Şimdi Ara

FİAT İDEA alinirmi... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
3
Favori
46.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: melrock

sanki onların tarzında ama daha modern ve teknolojik olanı. dolayısı ile araç o zamanlar 25.000-28.000YTL arası bir fiyata sahip olsaydı belki alınabilirdi ancak 38.000YTL gibi bir fiyatı kesinlikle haketmiyordu. verdiğiniz rakamlara bakılırsa sanırım fiyatları epey bir düşmüş şimdilerde.

Sana biraz yüksek fiyat vermişler.

dediğin gibi o zaman 38 milyar çok yüksek

şuan bu araçta kampanya var.30 gibi bir rakama iyi donanımlı dizel alınabiliyor.
  • elinde patlar,tipide kötü,ikinci eli yokkk
  • YA BAKIN ARKADAŞLAR BENİM 2006 FİAT İDEAM VAR VE ÇOK MEMNUNUMKİM NE DERSE DESİN ALMAYA DEĞER BİR ARAÇ BİR ALIN BİRDAHA ALMAZSINIZ
  • BANA BAK SENİN TİPİN KÖTÜ ARABAYA HAKARET ETME O KÜÇÜK AMA GURURLU BİR ARABA
    FİAT İDEAYA LAF SÖYLETMEMMMMMM
  • sevgili okyaypay arkadaşım ne araba ağır nede kasası ağır valla yoldaki opel citroen toyota lara 5 basıyor hele bide turbo motor oluşu onu aynı bir ok gibi yapıyor.Sen demek onu tam tanımamışın
  • ya volker_2 arkadaşım sen şimdi ideaya laf mı söyledin yoksa banamı öyle geldi eğer öyleyse söyle o arkadaşına arabayı tam tanımamış o sınıfının en iyi arabası.... yada ona idea diye başka araba kakalamışlar bak buda olabilir
  • tabii renault cusunda fiat a laf atıyosun demmiiiii seni gidi senii
  • seni sevdim aodere sende bendensin bendede idea 1,3 multijet idea var ve çok memnunun kim ne derse DEMİİİİ
  • ARAÇ ALIMI ARTIK YATIRIM ARACI OLMAKTAN ÇIKMIŞTIR.ARAÇ HEMEN ELDEN ÇIKARILMAYACAKSA GÜNÜMÜZDE ARTIK ÇOĞU ARAÇ ALINABİLİR VE ÇATIR ÇATIR DA BİNİLİR.ZEVKLER VE BEĞENİLER TARTIŞILAMAZ
  • bence çok çirkin bi tipi war..tutulmadı zaten.alma derim..o fiyata ne seçenekler war,bisürü araba war.alma derim gene
  • hic iii bi idea deil
  • ben olsam almazdım.
  • ben idea kullanıcısıyım. neden kullanmayanlar bu arabayı kötülüyorlar.kullandılarmı ki. yorumları okudum ve kullananlar memnun.motor 1.3 multijet. şehiriçi 150 geçmiyor. torku 200.bu araba ile full içi dolu 195 yaptım. biraz delilik ama basınca gidiyor. hele turbo devrede iken araba kıpır kıpır.iç mekan gayet geniş ve kullanışlı.uzun yolda (daha önce 2001 scenics vardıve uzun yolda adamı yoruyordu.) inananın yorulmuyorsunuz.bagaj yeterli. arka kapağı alırsanız 3 adet büyük valiz rahatlıkla sığıyor.servis 20000 bakım 195 bitti. 4 taksit. 30000 bakım 100 ytl civarı. diğer arabamda bu oranlar 500 ytl civarı idi. vergi 165 ytl.yıllık 330. bakımları düzgün yapılırsa sorunsuz.
    1.3 multijet motoru opellerde kullanıyor. ama kendi ismine göre. özelliklerine bakın aynıdır. çünlü opel motoru fiatdan alıyor.kısaca bu araba aile arabası. kullanmadığınız arabaları lütfen kötülemeyin.
  • valla iyi hortlamış konu
  • @wolfhonda

bu arabayı almak isteyenler internette araştırma yapıyorlar..tabiki yollarıda buraya düşüyor. bence bu konu hortlama falan değil güncel bir konudur.
  • Arkadaş güncel bir konuyu hortlatmış .
  • quote:

Orjinalden alıntı: saay

@wolfhonda

bu arabayı almak isteyenler internette araştırma yapıyorlar..tabiki yollarıda buraya düşüyor. bence bu konu hortlama falan değil güncel bir konudur.

şuanda dizel fiyatı nekadar bilginiz varmı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: selo078

quote:

Orjinalden alıntı: saay

@wolfhonda

şuanda dizel fiyatı nekadar bilginiz varmı acaba?

fiat artık getirmiyor o km olarak ideayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: özlem37

sevgili okyaypay arkadaşım ne araba ağır nede kasası ağır valla yoldaki opel citroen toyota lara 5 basıyor hele bide turbo motor oluşu onu aynı bir ok gibi yapıyor.Sen demek onu tam tanımamışın

citroen c4 110 hp hdı değil zannersem kastettiğin? ideanın 5 bastığı? yoksa denemesi bedava citroen 1005 basar ideaya pancar motoru gibi hemde tataktaktak
  • ben çok düşündüm, alacaktım, son adna vazgeçtim.
    2. el kaygısı yüzünden maalesef.
    bence çok güzel araçlardandır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.