Şimdi Ara

Fifa 15 turkiye ligi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Britain Premier League oldugu surece pek onemli degil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

14'te bakıyorum acayip acayip ligler var.

Geçen gelen ve Fifa'dan anlamayan misafirim Real Madrid'i alınca Arabistan liginden Al Hilal takımını aldım zevki çıksın diye.

Anca bu işe yarıyor bu garip ligler.

Bizim lig bunlar kadar ilgi çekici değil mi? Yoksa lisans sorunu felan mı var?

Edit: Arkadaşların söylemine göre izin sıkıntısı varmış.

federasyon sağolsun lisans almaları zor,ulan oyun bile oynayamıyoruz tff yüzünden yeter be
  • Şampiyonlar ligi,uefa avrupa ligi lisansları ve türkiye ligini eklesinler şu oyuna muhteşem olur ya,inşallah kariyer modu tam olarak football manager serisi gibi yaparlar,mesela oyuncu kiralarken opsiyon falan olmalı veya takas ta sadece 1 değil daha fazla oyuncu seçeneği olmalı,ayrıca ezeli rakiplerden oyuncu almak çok zor hatta imkansız olmalı,örneğin real madrid ne yaparsa yapsın iniesta yı alamamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

Bu senede Türkiye Ligi Fifa 15 de yok. Resmi açıklama geldi. Fifa motoru ne kadar geliştirilirse geliştirilsin Fenerbahçe bu sene Fifa 15 de yoksa kesinlikle orjinal Fifa 15 almayacağım. 3 senedir orjinal alıyordum bu sene avuç içimi göstereceğim EA 'ya.

http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/futbol/turk-ligi-takimlari-fifa-15te-neden-yok-51672

linkteki röportaj herşeyi anlatıyor.

Brezilya Ligi yok.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/bilimteknoloji/175522.aspx

Fenerbahçe oyunda olacak,Galatasaray da var neyse ki derbi yapabileceğiz,keşke türkiye ligi tümden olsaydı

• Düşük ihtimal geliyor bana ülkedeki takımların yarısı şike ile yargılanırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

Düşük ihtimal geliyor bana ülkedeki takımların yarısı şike ile yargılanırken.

bence şikeyle alakası yok. italya liginde de şike oldu ama ligi her şeyi lisanslı halde oyuna koyacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frue

quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

Düşük ihtimal geliyor bana ülkedeki takımların yarısı şike ile yargılanırken.

bence şikeyle alakası yok. italya liginde de şike oldu ama ligi her şeyi lisanslı halde oyuna koyacaklar.

İtalya ligiyle türkiye ligi birmi allasen
  • 2 yıldır kazanıyoruz bir işe yaramıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.