliyoruz

kalite ve sürüş olarak başarılı olacağı düşünülüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Türkiyede bu aracı alan 2. kişiyim 1.3 dizel otomatik araçtan çok memnunum sormak istedikleriniz varsa yanıtlayabilirim.

Hayırlı olsun güle güle kullanın

7 kişi yüklendiğinde çekiş problemi oluyor mu?

1.6 manuel 120 hp olanın daha çok satılacağını düşünüyorum

Henüz 7 kişi binmedik ama 5 kişi bindiğimizde çekişinde hiçbir problem yoktu torku yüksek 1.3 olduğuna bakmayın alet bayırlarda filan çok iyi çekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

Basarisiz demedim ki dobloyu bende aile araci olarak kullanmis olanlardan biriyim reklam politikasi yanlisdi ve gercek mpv sinifi yaratmayi akil ettiler onu söylüyorum livingin tipini beğendim fakat fiyat politikasi yanlış 20 bin liralik nesi fazla o aracin ? 2 koltuk ve az bi uzatma okadar pahalı olmamali

1956 yılında üretilen Fiat 600 Multipla (ki güncel 500L'nin de tasarım olarak atasıdır) dünyanın ilk seri üretim minivan'ı, yani MPV'sidir.

Bunun haricinde, 90'lı yıllardan beridir de B, C ve D segmentlerinde MPV'ler (İdea, Multipla, Ulysse) üretildi. 500L de zaten İdea'nın yerine gelen araç oldu. Yani "akıl etme" tespitiniz doğru değil..
  • Merhaba,
    Fiat 500L Living araç bakıyorum. HEnüz test sürüşüne çıkamadım ama kafamda 1.3 dizel otomatik vites olacak 500L Living ile sorun performans sorunum çok olur mu diye düşünüyorum.
    Araba genellikle 2-3 kişi oalarak ve İstanbul içerisinde kullanılacak, senede en fazla 2-3 kere uzun yola çıkarız.
    500L Rockstar ve 500L living'in araç ağırlıkları aynı satış! sorumlusu sorun yaşamayacağımı belirtiyor, ne desem boş siz bunu test sürüşünde kendiniz görün dedi. Sonuçta test sürüşü kısa sürede yapılan bir sürüş olduğundan çok birşey anlamayacağım. O yüzden sizlerin deneyimleri benim için çok önemli.
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • araca o kadar çok bedel biçen var ki bir an forumu senersongur bastı sandım.
  • Merhaba arkadaşlar kısmetse bayramdan sonra 500L living otomatik 5 kişilik versiyonu ötv siz cam tavanlı almak istiyorum araç nasıl sorunları varmı ilerde satmak istesem rahat sata bilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASÇORUMLU

Merhaba arkadaşlar kısmetse bayramdan sonra 500L living otomatik 5 kişilik versiyonu ötv siz cam tavanlı almak istiyorum araç nasıl sorunları varmı ilerde satmak istesem rahat sata bilir miyim

5 Koltukla 7 Koltuk arasında 2 bin TL fark var. Neden 7 Koltuk düşünmüyorsunuz? Ekleme:araç hakkında bilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.