Şimdi Ara

FIFA 14 WAGER MATCH PC (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
3.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Origin ID : serkankrpk

İlkayı ortaya koyuyorum beyler onun değerinde bir oyuncuyla wager yapmak isteyen mesaj atsın
  • Origin ID: Sipaly
    bende varım, ekleyebilirsiniz.
  • PC'de 10K sına Wager yapacak var ise ekleyebilir.
    Video kaydı yapıp kanala ekleyeceğim, malzeme yok can sıkıntısı

id: Adu87

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerProfessor -- 2 Nisan 2014; 22:30:50 >
  • Her türlü wager maç atılır...
    Origin ID: Sipaly
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

Her türlü wager maç atılır...
    Origin ID: Sipaly

up up
  • konuyu açan çok sevdiğim furkan kardeşimin de fut hilesine başlamış olduğunu öğrendik üzücü bir şekilde ne gerek vardı furkanım
  • PC Origin ID: mcbarin

Oynamak isteyen olursa buyursun kapışırız
  • origin id : whatzapp

isteyen eklesin wager yada eğlencesine maç yapabiliriz
  • aarda kullanıcısına yanıt
    ne hilesi yapmış başkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadece50

ne hilesi yapmış başkan

herkesin yapıyo oldugu fut hilesi işte hocam girer girmez maçtan attrıp galip geliyolar 3 saniyede galibiyet almış oluyolar anlıcagın
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

quote:

Orijinalden alıntı: sadece50

ne hilesi yapmış başkan

herkesin yapıyo oldugu fut hilesi işte hocam girer girmez maçtan attrıp galip geliyolar 3 saniyede galibiyet almış oluyolar anlıcagın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC PLATFORMUNDA 250K'LIK WAGER ATCAK RAKİP ARIYORUM....
  • aarda kullanıcısına yanıt
    sorma bende yenı öğrendim çok üzüldüm valla..
    furkan karşıma çıkarsan hile yaparak çok pis küfür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

konuyu açan çok sevdiğim furkan kardeşimin de fut hilesine başlamış olduğunu öğrendik üzücü bir şekilde ne gerek vardı furkanım

hanı kendı kalesıne gol atıp cıkan hılecıler varya dua ettıgınız 3 sanıyede hıle kullanır gbı galıbıyet aldıgınız ıste onlardan bırıyım ve coıns falan satmıyorum. Ayrıca gunde 5 sezondan fazla yaparsan ban yıyorsun dıyede ufak bır eklentı ypaym ve ben bu gece astm o snrı blkı sbh kalktgmd ban yms olurm soyleyecklrm b kdr tskkrlr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haa nden hıleye basladın dersenz sıf messılı ıf ronaldolu falan bı adam gelıp hıle yapınca samp macında cılddrdm artk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ludosh

haa nden hıleye basladın dersenz sıf messılı ıf ronaldolu falan bı adam gelıp hıle yapınca samp macında cılddrdm artk

senin gibi gol atıp çıkanları da reportluyorum ben, inşallah yersin kardeş kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ludosh

haa nden hıleye basladın dersenz sıf messılı ıf ronaldolu falan bı adam gelıp hıle yapınca samp macında cılddrdm artk

bizde sıkılmıyomuyuz furkanım maksat en iyi kadrolarla oynamak degil keyif alarak oynamak..yakıştıramadım sana keşke başlamasaydın
  • sorun ıyı kadro degıl zaten ardacım adam 10 mılyonluk kadro kurmus hala hıle yapıyor.

Bu arada junıor ınsallah bı sampıyonluk macında ben gelırımde kendı kaleme gol atmadan cıkarım haklı yere report yemıs olurum en azından :) s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşamları müsaitim isteyenle 15 20k wager atılır.Originid: mseyda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.