Şimdi Ara

FIFA 15 PC'DEN PS4'E GEÇİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar, 2005'ten beri sıkı bir PES oyuncusuydum, fakat FIFA14'ten itibaren FIFA'ya geçtim. Hiç Playstation almadığım için geçiş olayında beni aydınlatabilirseniz sevinirim. Şu an FIFA15'i PC'de oynuyorum. Haftasonu arkadaşın evinde PlayStation4 ile oynadım ve gerek grafik olsun gerek oynanabilirlik olsun hayran kaldım. PlayStation4 alıp orda devam etmek istiyorum, fakat şöyle bir sorum var. Şu an hem Season mod'da, özelliklede Ultimate Team mod'da Div1'deyim, PlayStation4'e geçersem kendi Origin hesabımla açtığımda, Level'im, Season'da Div1'deki durumum, Ultimate Team'deki Div1'deki durumum, Ultimate Team'deki takımım ve en önemlisi o kadar al-sat yaparak kazandığım coinler aynı şekilde PlayStation ortamına aktarılacakmı? Yoksa sıfır bir PlayStation oyuncusu gibi herşeye yenidenmi başlamam gerekecek? Yardımcı olursanız çok sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kimse böyle bir olayla yüzyüze gelmedi mi?

• hocam ben ps3 te oynuyorum 2 senedir kısmet olursa bu sene 4 e geçeceğim . benim bilgim yok senin sorun konusunda ama en azından şunu söylemek istiyorum fikir yürütmek de denilebilir : sonuçta bilgisayardan oynarken karşına gelecek rakip de bilgisayardan oynayan birisi olacak , aynı şekilde ps den oynayan birine gelen rakip de ps den olacak , yani şunu demek istiyorum her platform için ayrı bir takım kurulur diye düşünüyorum ( tek bir hesap olsa bile ) dediğim gibi yalnızca benim düşüncem inşallah takımın oyuncunların o kadar emeğin boşa gitmez yoluna devam edersin . Fakat öyle olmasa bile bence dert etme sıfırdan başlamak da ayrı bir zevk verebiliyor yavaş yavaş kadroya iyi oyuncular dahil etmek , coin kazanmak div 10 dan 1 e kadar yükselmek , söylediğin gibi grafikler , oynanış , tek kelimeyle harika

• quote:

Orijinalden alıntı: serkancr

hocam ben ps3 te oynuyorum 2 senedir kısmet olursa bu sene 4 e geçeceğim . benim bilgim yok senin sorun konusunda ama en azından şunu söylemek istiyorum fikir yürütmek de denilebilir : sonuçta bilgisayardan oynarken karşına gelecek rakip de bilgisayardan oynayan birisi olacak , aynı şekilde ps den oynayan birine gelen rakip de ps den olacak , yani şunu demek istiyorum her platform için ayrı bir takım kurulur diye düşünüyorum ( tek bir hesap olsa bile ) dediğim gibi yalnızca benim düşüncem inşallah takımın oyuncunların o kadar emeğin boşa gitmez yoluna devam edersin . Fakat öyle olmasa bile bence dert etme sıfırdan başlamak da ayrı bir zevk verebiliyor yavaş yavaş kadroya iyi oyuncular dahil etmek , coin kazanmak div 10 dan 1 e kadar yükselmek , söylediğin gibi grafikler , oynanış , tek kelimeyle harika

dostum çok mantıklı yazdıkların ama yinede o kadar zamanımın ve emeğimin boşa gitmesini istemiyorum... belki aynı durumda bir arkadaşın başına gelmiştir, oluyor veya olmuyor diye bir cevap verebilir diye bekliyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.