Şimdi Ara

Fiat Uno Nasıl bir araba (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
1
Favori
59.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • selamınaleyküm arkadaşlar ben 97 model uno 70 sxie almaya karar verdim 6400 tl y bi tane buldum arabada sinyal camı kırık ön kapıda cam lastiği yok kapıdaki şerit düşüyor çelik jantta ortada kapak yok sol arka kapıda 2 parmak boyunda çarpık yer vr tamponda sol taraf biraz eğri ve motorda yağ sızdırma var sizce tahmini ne kadara tamir edilir şimdiden saolun
  • Merhaba Arkaşlar

1999 model uno'm var yaklasık 10 yıldır bizde.

Lpg'li

benzinde 165'i gördük

Lpg'de 155 civarında.

14 yaşında bir araba için isteklerimizi karşılıyor açıkçası.

Benzin de 10l civarı yaktığı doğrudur.

Gaz da ise şehiriçi(İstanbul): 0.24-0,27 tl arası yakmaktadır.

Uzun yol da şahanedir:0,19-0,21 kuruş yakmaktadır. Tabi ki kullanıma bağlı olarak.

100.000 . kmsini dün kutladık.

10 yılda 60.000 km civarı yapmışız :)

Bakım maliyetleri diğer arabalarla kıyaslanmayacak derece azdır.

Triger kayışını-hava filtresini-motor yağını vs 200 tl ye değiştirebilirsiniz.

Yılına göre 7000-9000 tl arası iddia ediliyor.

benden bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghosttr21

Bir de ben bekar ve öğretmenim yani pek yakmayan ve şehir içinde kullanabileceğim bir araba arıyorum yani öyle pek performans filan benim için önemli değil önemli olan az yakması ve benim başımı ağrıtmaması

Kardeş Twingo bak sen bence ! Madem bekarsın kafana göre takıl tek kapı sana uyar yakıtta çok cimri aklına gelmeyecek kadar.Temizini bul açılır tavanlı olanlardan gönül rahatlığı ile bin parça sorunuda yaşamazsın bir çok parçası farklı renolarla uyumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghosttr21

Arkadaşlar Fiyat uno 97 model bir araba var almak istediğim. Tanıdık birinden alac am arabaya çok masraf edilmiş. Temi z gibi duruyor. Tek kötü noktası 178000 km de araba tüplü bir araba sizce alınırmı alınacaksa ne kadar eder bende 6-7 milyar arası bütçe var

git palio al daha iyi o arabya o para verilmez yarın hurdaya ayrılacak onlar ayriyetten sigorta artacak.elinde kalır
  • Konuyu açalı 4 yılı geçmiş arkadaş çoktan alıp satmıştır bile boşa yazıyoruz.
  • 96 uno sx aracımı 3 ay önce sattım 6.600 e görüntü olarak çok iyidi kasa durumu çok iyiydi öyle apaçi bir görüntüsü yoktu. aracımda lpg yoktu 245 bin km deydi ve hala 1 ve 2 viteslerde çok seriydi ama yağ yakma sorunu vardı sizin enjesyonlu sx modeliyse ve kasası iyiyse estetik duruyorsa bence alın uno iyi bir araçtır o fiyat aralığına alınacak bir araçtır
  • 5 yıl kullandım 96 model uno sx.ie. tüp taktırmadım 145.000km'de iken 5 ay önce sattım 6.800'e. ilan sabah 8 gibi yayınlandı, 13:30'da satışını verdim. hiçbir problem çıkarmadı ama kullandığım en güvensiz araçtı, korkarak gaza basıyordum.
  • eğer hidrolik direksiyonu ve ön cam otomatikleri varsa ve temizde 7.500 tl vermek yeterli bu araca. yoksa 6 bin tl. parasının aracı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.