Şimdi Ara

Fiat 500x, Renault Kadjar, Yeni Honda HRV (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

quote:

Orijinalden alıntı: merterz25

araziyle çok fazla işim olmayacak ama 0 rakımdan 2300 rakıma çıkıp inmem gerekecek yollar itibariyle bu yüzden dizelin torku benim için önemli, bununla birlikte renaultun dayanlılıklığıyla ilgili kafamda soru işaretleri de var

Asfaltta sorun çıkartmaz ama klasik fransız dayanıksızlığı diyebilirim. Mesela benim aracıma binen reno sahiplerinin ilk dediği şey aracın ne kadar sessiz. kaldı ki ben dağa taşa, kara çamura giriyorum hafta sonları.

Kusra bakmayında zaten crossover anlam veremediğim bir sınıf sadece yüksekte oturma hissi tatmini için yapılmış , kaldırıma bile çıkamayan araçları "jeep" diye satıyorlar.

ya şu aptal tipli wag araçlarını her konuda övmekten vazgeç artık neymiş bu vw ya her konuda yok sağlam yok araziye dayanıklı yok sessiz mübarek mercedes sanki tiguan gibi bir ucubeyi alacağıma her türlü kadjar alırım zaten hiç biri gerçek arazi aracı değil tiguan çokmu dayanır sanıyorsun arazi şartlarına

• Honda HRV yi bekle derim ben. CX-3 ile boyut anlamında hiçbir alakası yok, nerdeyse QQ civarında bir iç hacim var araçta. Keza 500X den de büyük. Fiyat konusunda Honda ne yapar bilmem ama B-crossover lar içinde en cüsseli olanı HRV dir.
  • quote:

Aslında Kadjar Qashqaiden çok farklı değil ama dediğiniz gibi 500x daha dinamik ve tarzı olan bir araç keşke fiyatı biraz daha makul olsaydı diyeceğim ama artık maalesef uygun fiyat kalmadı. İkisine de test sürüşü yapıp son pazarlığımı yaparak karar vereceğim. Test aracına gelince de sizce bu araçlar fazla hırpalanmış olmuyor mu

Hocam Bahsettiğim test Araçları 3-4 aylık hep. Içinde 1000 km'de Olanları bile var. Yani hırpalanamayacak kadar az kullanılmış durumda. Siz malum sitedekilere bir göz atın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

quote:

araziyle çok fazla işim olmayacak ama 0 rakımdan 2300 rakıma çıkıp inmem gerekecek yollar itibariyle bu yüzden dizelin torku benim için önemli, bununla birlikte renaultun dayanlılıklığıyla ilgili kafamda soru işaretleri de var

Asfaltta sorun çıkartmaz ama klasik fransız dayanıksızlığı diyebilirim. Mesela benim aracıma binen reno sahiplerinin ilk dediği şey aracın ne kadar sessiz. kaldı ki ben dağa taşa, kara çamura giriyorum hafta sonları.

Kusra bakmayında zaten crossover anlam veremediğim bir sınıf sadece yüksekte oturma hissi tatmini için yapılmış , kaldırıma bile çıkamayan araçları "jeep" diye satıyorlar.

ya şu aptal tipli wag araçlarını her konuda övmekten vazgeç artık neymiş bu vw ya her konuda yok sağlam yok araziye dayanıklı yok sessiz mübarek mercedes sanki tiguan gibi bir ucubeyi alacağıma her türlü kadjar alırım zaten hiç biri gerçek arazi aracı değil tiguan çokmu dayanır sanıyorsun arazi şartlarına

Üslubunuzdan kimin fanboy olduğu ortaya çıkıyor. Lütfen seviyeli olun. Sanırım aracınız Reno , sizin tercihiniz istediğinizi alabilirsiniz tabiki, benim mesajımın hangi cümlesinden övdüğümü anladınız ? Renoya göre sessiz olmasını belirtmem mi canınızı sıktı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

Aslında Kadjar Qashqaiden çok farklı değil ama dediğiniz gibi 500x daha dinamik ve tarzı olan bir araç keşke fiyatı biraz daha makul olsaydı diyeceğim ama artık maalesef uygun fiyat kalmadı. İkisine de test sürüşü yapıp son pazarlığımı yaparak karar vereceğim. Test aracına gelince de sizce bu araçlar fazla hırpalanmış olmuyor mu

Hocam Bahsettiğim test Araçları 3-4 aylık hep. Içinde 1000 km'de Olanları bile var. Yani hırpalanamayacak kadar az kullanılmış durumda. Siz malum sitedekilere bir göz atın bence.

Teşekkürler hocam dikkate alacağım

• Sirf dizel olsun diye segment küçültmek tartışılır. Ancak sunu soyliyim qq memnunsanuz juke sizi 2 memnun eder.

B suvlarda hrv pahalı olacak hemde baya boşuna beklemeyin.
    Kadjar size daha yakin duruyor. Ancak aben sizin yerinizde olsam 4x4 mid gibi duster alır kalan parayida dag basinda omur boyu mangal yapardım

• Seçiminiz nasıl oldu gerçekten merak ettim 3 yıl olmuş...

• Martinez55 M kullanıcısına yanıt
    qq'dan sonra tucson yakıt tüketimi yönünden üzer... diğer yönlerden mutlu eder tabi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.